Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:01 30.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Тема christian deathнови  
АвторGodlsAlone (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 01:53



zdravete znam 4e ne tyk my e mqstoto i moje bi mnogo ot vas 6te vuzrazqt no vse pak iskam da popitam dali nqkoi moje da mi pomogne da si namerq mp3 na Christian death . predpolagam nqkoi 6te kaje vij v klub gothic, tova e klub Nova Generaziq. da pravi ste ,no predpolagam 4e tyk ima hora koito slu6at christian death a za horata v klub Gothic toi se iz4erpva qvno do amorphis i crematory . kakto i da e . dosta dulgo tursih christian death v internet i taka i ne popadnah na cql tehnen album a namerih samo nqkolko pesni s yjasno ka4estvo . znam su6to 4e i tova si e izcqlo moi problem , no 6te buda blagodaren ako nqkoi re6i da mi pomogne .



Тема Re: christian deathнови [re: GodlsAlone]  
АвторTosh (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 06:47



da teglish christian death????momko ti v chas li si tova mojesh da si go namerish vav vseki muzikalen shop i kude se izcherpva za teb tova poniatie kato niamash i ne znaesh kude da tursish grupa kato CD ???



Тема Re: christian deathнови [re: Tosh]  
АвторGod is alone (Нерегистриран)
Публикувано07.08.03 22:23



ooo tvoq milost vliza i v tozi klub . napravo sum smaqn . kak taka ti ostana vreme da se otdeli6 ot ogledaloto i da si zavle4e6 sedali6teto do pc-to ? a otnosno christian death i tova 4e mojelo da se nameri vuv vseki magazin....ami probvai v burgas. tova e nai-blizkiq grad do koito moga da otida.mai ligla kato teb ne znae kakvo e da si subira6 2 sedmizi piklivoto si lev4e za da moje6 nakraq da si kupi6 edna piratska kaset4iza za 3 lv i da dade6 ot6te 15 lv za put . ne...tvoe iztun4eno blagorodie ne znae tezi problemi . ti si ot golemiq grad vse pak. hodi6 po grobi6ta i si mnogo asozialna (xaxaxa). i posledno ako iska6 da sporime nqma problem no dai da ne dosajdame na horata v tozi klub. ima klubove koito samo za prostotii si napraveni . kato gothic naprimer (za sujalenie)



Тема Re: christian deathнови [re: God is alone]  
Авторtosh (Нерегистриран)
Публикувано08.08.03 02:52



ligla kato men kogato niama pari si namria rabota vmesto da mrunka v clubovete
mnogo mi e intersesno kak za muzika niamash pari a za net namirash opravdania vinagi ima a az vaobshte ne iskam da sporia s teb ne vijdam smisal v tova nito si purvia nito poslednia glupak


Please be gone and rest assured I see you as you are,perverse-whit all your lies and empty words-i fear for you there is no cure!




Тема Re: christian deathнови [re: GodlsAlone]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано08.08.03 13:25



Tova naistina ne e foruma za takyv posting, no ne e bolka za umirane .

Shtom si fen(ka) na Christian Death, eto:



A ako po princip haresvash death i goth rock:


tuka ima malko neshta.

P.S. : zasega sa samo 2 albuma na Christian Death no shte stanat pove4ko do nqkolko dni.

Love Me Tender, Love Me Sweet.
Love Me Like I Love My Feet.

Тема Re: christian death-дори не съм го слушал [re: dCL]  
Автор okcuTokcuH (Forever)
Публикувано09.08.03 10:55



Ti си добър човек-един от малкото които просто помагат.Хора като тебе винаги ще жужат на воля без карфиците си...

It`s a perfect day to throw back your head and kiss it all good bye!


Тема Re: christian deathнови [re: GodlsAlone]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано10.08.03 03:18



:)

Sravnitelno byrzo ka4ih i oshte 6 albuma na Christian Death. Do nqkolko dni shte ima oshte 1-2. Koito ima vyzmojnost moje da gi drypne ot syshtoto mqsto:



Tazi grupa naistina e edna ot osnovopolagashtite v deathrock-a zaedno s 45grave(pone za men), no poslednite im neshta dosta sa blackmetal a tova otdavna ne e moqta muzika. Dobre e 4e oshte syshtestvuvat vypreki i da sa se transformirali dosta. Bqh pozabravil Christian Death, no povodi vinagi se namirat. :]

Love Me Tender, Love Me Sweet.
Love Me Like I Love My Feet.

Тема blagodarq tiнови [re: dCL]  
АвторGod ls Alone (Нерегистриран)
Публикувано13.08.03 01:13



mnogo ti blagodarq za pomo6tta :))))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.