Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 28.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема bezideina suetaнови  
Автор Frankie (непознат )
Публикувано28.07.03 17:41



hora.. sus ili bez vania shtereva minaloto niama kak da se vurne.. kolkoto i da e muchno...
tia naistina e protivorechiva lichnost.. no ne vijdam nishto losho da opitva da pravi tova koeto iavno haresva i chuvstfa....
Kolkoto do remixa na Arlina koito napravi s Vaso .. mislia che si zaslujava da se chue ot tezi koito ne sa go chuli... a koito misli che e..prekaleno modernisti4en shte mu kaja samo che dnes e 28.07.2003 i perioda 84-92 otdavna e otminal.

..............
tialoto e zaliazlo veche, no razkazva sunishta....dve glavi miarkat se v antrakta na edno nebitie...



Тема безидейно изказваненови [re: Frankie]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано28.07.03 18:15



...това на "Арлина" дето го направи Щерева е кавър, а не ремикс!
...това за годината пък е толкова смешно, че няма даже и труда да си правя да го коментирам!
във понятието "tova koeto iavno haresva i chuvstfa....
" влиза ли показване на нецензурни жестове на НГ-феновете???
...ти да забеляза някъде някой да коментира певческите,психологеските или модернистичните данни и наклонности на Щерева?Това не е форум на нейно име за да го правим и ти ГАРАНТИРАМ, че не го правим....Тук коментирахме само и единствено допира и с НГ и "Арлина".....Иначе на никой тук не му пука кой знае колко противоречива ли е,авангардна ли е,модерна ли е,може ли да пее или не може!Женицата очевидно си има ниша,публика и аз лично нямам нищо против да си прави квото си ще!...стига да не се изгаври с нещо, което обичам!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 28.07.03 18:17.



Тема Re: безидейно изказваненови [re: VlOLATOR]  
Автор Frankie (непознат )
Публикувано28.07.03 21:14



brei.. az mai biah zabravil che se namiram na miastoto kadeto vseki znae vsichko po taia tema! pisnalo mi e ot bezmisleni forumi kadeto vseki znae vsichko i e kompetenten.
Kato ne e nein forum, zashto po diavolite polovinata ot otzivite tuka sled konzerta sa za neia!
estestfeno che zaradi srednia prust! Kato tolkova oskverniava vsi4ko spored teb, ne i padai na nivoto ... Prosto otmini.
Principno 90% poseshtavashtite sa ve4no 4ernogledi ... of ..stiga..
mai izprostiavam i se povtariam
Nishto li4no ...
prosto mnenie
respect




Тема Re: безидейно изказваненови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано29.07.03 00:53



Ш'о не вземеш да станеш един модератор на клуба?Явно много ти харесва да говориш в първо лице, единствено число

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: bezideina suetaнови [re: Frankie]  
Автор Yassen (познат)
Публикувано29.07.03 08:57



не е лошо.Напълно съм съгласен с Теб.

Аз все обяснявам, че шекспировото време е отминало и така се радвам, когато видя Ромео да кара алфа ромео.И да стреля с големия пищак.
Ами така де 2003 сме!Ама ха.


Красотата ще спаси света...


Тема Re: безидейно изказваненови [re: VlOLATOR]  
Автор dCL (Santa Dog)
Публикувано29.07.03 09:13



noo glupaf forum

Love Me Tender, Love Me Sweet.
Love Me Like I Love My Feet.


Тема Re: безидейно изказваненови [re: FlGHTER]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано29.07.03 10:21



да Ми харесва???...., че аз само така говоря!!!....пък и на теб едва ли би ти харесало да говоря в първо лице множествено число...,.Ама като си помисля..,може и да ти допадне...-очевидно доста се вълнуваш от моята скромна личност и от същността на характера и пост-овете Ми!..., че и за развитието Ми....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: безидейно изказване [re: VlOLATOR]  
Автор Maktub (непознат )
Публикувано29.07.03 15:52



Teзи които не умеят, критикуват




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.