Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:48 24.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Този път парти имаше....нови  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано13.11.03 10:00



...или поне никой не се подигра с ГЕНЕРАЦИЯТА, което съгласете се е напредък....Дори в началото два часа ГИ слушахме ТЯХ, а не някакво шибано техно.....
...искам да поздравя момчетата от "Мефисто" за ентусиазма и доброто свирене!!!!!
...следващия път обаче се надявам групите, които свирят да направят повече от два кавъра на НОВА ГЕНЕРАЦИЯ......

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: VlOLATOR]  
Автор Yassen ()
Публикувано13.11.03 10:45



Бива, като за начало....

Послушахме си, попяхме, обичахме се...За съжаление отново бяхме свидетели на явлението, че всеки като се изправи пред 100 човека губи чувство за мярка. Това се отнася за група мъртви поети...не че музиката им е лоша, напротив...ала можеха да изсвирят някоя песен на НГ. Както каза Вайълейтъра песен на НГ се кавърира за два дни...Не сте съгласни?!!Може, особено, ако не сте свирили никога

Приятно съм впечатлен от група Headstall!!!!!!!!!!!!!!!! Много грамотна музика, прекрасен глас има пеещото момче, даркърски.....


Вкусен ли бе, чаят ви?!!!

Красотата ще спаси света...


Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: Yassen]  
Автор pyж (и песните)
Публикувано13.11.03 19:42



Супер вълнуващо беше.. Аз пиша на всички участници в идеята - НГ парти- една голяма Шестица.. И нека по-скоро да е следващия път.

Доколкото до кавърите.... забелязах че на едно от прожектираните клипчета, как НГ пеят само под съпровод само и единствено на камъчета. Е.. дано не се стигне някой ден и до там, но все пак нека не забравяме тази възможност например при екстремни условия..



Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: VlOLATOR]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано13.11.03 23:33



...и специален поздрав на "Мефисто" на басиста..

...I follow you...


Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: VlOLATOR]  
Автор pyж (и песните)
Публикувано14.11.03 03:56



Липсваше ми уверността, че изпълнителите на партито ще съживят идеята Нова Генерация и ще продължат да я развиват. Витае чувството, че музикантите и особено феновете са настроени песимистично, примерени са че това което е било няма да го бъде сега. Това чувство спира развитието, удря спирачка на желанието да следващ стъпките на Воев, и да бъдеш негов достоен последовател и наследник. И затова ви моля нека да има по-малко носталгия (homesick) и повече Надежда!
--------------------------------------------------- Нова Генерация Завинаги --------



Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: pyж]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано14.11.03 09:32



....няма нищо по-нормално от това един фен (в това число и музикантите) на Нова Генерация (и дарк музиката изобщо) да е песимистично настроен........
...."развитие" е дума, която аз не мога да употребя, когато говоря за МОЯТА музика.....сам виждаш колко сме малко и колко сме изчезващи......, за съжаление.......Понякога се чудя ние ли сме болния продукт...или другите.......

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: Яcминa]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано14.11.03 09:36



..ДАААААААААА....басиста на "Мефисто".....звяр си, бате....поздрави!......абе изобщо "Мефисто" КЕФЯТ!!!!!!!!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: VlOLATOR]  
Автор dawn4e (непознат)
Публикувано14.11.03 10:14



Ако съдя от анализа, който ми бе направен вчера на тема защо аз харесвам Генерация, май аз съм болния продукт...
При все, че малко разбрах от този анализ (правен от човек, който не харесва Генерация) излезе, че музиката им била паразит в мозъка ми, който се нуждал от постоянно подхранване. Поради тази причина се оказа, че не съм си променила съществено музикалните вкусове последните 11 години, защото паразитите в мен имали нужда от постоянство и храна...



Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: dawn4e]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано14.11.03 12:32



....всеки си носи кръста, бих казал аз.......
.... съветвам да кажеш на твоя познат (който ти е правил "анализа"):..как ми се иска и на мен понякога да съм проста за да мога да не мисля много мнгого и да ми е лесен живота........

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: VlOLATOR]  
Авторlvashkin (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 19:47



:-)))))........ Всеки си взима по нещо... и намира за себе си, разбира се! Няма какво да се умува - ние всички сме различни!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.