Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 10.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема мисля си...  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 23:31



на едно BMW, ако му е умрял двигателя, то би могло да се движи само по нанадолнище... избутвано от остава... от останалите спомени.....
може и да е Forever, но само в умовете ни...
защо обаче останалите части се държат така, сякаш изобщо могат нещо без двигателя ?
защо изобщо някой си мисли, че с друг двигател (или без) ще се получи нещо ????

колата никога няма да я има, драги мои, това си мисля



Тема Re: мисля си...нови [re: 11]  
Автор Яcминa (strangelove)
Публикувано24.08.03 23:38



да.

но ти защо си мислиш, че някой се мъчи да я рециклира?

...I follow you...


Тема и аз си мисля...нови [re: 11]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано25.08.03 08:57



...същото!!!! И от месеци (след онова злополучно парти) се мъча точно това да кажа......, само че в не толкова прав текст....!!!
Работата е там, че има хора с желание за ИЗЯВА, които нямат собствена светлина а предпочитат да разчитат на ракети-носители (това напоследък се забелязва и в световен план в музикалния бизнес)...!...Друг е въпроса обаче дали ние имаме НУЖДА от "подновена кола". Аз лично нямам такава нужда!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: мисля си...нови [re: 11]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 09:19



Ako imash predvid Voev kato dvigatel se chudia zashto ima izobshto drugi grupi, sled kato nego taka da se kazhe go niama.
razbira se, che NG shte ima i v budeshte kakto i da se kazvat. te imat goliam potentsial i mogat mnogo da sutvoriat i sami. samo triabva nie fenovete malko da gi podgonim da go napraviat. Niakoi sa malko lazy, no shte se vzemat v rutse i shte sviriat ne samo s Ostava, koito sushto sa mi luibima grupa.
Izobshto d azhivee wave-a.



Тема Re: мисля си...нови [re: Tedi]  
Автор Yassen ()
Публикувано26.08.03 23:11



И какво чакаха досега? Група Остава и Ваня Щерева да ги вдъхновят, така ли?

Красотата ще спаси света...


Тема Re: мисля си...нови [re: Yassen]  
АвторTedi (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 09:23



Chakaha men da gi prishporia kakto az znaia. I go napravih i shte go napravia pak. Moni mi e mnogo luibim priatel i ne iskam da vegetira muzikalno, a zaedno s drugite ostanali da napraviat tova, koeto i sami mogat. a te mogat mnogo -stiga da gi prishpori niakoi talantliv produtsent.
Wave i muzika ...



Тема Re: мисля си...нови [re: Tedi]  
Автор Yassen ()
Публикувано06.09.03 11:41



желая Ти успех с пришпорването. Пришпорен творчески акт - туй ми е любимо. Я ги остави сами да творят, че иначе току виж заприличат на Ревю. Което би било катастрофа, тъй като и през ум не ми минава, че биха изоставили името Нова Генерация. Име, с което Те се подиграха...ама нали носи активи...


Още нещо. Минали са доста години от смъртта на Димитър Воев. Модата НГ е отминала. Останали са шепа фенове, т.е. качество, а не количество. Хора като Вайълейтъра, Ясмина...Те няма да заподскачат като 14 годишни от неописуем възторг, само защото на обложката пише НГ! Ние, малкото останали в БГ слушатели на НГ търсим качество, а не количество!!!(Нещо, което май убягва на Васко Гюров и Милена. Това последното ми е трудно да го напиша...сякаш не го пише момчето, знаещо всеки стих наизуст...пяло до изнемога прекрасните думи...)
Та се оказва, че името май и пасиви може да носи.




Красотата ще спаси света...

Редактирано от Yassen на 06.09.03 12:00.



Тема Re: мисля си...нови [re: Yassen]  
Автор Dark_Star ()
Публикувано07.09.03 14:03



i"az sum ostanal sam ot svoq vid"



Тема мисля!?!нови [re: Yassen]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано08.09.03 13:29



ОГРОМНА част от т. нар. творчески актове в тази смешна държавица са пришпорени.....и то от десетилетия!!!...а напоследък дори нещата се и извратиха!!!!
Искам да направя една малка поправка в иначе чудесния ти пост.....НГ никога не са били "на мода".....Това естествено не опровергава факта, че огромна част от феновете им навремето започнаха да ги (го) слушат, за да се правят на интересни....., нали се сещате, че такива в момента са доста далеч от стилистиката и същността "Нова Генерация"....и нали се сещате дали им пука!?!....но въпреки това за хората, които са ВНИКНАЛИ и УСЕТИЛИ, за хора, които живеят с пулса "НГ" и сърцето им бие в развлечения и неравен дарк-уейв ритъм, ТОЙ никога не е бил модерен!!!!....бил е ИСТИНСКИ, НЕПРИШПОРВАН
....Генерацията си остана консервирана във времето (заедно със Воев)...и на мен си ми харесва ТАКАВА...., ама ТОЧНО такава......!!!
На мен не ми харесват новите "звуци" и се гордея с това....харесвам си старите и КРЕЩЯ с тях

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 08.09.03 13:35.



Тема Re:БРАВОООО!нови [re: VlOLATOR]  
Автор Yassen ()
Публикувано08.09.03 14:36



Вайълейтъре,
най-сетне някой го каза.

Около мен и в мен цари мирът
Хората са неспокойни,но безкрайните грижи
Ме оставят на мира и аз съм свободен.
О, нощ, моя освободителко,благодаря ти!
Луната с бледата си светлина обгръща далечните хълмове
Идва при мен кротко блестяща отразена в езерото
Дневните шумове са далечни като спомени
Като че ли години ме разделят с тях.
Твоят образ, о приятелю, изниква пред мен,
А заедно с него и далечните и отминали радости.
Вече моите очи виждат образа на идващата среща,
Която толкова очаквах.
Неспокойният поглед,който иска да открие израза
Вълненията на приятеля дали са други-и радостта
Да констатира, че верността и старият завет са същите
И дори по здрави.Вярност на думата , която никоя клетва
Не може по здраво да запечата
Да се живее само за свободата, за истината и никога,
Никога да не се примирява с догмата,която управлява
Мненията и чувствата на хората...


Георг Вилхелм Фридрих Хегел




с усмивка и пожелание
слуховия ти апарат
(сърцето Ти!)
да е все така
развлечено и
неравноделно,
все така живо

по-младия
даркър


Красотата ще спаси света...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.