Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:15 28.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Тема Видяхнови  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано02.10.03 23:33



Тъмната земя на Воев, нарисувана от ръката на Светлин Русев...когато погледът ми попадна върху тази негова картина, изведнъж се стъписах и изумих...зачудих се - откъде ми е толкова познато това място....откъде ли...?

...и, да ви кажа, открих още много прилики между песните и картините...още много.......странно е да видиш нарисувана поезия...и необикновенокрасиво....

...I follow you...


Тема Re: Видяхнови [re: Яcминa]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано04.10.03 09:46



Tia, tumnata zemia e risuvana ot koi li ne. neka potursim obache svetla zemia, da ni prosvetne pred ochite.
A poezziata e naistina moshten tlasuk za kartinite, kakto i obratnoto i hubavo e, che izkustvata si vliiaiat i vzaimodeistvat - taka e po-interesno, nali ?



Тема Re: Видяхнови [re: Яcминa]  
Автор sister_of_night (захарносиня)
Публикувано05.10.03 21:45



не може да бъде.това не е била неговата картина, а твоята картина.русев няма тази чувст(вител)ност за съжаление.дълго мислих и признах: музиката и поезията са по- силни от картините, защото те ги раждат.
чрез ръката на "пациента".
по-скоро не обратното.
това си мисля ,...така ми се случва

......let me show you the world in my eyes.......



Тема Re: Видях... [re: Яcминa]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.10.03 03:47



...едно дете със крила, отблясък през прозореца... толкова сам... в отчуждение..натам... всички сте жаби... Не мога...сам...

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Видяхнови [re: sister_of_night]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано06.10.03 12:51



естествено, че беше моята картина - в думи - предизвикана от видяното и от нещо зад него...

..а може би и от моментното ми настроение зависи начина на възприемането му..

както и да е

...но мисля, има връзка, или поне аз я направих - за мен тя съществува...

а кое от кое е по-силно - това всеки би трябвало да си го определи сам за себе си - ако Ушите са ти по-големи от Очите, естествено, че ще Чуваш по-добре

...I follow you...


Тема Re: Видях...нови [re: dete]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано06.10.03 12:53



...чиста вечност...

...I follow you...


Тема Re: Видяхнови [re: Tedi]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано06.10.03 12:56



Светлата земя...точно в момента може да се види, на изложбата на Златю Бояджиев в Софийската градска галерия....але-хоп!

...I follow you...



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.