Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:52 22.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: VlOLATOR]  
Авторlvashkin (Нерегистриран)
Публикувано14.11.03 19:54



Дайте да ви кажа нещо за кавърите - това са песни на Воев - те са класика, но не са наши песни (на другите групи) - не става да свирим само кавъри...а и не трябва - все пак трябва да се върви напред - и Митака го казваше...:-))))) Ние, от Мефисто, ще правим нови песни по негови текстова - надявам се това да удовлетвори "глада" - ... И това ще става винаги и единствено когато имаме потребност от това като музиканти ! НИКОГА НАСИЛА!



Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: lvashkin]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано15.11.03 23:46



...ооооо, никой тук не говори за правене на кавъри на сила......Далеееееееч съм от тази мисъл.....Ставаше въпрос за това, че на парти, което е замислено (и наименувано) "New Generation Party" е ЛОГИЧНО да се прави и свири ПРЕДИМНО Нова Генерация........Иначе никой не може да иска от дадена група да прави кавъри на когото и да е било ей така......, за идеята.......няма логика!!!.....Най-нормалното нещо е една уважаваща себе си група да прави СВОЯТА музика.....и никога нищо насила и за пари!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....аз самия съм се занимавал с музика (в смисъл на свирене и пеене) и ми е пределно ясно, че най-сладкото е да си правиш собствените неща!!!!!!!!!.....
....иначе чест прави на вокала ви, че импровизира дори и соло онова парче......това показа желание, ентусиазъм и любов към групата........!!!!!
Поздрави....и пишете по-често тук!!!!!.....до следващото парти!!!!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: VlOLATOR]  
Авторlvashkin (Нерегистриран)
Публикувано15.11.03 23:56



:-)...



Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: lvashkin]  
Автор Yassen ()
Публикувано17.11.03 00:23



Галеше ти баса, видях те!!!!!

Красотата ще спаси света...


Тема Re: Този път парти имаше....нови [re: Yassen]  
Автор pyж (и песните)
Публикувано17.11.03 22:20



.. и от него падаха кристалчета лед..



Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: VlOLATOR]  
Автор dete (вълк)
Публикувано21.11.03 00:48



Не, знаеш ли... всъщност май само ние си мислим колко сме били малко, а всъщност не е така. Аз сама не вярвах колко хора са запознати с НГ, докато не се запознах със самите тях... за мен се оказаха много... за теб може пък да са малко...но за бройка ли говорим въобще?

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: dete]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано21.11.03 11:57



...не говорим точно за бройка......, но аз съм свидетел на времената, когато НГ бяха действаща група......,.....тогава като че ли бяхме доста повече....., вярно е че огромен процент от тогавашните фенове бяха просто слънчогледи....тоест гледаха натам, от където идва новото (модата)...и при нова мода обръщаха главиците на другаде......Такива "фенове" винаги са ми били супер противни.......Та мисълта ми бе, че към днешна дата сме малко, но в качеството съмнение НЕ МОЖЕ И ДА ИМА......., но все пак би ми се искало да не сме ЧАК толкова малко на И на брой.....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: VlOLATOR]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано21.11.03 21:38



..НГ никога не е имала много фенове, никога...поне според мен....а пък думата "мода" мисля - няма никакво място тук..

...I follow you...

Редактирано от Яcминa на 21.11.03 21:45.



Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: Яcминa]  
Авторнoв (Нерегистриран)
Публикувано22.11.03 21:47



мода или нови вибрации - как приемате цялата тая естетика пречупена в новото време - групи които свирят старите текстове с нова музика или старите парчета с нов аранжимент...



Тема Re: Какво ми липсваше?нови [re: нoв]  
Автор pyж (и песните)
Публикувано23.11.03 00:59



да се говори за обобщено за всички някак не върви ..кажи тук например ваня щерева и веднага си навличаш стотици подозрителни погледи лично аз съм доволен на всяка малка стъпка напред, важното е да бъде от сърце




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.