Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 21.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема stihosbkirkata mi  
Авторsallsallich (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 21:55



purvata mi stihosbirka na www.sallsallich.bravepages.com/main.html zasega samo v internet ako vi e interesno ostavete mnenie....po nqkakkuv na4in go 4uvstvam obvurzano s na4aloto na 90-te YOU CAN VIEW OUR CHAOS IN MOTION



Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: sallsallich]  
Автор Kacчeй Бeзcмepтньiи (без титла)
Публикувано20.01.04 16:34



Mисле че пишеш прекалено много за себе си. В смисъл един поет винаги пише за себе си по един или друг начин, но е добре за читателя това да не се разбира. Казвам го понеже предполагам, че искаш да изложиш стиховете си и те да се харесат. Не знам, просто излиза, че занимаваш читателя с твойте проблеми, а целта е четейки стихотворенията човек да ги преживява лично. Как може тава да стане ако само чете, аз, аз, аз?
Аз също пиша и съм прекалено голям перфекционист така че не се засягай от моето мнение. Защото то си е мое



Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: sallsallich]  
Автор________ (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 09:53



В стиховете ти няма поезия.
Поредния тийн опит - пълен с ентусиазъм, но само толкова.
Има вероятност и да не ставаш за това, помисли ли?



Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: ________]  
Автор Kacчeй Бeзcмepтньiи (без титла)
Публикувано21.01.04 11:01



Ами щом е написал един километър стохосбирка се съмнявам да не става.
Едно нещо щом ти идва отвътре значи ставаш, въпроса е човек да се усъвършенства. Макар че някои стихове наистина ми звучат като проза подредена в стихове. И защо всеки ред започва с главна буква?!



Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: ________]  
Авторdng (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 12:28



Хей,какво означава това?! Дори критиците не са така категорични,от раз и "в стиховете ти няма поезия". Човекът се опитва,това е важно за него.
А и какво е поезията според теб? Нещо,което да отрежем като клон,ако не ни допада!...
Все си мисля, че във форум "Нова Генерация" трябва да има повече градивност,толерантност..., а не толкова суета и претенциозност!



Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: dng]  
Автор Kacчeй Бeзcмepтньiи (без титла)
Публикувано21.01.04 21:45



Проблемът е най-вече в това, че тука влизат разни случайни нерегистрирани и пишат каквото си искат! Иначе така сме я подкарали на стихотворения ще се опитам да дам един прост пример
Здрачно е в душата ми и сърцето ми е проядено от болката. Иска ми се да вярвам че краят няма да е вечен. Дайте ми от вас, дайте ми от вас! Но знам че никой няма да ме чуе...Значи искам само да кажа че това не е стихотворение аз просто си пишаЗдрачно е в душата ми и сърцето ми е проядено от болката. Иска ми се да вярвам че краят няма да е вечен. Дайте ми от вас, дайте ми от вас! Но знам че никой няма да ме чуе...Значи искам само да кажа че това не е стихотворение аз просто си пиша



Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: Kacчeй Бeзcмepтньiи]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано22.01.04 00:36



:-)
драго ми е да те видя и тук... още малко и ще се възгордея...
позна ме, нали?

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: FlGHTER]  
Автор Kacчeй Бeзcмepтньiи (без титла)
Публикувано22.01.04 13:18



Ама аз те познах първи (малката лигла) хм хм хм (потривам ръце)



Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: Kacчeй Бeзcмepтньiи]  
Автор Kacчeй Бeзcмepтньiи (без титла)
Публикувано22.01.04 13:47



Иначе за горния пример исках само да покажа нагледно как не трябва да се пише, но сестра ми дойде и развали всичко...
Няколко меланхолични изречения не са стихотворение да не говорим че е адски банално да за читателя да чете оплакванията на автора. Забелязал съм, че едно малко обобщение няма да е лошо и придава по-голяма загадъчност на творбата, другия начин е чрез символика примерно Здрачно е в душата ми и сърцето ми е проядено от болката
става:

или нещо такова

Понякога нещата си опират и до стил, но за мен това е измишльотина и полвина човек трябва да се развива и да импровизира иначе няма творчество



Тема Re: stihosbkirkata miнови [re: Kacчeй Бeзcмepтньiи]  
Авторsallsallich (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 21:06



po skoro stihosbirka e za6toto taka re6i edin priqtel i ne6tata naistina sa proza ..ni6to 4e formata e takava toi gi ka4va i na nego "dulja" tova, moje taka da li4i ma ne sum pisal za sebe si prosto purvo litze mi se stori uda4no... po skoro sa prejivqni ne6ta na horata okolo men ....''moita bolka si e samo moq....."




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.