Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:17 28.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема kade ste horaaaa!нови  
Автор1O (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 23:41



Mai ako prodaljava v sa6tiq duh ,tozi klub 6te umre.Sabudete se horaaaaaaaaa!



Тема Re: kade ste horaaaa!нови [re: 1O]  
Автор Yassen ()
Публикувано04.09.03 10:01



Мдааа!
Откакто вайълейтърчето стана модератор, няма кой да събира и "приобщава малкото останали фенове на Нова Генерация".

Да ви провокирам с едно въпросче.Днес съм заядлив.

Като сте толкова недоволни от НГ партито, за което съдя от постовете ви тук, ЗАЩО НА БАСЕЙНА БЯХТЕ ТЪЙ ТИХИ И СМИРЕНИ? Това май си е съвсем БГ черта, а? За справка Ви препоръчвам стихотворението на Христо Ботев "В механата".

Малко лирично отклонение.По скоро малка лирична тема за размисъл. Недоволните, НИЕ ТАКА ЖИВЕЕМ.ТЪРПИМ, А ПО КРЪЧМИ, ФОРУМИ И СПАЛНИ СМЕ СТРАШНИ.
Предварително Ви се извинявам за невъпитания пост.Напълно съм наясно, че възпитан човек такива простотии не говори.Ама нейсе...

поздрави
Ясен


А, да!Ако има пак НГ-парти ще идете, нали?

Красотата ще спаси света...


Тема ....нови [re: Yassen]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано04.09.03 14:48



Тук съм, бре момко.....всеки ден следя клуба, можеш да бъдеш убеден,....такива затишия са нормални,....пък и съгласи се, че не мога да си говоря сам!!
хихи...мислех, че темата за партиТО я изчерпахме....ама,....щом те вълнува ще кажа още нещо по въпроса:
Първо: По кои постове съдиш, че хората са недоволни от партито??? Аз следях внимателно полемиката, както си забелязал и видях едно-, че мненията са разделени, братко (тоест хората тук не са единодушни по въпроса) , има хора, на които ИМ Е ХАРЕСАЛО....хехеее...
Второ: На самото парти ИМАШЕ хора, които негодуваха (и то от самото "техно" начало на Я.П.).....имаше хора, които дори не се изправиха пред сцената по време на "изпълненията" (също форма на протест), .......на финала един пич пред мен започна да вика: "ГЕНЕРАЦИЯ(НОВА), ГЕНЕРАЦИЯ(НОВА)..."...никой наоколо (освен мен) не му обърна особено внимание...., пича се отказа и започнахме разговор от типа на "що за подигравка"(разговор на ВИСОК тон)!!!!
....хората, с които отидох там негодуваха,....хората, с които си тръгнах от там също негодуваха, хората от #newgeneration също........
И след казаното до тук автоматично приемам, че това за "В механата" на Ботев не е отправено към мен

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: ....нови [re: VlOLATOR]  
Автор Yassen ()
Публикувано04.09.03 15:51



Той и моят протест беше подобен.След края изръкоплясках силно (иронично, саркастично) и се провикнах "БРАВО".Изобщо не застанах пред сцената и т.н. обществени подвизи.

Братко Вайълейтър и вие знайни и незнайни братя и сестри, ние сме болен продукт... и за гащите знаете!И за наведените глави.
Ако аз, ти, тя, той, ние, вие, те си изказвахме мнението категорично и на място на никой нямаше да му хрумне, че може да вземе по 5лв на калпак(и 1.5лв за малка бира.Мен самата идея за малка бира ме обижда) и да представи подобен продукт.Обаче аз, ти, тя, той, ние, вие, те не правим така.

Нашият с вас протест напомня протеста на онзи дисидент, дето при гласуването за осъждане на Георги Марков(най-талантливия БГ писател!), си вдигнал ръката ЦЯЛА педя по-ниско и ВСИЧКИ го видели, но него, ДИСИДЕНТА, не го било страх...

И партито е просто поредния случай.Просто Вие, мили хора, сте важни...


Не толкова заядлив
но тъжен
момък

Красотата ще спаси света...


Тема ..хехе...нови [re: Yassen]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано04.09.03 16:37



хехеее...сега се сетих за още един куриоз,..на един мой приятел му взеха на входа украшенията (нашийник със шипчета и едни кожени ленти за китки), защото били опасни за хората вътре.......no comment!!!...той доста се подразни и обиди!!!
..ама сериозно ли малка бира ти дадоха???...щото бирите, които аз взех май-май големшки бяха...хехееее......братко Ясене, да не са ти дали детска бирка, бре момко......младолик си очевидно.....Или са се уплашили да не се опиеш от дяволската течност и да почнеш да буйстваш и да опустошиш мазния им басейн.....пребивайки сто и петдесетте мутри, които пазеха стотината даркъри.....
И все пак мисля, че е време да спрем да приказваме за това парти...!!! Темата се изчерпа отдавна.....само прегледай полемиката по другите теми и ще забележиш, че всичко, което е можело да се каже, е казано (поне от мен).....



...на тъмно го играя....живота....

Редактирано от VlOLATOR на 04.09.03 16:49.



Тема Re: ..хехе...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Yassen ()
Публикувано04.09.03 16:59



Мога само да споделя, че на мен ми взеха швейцарския нож и ме предупредиха, цитирам, "да не правиш вътре нек'ви маймунджелъци".Това по повод кимоното ми, щото идвах от репетиционка.
А за бирата си прав,разбира се.Феновете на НГ са известни с лошия си нрав и кръвожадността си .Не случайно на твоя приятел са му сложили нашийник.
Благодаря, че ме разсмя
А за годинките...ако другия път мутрите ми продадат изобщо бира... имаш една от мен...

И все пак,братко Вайълейтър, идеята не е в партито, а в овчедушието, което ни заобикаля...


ухилен до уши
оставам млад и глупав

Красотата ще спаси света...

Редактирано от Yassen на 04.09.03 18:28.



Тема Re: ..хехе...нови [re: Yassen]  
АвторVlOLATOR (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 17:44



ама ти кимоното трябваше не в сакчето да си го държиш, а изобщо да не го събличаш от репетицията ...... тогава щеше да видиш сеир.....
...с това за нашийниците (и на кого да ги слагат) по-полека, че току виж и на мен ми сложили......(тук ще ти прошепна тихо да не чуят другите, че много крещя и аз.....МНОГО...)



Тема Re: ..хехе...нови [re: VlOLATOR]  
Автор Yassen ()
Публикувано04.09.03 18:30



Що не се регистрираш да си повикаме?



поздрави
Ясен

Красотата ще спаси света...


Тема Re: ..хехе...нови [re: Yassen]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано04.09.03 22:38





м..може ли и..и..аз да се в..включ..ча?

...I follow you...


Тема Re: ..хехе...нови [re: Яcминa]  
Автор Yassen ()
Публикувано04.09.03 23:17



Ако не те е страх от този младеж с хулиганското име
Има ли и други смелчаци?

Красотата ще спаси света...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.