Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:43 29.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема razberete me ,as ne iskaaaaam.......  
Автор sister_of_night (ULTRA)
Публикувано06.06.03 15:09



!!!!!!!!zabranete Shtereva, oblechete ia v stuklen pamuk i i go daite i na klechka za da mlukne, hvurlete ia na istinskite fenove, premahnete ia ot IZMERENIETO ni....
ARLINA N E E Z A P R O D A N ..
NITO PUK SUVESTTA MI... ...VI?

Let me show you the world in my eyes...



Тема разберете ме,аз не искааааам.....нови [re: sister_of_night]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано06.06.03 17:25



МОЯТА СЪЩО!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: разберете ме,аз не искааааам.....нови [re: VlOLATOR]  
Автор sister_of_night (ULTRA)
Публикувано06.06.03 18:26



sega chakam i drugite.........
......ot obshteshstvoto na murtvite poeti.......kakto i da go razbirate

Let me show you the world in my eyes...



Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: sister_of_night]  
Автор dete (вълк)
Публикувано07.06.03 01:58



Мноооооого лош кавър, ама много! Веднъж ми стигаше. Верно и записа не е кой знае какво, но дечицата от детската формация, които пеят "Със теб" бяха по-добри все пак.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Ваня Щереванови [re: dete]  
Автор pyж (смешен философ)
Публикувано07.06.03 02:30



Има още едно изпълнение на тази песен. Това е достатъчно, за да зарадва. И въпреки това тя не пее толкова лошо.



Тема Re: Ваня Щереванови [re: pyж]  
Авторlu (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 05:56



tq ???
pee ???



Тема Re: Ваня Щереванови [re: pyж]  
Авторnkjhkjgk (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 18:18



ti izglejda si optimist.....
(vqrno i po losho mojeshe da e..)



Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: sister_of_night]  
Авторmuhljo (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 19:35



a vanja shtereva ne mozhe li pyrvo da si izmisli njakakvi nejni si pesni, pyk posle da razvalja chuzhdite.



Тема Re: Ваня Щерева-смях в залата!нови [re: pyж]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано09.06.03 00:38



съвземи се!...въпросната "певица" е пълен смях!....,а ако не беше що годе "алтернативния" и имидж,щях да употребя доста по-...хммм...по-тежки думи.....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: muhljo]  
Автор dete (вълк)
Публикувано09.06.03 02:34



Ваня Щерева има нейни песни. Пише и на други хора текстовете. За "Арлина" няма какво да се говори като кавър.... ще се правим, че не съществува и няма общо с познатата ни Арлина. А другите й песни са доста добри (смея да твърдя... аммм).

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: dete]  
Авторasas (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 05:14



i koi naprimer / sa dosta dobri / ?



Тема Re: сълзи в залатанови [re: VlOLATOR]  
Автор pyж (шарено елече)
Публикувано15.06.03 13:48



Тя има пеперудена власт. Тя има интересен глас.



Тема СМЯХ в залатанови [re: pyж]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано15.06.03 20:24



.....мога да ти кажа още много неща които има,ама не искам да я обиждам женицата....,както и теб,защото виждам,че си и фен(ка)!!!Така че ще оставя нешата до тук!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: сълзи в залатанови [re: pyж]  
Автор sister_of_night (ULTRA)
Публикувано16.06.03 03:36



ima!
ima!
ima!
ima!
ima!
ima!drujki ima!

Let me show you the world in my eyes...



Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: dete]  
Авторmuhljo (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 15:57



mi az ne sym slushal nishto ot neja.

Всичко е от нещата. Mоментността зависи само от дължината на дадения момент.



Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: muhljo]  
АвторLlLAVl KAPKl (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 23:54



Izpalnenieto na Vania kakvoto i da e, e v podkrepa. zashtoto tolkova mnogo malko e ostanalo ot onova vreme, 4e ako niakoi dori i samo ot liubov go pravi jivo e dostata4no za da se 4uvstvame i niue...



Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: LlLAVl KAPKl]  
АвторNlHlL (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 20:20



Taka e, Arlina ne e za prodan.Nadqvam se tova "parti" da e edna 6ega. Ne moga da si predstavq veseli hora topq6ti krakata si v baseina i pie6ti skapi napitki pod zvucite na par4etata na Voev. Jalkoto spored men e , 4e i horata ot "ednoto vreme" li4nostite koito prosto sa popadnali v podhodq6toto mqsto v podhodq6toto vreme sega pliuqt i se otri4at ot minaloto si....
Vaso Gqurov, Nely Voeva, vsi4ki....spored men tova e "biznes sas koko6ki" !



Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: NlHlL]  
АвторNlHlL (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 20:49



Бих премазал всеки които плюе на нещата с които живея!
"Величия" ,които в последствие се оказва, че са били посредствени паразити смучещи слава от творчеството на Воев, явно им е писнал живота на кибик- джоинтар или зализани моделчета страдащи от плоски амбиций, решили да разнообразът " Успоредното си ежедневие".
Ако Воев беше жив.....би ли позволил това???



Тема HORA NE PISHETE OT MOE IME POD MOYA NICK-NIHILнови [re: NlHlL]  
АвторNlHlL (Нерегистриран)
Публикувано19.06.03 16:44



Molya ako nqkoi iska da kaje neshto to neka tova da ne e ot moe ime i s moi nick.
Tova vaji nai-veche za vas ,Tanev i Creazy.....
Pishete ot vashe ime, PLS !!!!!!!!!!



Тема Re: HORA NE PISHETE OT MOE IME POD MOYA NICK-NIHILнови [re: NlHlL]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 15:32



Vidqhme Vania Lainereva v petuk ...Vurhut na vsickata mrusotiq koqto se izlq togava ...E mersi az nemoga da preglutna tazi ....... nqma znacenie ....



Тема Vania i srednia prustнови [re: free]  
Авторstrah (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 17:14



Ne vidiah srednia prust na Vania,no tova e vurha na naglostta na tova lisheno ot vsiakakuv talant momiche.I az obicham mnogo Nova generacia,no nikoga niama da posegna publichno na tvorchestvoto im,pri polojenie,che niamam nujnia talant.
Inache iztruphah kato vidiah Gjurov,Alina,Moni Voev zaedno na scena,makar i za malko.Spored men golemia problem ne beshe v malkoto vreme,nito dori v Ostava i P.I.F.,a imenno vuv Vania Shtereva.



Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: strah]  
АвторVanya Shtereva (Нерегистриран)
Публикувано05.07.03 23:20



Izvinete za negativnite emocii,koito nevolno sym predizvikala,ako se byahme sreshtnali v drugo vreme i pri drugi obstoyatelstva,sigurno shtyahme da bydem priyateli s vas...zashtoto obicham tvorchestvoto na Voev ne po-malko ot vas...Jelaya vi vsichko hubavo i se nadyavam toi da ne vijda nyakyde ot gore vashiya neveroyaten fanatizym i vashata izkliuchitelna netolerantnost!Sigurno shteshe da mu stane kofti...



Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: Vanya Shtereva]  
Автор dete (вълк)
Публикувано06.07.03 03:56



Аз харесвам песните на Ваня Щерева... но самото й появяване на концерта ми докара лош вкус. Имам някакво усещане за нещо, което определено не ми допада... този кавър и изобщо!

Тя излиза пред публика, за която знае, че никак не й харесва това, че е направила кавър на "Арлина"..излиза и най-нагло показва среден пръст. Говориш за нетолерантност, а това какво беше - вид поздрав ли? Мерси, да й се връща в такъв случай. За да сме "толерантни" и ние... после, акзваш "Сигурно щеше да му стане кофти"...да, а ако беше видял средния й пръст, сигурно щеше да се зарадва..знам аз!..

така..виждайки този ник, с който пишеш, аз ни най-малко не си и мисля, че това наистина е Ваня Щерева..така че си пиша за нея в трето лице.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: dete]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано07.07.03 09:04



...Воев може би щеше да се израдва,че се подиграват с песните му,със него,а и със 40-50-тимата останали "балами",които НАИСТИНА го уважават(и боготворят поезията му).....
Защото,дете,нали се сещаш каква е РАЗЛИКАТА между нас(дето бяхме в публиката) и нея(естрадната певица Щерева)-разликата е че ние дадохме пари за да сме там и за да отдадем почит,а тя е ВЗЕЛА пари за да покаже среден пръст на "фанатизираните маймуни"......

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Sorry,Vanya!нови [re: Vanya Shtereva]  
Авторstrah (Нерегистриран)
Публикувано07.07.03 16:35



"Sorry,Vanya!
Che obichame Voev i che sme v chas"
Kakto se kazva v edna ot nai-uspeshnita pesni na Vanya Shtereva.
Netolerantnaost?Ne bih kazal,che buntut na esteticheskite vkusove na horata,koito haresvat NG e netolerantnost.A tezi vkusove i kriterii naistina sa visoki,iztuncheni,finni,chuvstvitelni kum nai-malkoto nesuvurshenstvo.I tova ne e "neveroyaten fanatizym".Ne moje useta kum krasivoto da e fanatizum.
Da,vsushtnost srednia prust e neshto izkluchitelno tolerantno...
"Ne te razbiram.Govorish s bezplatnite misli na drug chovek."Vuzprieh cover-a na 'Arlina" imenno taka.Vuzprieh go samo kato proiava na niakakva lubov.Prosto tazi proiava ne beshe podplatena s tvorchestvo i talant.I ne se poluchi krasivo...



Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: VlOLATOR]  
Автор dete (вълк)
Публикувано08.07.03 01:27



Не знам... на мен даже ми се струва едва ли не абсурдно да се взимат пари за такова нещо.. специално за това.... Верно е, че все пак и пари трябва да има, но специално за този концерт...и то не защото не ми се даваха, а за да е за него ...май съм голямо идеалистче...
поздрави за Ваня! Снимките й в Плейбой бяха интересни :)...наистина!

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: dete]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано08.07.03 23:31



Хубаво е, че има някой и с положително мнение:) На мен също ми харесва албума и, а и кавъра. Много ясно, че не може да е като Митко, но нали затова са кавърите? Все пак това е своего рода реверанс към Нова Генерация независимо дали на die hard феновете им харесва или НЕ!

Поздрави.



Тема Re: razberete me ,as ne iskaaaaam.......нови [re: LlLAVl KAPKl]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано08.07.03 23:38



Точно така, кажи им та да си махнат капаците от очите



Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: Vanya Shtereva]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано08.07.03 23:40



Хубаво им го каза



Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: dete]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано08.07.03 23:47



Извинете ама средния пръст дали не беше, защото започнахте да я освирквате?



Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: dete]  
Автор Sturm (Master Of Sound)
Публикувано08.07.03 23:52



Ей, аз този Плейбой съм го пропуснал, но щом снимките са добри ще се взема да си го купя, а? Абе хора поне се зарадвайте на това, че имаше нещо ОрГАНИЗИрАНО по темата. Вярно че не беше добре и ДОСТАТЪчНО, но може би второто ще епо-добре? Поздрави и не се нервете толкоз, че току виж ви побелели косите.



Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: Sturm]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано09.07.03 09:24



..."второто"????...хехе....бъди убеден(а),че на второто събитие от този род,онези "фанатизирани маймуни"(с черните дрехи и странен вид) НЯМА ДА ПРИСЪСТВАТ!!!.....тоест,на второто подобно мероприятие ще имат честа да бъдат хората с покани(мазно гледащи излъгалите се балъци),приятелите на Щерева,бодигардовете на заведението(клуба,басейна) и някой друг заблуден журналист!!.....
Жалко за този,който не е забелязал,че най-върлите даркъри,които бяха на басейна,ДОРИ НЕ СЕ ПРИСЪЕДИНИХА КЪМ РЕХАВАТА ПУБЛИКА ПО ВРЕМЕ НА "ИЗПЪЛНЕНИЯТА"!!!!!!!
Пс:....никой не освирка Щерева(сигурно от уважение към събитието просто)!!!...средният пръст беше показан ПО ПРИНЦИП!Тоест не беше плод на провокация!....очевидно така си го беше запланувала женицата(хубаво е поне,че знае какво е отношението на истинските НГ фенове към поп изпълнители като нея)....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: VlOLATOR]  
Автор Cив (pumpkin king)
Публикувано09.07.03 10:38



второ събитие ще има
няма да има нищо общо с предишното
нито като организатори
нито като участници / почти /
ще бъде през септември



Тема приказката за лъжливото овчарче....нови [re: Cив]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано09.07.03 16:36



..нали я знаеш!?!
Ако не се сещаш сам,ще те светна - като те излъжат(подиграят се с теб) веднъж....втори път няма да се поддадеш!!!....и пет последващи "концерта" да се спретнат-все тая!!!
дай да спираме вече по тая обидна тема,че ми е болно!Защото всички тия подигравки принизяват страшно много култовия статус на НГ!!!!....в тоя клуб взеха да се споменават прекалено често имена,които нямат нищо общо с НГ и са МНОГО далеч от всичко за което говореше и пееше Воев!!!!!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!

Редактирано от VlOLATOR на 09.07.03 17:00.



Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: Sturm]  
Автор dete (вълк)
Публикувано10.07.03 01:18



Ами черната ми кутия дава на пресекулни, така че не помня миннута по минута какво е ставало.... не знам кога са я освирквали... помня: Ваня излиза на сцената, показва среден пръст и почва да пее...помня освирквания, но не знам кога са били.... глупаво е да я оправдаваш..замисли се.. Ясен Петров да напсува някой, който се провикваше "Искаме Нова Генерация", Остава да обидиха някой?

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Vania i srednia prustнови [re: Sturm]  
Авторlilavi kapki (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 02:27



4estno kazano, kato 4eta vsi4ko tova, si mislia, 4e naistina v Bulgaria triabva da se sviri samo 4alga - 4alga! Jaka i bezkompromisna i nishto drugo!!! Pone da ima kakvo da vi motivira da si obli4ate 4ernite drehi. Zashtoto ako niakoi sabere sili /tolkova e trudno sled tolkova godini/ da izleze i da izsviri neshto s istinski ogan, makar i slab, to vie shte go ugasite s mra4noto si marmorene, vmesto da go razpalite - nali vie ste mladite podpalki na ogania??? Zashto sedite v kraia i gledate seir?



Тема позиция?нови [re: lilavi kapki]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано11.07.03 09:07



...да приемаме всичко,което не е чалга и рап по презумпция за добро?Това ли смяташ,че е правилната и истинската позиция????....
чуй сега-за истинския фен НЯМА НИКАКВО ЗНАЧЕНИЕ какво е времето,колко от него е минало и какво се шири извън неговия личен свят и интереси!!!!!!!!!!!!!!...когато аз си пусна НГ,Клас,Виолетов Генерал.,Мъртвите Поети.,...etc.(нарочно изброявам само БГ банди)....съм си във моето време и на моето място......Изобщо не ми дреме,че вече ги няма или че съседа отгоре надува Кризма,Мастило или Ваня Щерева!!!!!!
Да и направя поклон на Щерева,че е благоволила да не пее чалга или рап ли???странна позиция!да не сте приятелки(тели) случайно?хаха.....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: VlOLATOR]  
Авторlghgjk (Нерегистриран)
Публикувано11.07.03 18:29



zavisi koi sedi zad vsi4ko i kakvo e otnoshenieto mu kum tova,koeto ste se pravi,ne mislish li?



Тема Re: позиция?нови [re: VlOLATOR]  
Авторлилaви kaпkи (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 00:28



... как си представяш един истински концерт с днешна дата - кои са достоини да свирят? има ли достойни изобщо?



Тема replikaнови [re: лилaви kaпkи]  
Авторlju (Нерегистриран)
Публикувано12.07.03 10:21



abe ne vi li omryzna



Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: lghgjk]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано14.07.03 11:21



НЕ!!!.....Не мисля!......и знаеш ли защо?Защото "зад" оная ИЗЦЕПКА стояха хората,които са били най-близо до Воев и НГ....кой може да се отнесе с по- голяма любов и разбиране към организирането на подобно мероприятие от брат МУ,жена МУ и едни от най-близките МУ приятели....!?!?!.....,а щом те не можаха да се справят достойно-аз не мога да бъда оптимист и за нещо организирано от ДРУГ.....!!!!!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: позиция?нови [re: лилaви kaпkи]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано14.07.03 11:56



...Ще ти кажа как си го представям!...В началото DJ,който да пуска Нова Генерация,а не техно!!!После някоя добра бъгарска група,която да ни скъса от кавъри на Нова Генерация,Кале,Абсолютно Начинаещи,В. и Ч......и по възможност да направят "Безнадеждност моя любима"....въпросната група може да е сегашния проект на Насо Русков,или да речем Паникан....,Ин Смуут,Фийлд....абе има доста,които биха били горди да избичат кавъри на НГ.....!!!
После ако иска да излизт Гюров и(или) Мони......,ама този път с ИСТИНСКИ ЕНТУСИАЗЪМ и с ИСТИНСКИ ПЛАМ....,а не с отегчение и прекалено личаща апатия по лицата!
Цялата работа е там,че аз на подобно събитие искам да слушам музиката на НОВА ГЕНЕРАЦИЯ......,искам да чуя "Тъмна земя","Ледове","Китайско момиче","Безнадеждност....","Берлин","Част от колекция","Ловецът на сърца","Малко момиченце",.......и прочие и прочие и прооооочие..........А НЕ ТРИ-ЧЕТИРИ ПЕСНИ ИЗПЪЛНЕНИ ПО УЖАСЕН НАЧИН
Искам и обстановката да е АДЕКВАТНА.....а не някакъв мазен басейн пълен наоколо с тъпоумно гледащи и претърсващи ме сякаш съм престъпник МУТРИ!
Това искам!!!....много ли е?

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: позиция?нови [re: VlOLATOR]  
Авторfree (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 13:41



Kolko si prav........



Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: VlOLATOR]  
Авторjkjkjjl (Нерегистриран)
Публикувано14.07.03 17:59



znam tova...moje bi si prav...moje bi si prav za sebe si da ne otidesh povtorno na nikakvo meropriqtie svurzano s ng-dori i ako to e napraveno ot fenove za fenove primerno



Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: jkjkjjl]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано15.07.03 08:50



естествено че съм прав ЗА СЕБЕ СИ......аз и не претендирам мнението ми да е представително,нито пък се явявам някакъв вид говорител на когото и да е било!!!....изказвам просто личното си мнение по въпроса(а е нормално да го смятам за ПРАВИЛНОТО,защото си е мое).....
....Работата обаче е,че 99% от хората,с които имах възможност да обменя мнение(и там на място,и в последствие),мислеха по СЪЩИЯ начин

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: VlOLATOR]  
Авторlkjkhhu (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 14:50



vij, az ne iskam da se zaqjdam s teb.
razbira se, znam 4e govorish samo ot svoe ime, i ne go otri4am.priznavam,dori go potvurjdavam s edna tavtologiq,koqto oba4e beshe mislena pove4e kato izraz na uvajenie kum mnenieto ti..a ako po4nem da se sudim za klishetata ot vsekidnevieto, nakraq ste stignem do tam,4e ste se razgnevqvame na vsqko "oh,really?".ne moga da razbera zasto se hvastash za takiva malki nesta , sled kato akzentut beshe postaven po skoro vurhu kosveniq vupros zasto ne bi otishul na meropriqtie organizirano(priemi sledvastoto prosto kato edno vuzmojno polojenie na nestata) ot hora,spadasti kum onezi 99% ,koito spodelqt razo4erovanieto ti ot konzerta( vsustnost iskam da kaja: ne bi li se doveril na horata koito v momenta sa v sustata poziziq i otpravqt sustite konkretni kritiki kum organizatorite na vuprosnoto subitie?)
i estestveno logi4eski sledva i vuprosut nima ne bi organiziral i ti edna ve4er posvetena na nova generaziq ako razpolagashe s nujnite sredstva?



Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: lkjkhhu]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано16.07.03 09:00



хммм...не мисля,че въпросът опира до средства....!!!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: VlOLATOR]  
Авторjhkjh (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 14:10



vijdam 4e izgledjda ne iskash da otgovorish na vuprosa mi no az nqmam namerenie da nasilvam kogoto i da bilo.
ako za teb ne opira do sredstva -hubavo.do kakvo opira togava?
predpolagam 4e imash jelanie?idei?hora, koito biha se prisuedinili kum na4inanieto ti?...



Тема osven tovaнови [re: jhkjh]  
Авторjkjkljk (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 14:13



az pod "nujnite sredstva" nqmam predvid edinstveno finansovite sredstva



Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: jhkjh]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано16.07.03 16:32



Не обичам да се повтарям!За това и не отговарям на поставените по горе въпроси!.....Смятам,че в постовете си тук( и до тук) говорих по въпроса повече от колкото трябва дори!.....Ако не си намерил(а) отговорите на въпросите си там-значи просто не си чел(а) внимателно!!!.....

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: VlOLATOR]  
Авторhjghgj (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 18:31



:>>
ne znam koi kak 4ete.vseki slu4ai prekratqvam u4astieto si v tozi dialog,zastoto toi vsustnost e psevdodialog.taka 4e moje da ne si pravish truda da otgovarqsh na tozi posting zatsoto sigurno nqma i da pro4eta otgovora ti.



Тема Въпросче!нови [re: mimkria]  
Автор dete (вълк)
Публикувано18.07.03 01:44



Аз само да попитам моето въпросче - малко сладко!... защо след "гей поколението" има тъжно човече....ооо, сетих се още един въпрос, който май е по-важния в случая - Какво, по дяволите, значи "гей поколение"???

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Ваня?нови [re: Vanya Shtereva]  
Автор dete (вълк)
Публикувано18.07.03 01:49



Ай една молба, може ли? Не се заяждам. Айде ако си ти, ми пиши на мейла от профила, или номера на айсикю. Сериозно говоря, не се бъзикам. Искам да поговоря с теб за нещо. Честно!

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема .нови [re: hjghgj]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.07.03 09:37



Ще си направя труда да отговоря по две причини...-първата е за да те светна, че нито е имало диалог,нито псевдодиалог..,а това е защото в написаното от теб до тук не съм видял нищо, което да ме заинтригува или да подтикне в мен желание за разговор!Постовете написани от теб В ТАЗИ ТЕМА са хаотични и прекалено условни по моему....,което автоматично ИЗКЛЮЧВА всякакъв диалог......Отговарях просто от уважение, защото за да си правиш труда да пишеш тук, значи най-малкото се интересуваш от НГ..., а това автоматично те прави по-особен човек!.....
Втората причина да отговоря е да ти кажа, че постове написани на латиница и от хора с нищо не означаваши нерегистрирани никове,НЕ МЕ ТРОГВАТ по никакъв начин......вниманието, което им обръщам е минимално..... чета ги просто информативно!!!!....Според мен отношението към даден форум(респективно група,творец, на когото е посветен форума) си личи ДОРИ и от това колко грамотно пишеш,...и дали имаш желанието да ПЕРСОНАЛИЗИРАШ мнението си!!!Към група като НГ и творец като Митко Воев приемам само сериозно отношение!
..И тъй като така или иначе няма да го четеш това и за да има някакъв смисъл от този пост-искам да поздравя с нещо всички,които си правим труда и "драскаме" тук за да е жива идеята.........спомнете си(а ако имате възможност си я пуснете):

Сянката, която хвърля,има форма на жена.
Силуетът й е бронзов,мит в египетска ръка.
Тя се казва Безнадеждност,но има вид на фотомодел.
Еротична до метежност,истинска като море.

Тя стъпва, тя стъпва,тя стъпва пред мене само,
тя плаче, тя плаче,тя плаче нощем с мен.

С вид на френска пеперуда тя разсича моя ден
и запалила колата ме превръща в нож пленен.
Но не мога да я съдя,пратиха ми я в нощта,
в която аз със детски крясък влезнах във света игра.

Ти се казваш Безнадеждност,скъпа, стой при мен сега,
влез под кожата ми с нежност,татуиран с теб ще умра

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Въпросче!нови [re: dete]  
Авторmimikria (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 10:15



Zashtoto mislia 4e segashata mladej ako moga taka da se izrazia/ stava vupros za momchetata ili mujete/ stradat ot niakakva bolest ili puk mania da se praviat na pedali i homoseksualisti, prosto ne moga da razbera ot kude se navudiha tolkoz mnogo s bi-seksualna ili homo-seksualna orientacia, ta zatova ima tujno 4ove4e - ne mislia 4e tova ima vruzka s muzikata vuobshte no ot sobstven opit sudia 4e Vanya Shterava dopada na tozi tip hora.



Тема Re: .нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано19.07.03 00:58



Да се беше старал,толкоз тъпашки образ нямаше да изиграеш:-)
Симпатично ходещо(респективно спящо) противоречие си.

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: Въпросче!нови [re: mimikria]  
Автор dete (вълк)
Публикувано19.07.03 04:27



Много си ми забавен обаче... така редиш думите, че се чудя дори за главата ли да се хвана, или за корема (от смях)...segashata mladej - казваш, а после говориш за momchetata ili mujete :)) после пък към болест наклони везните, след това се стига до навъждане на "такива" хора, а за финал - ne mislia 4e tova ima vruzka s muzikata vuobshte и аз наистина падам под стола вече...

а за собствения ти опит, че 4e Vanya Shterava dopada na tozi tip hora - мога да кажа, че просто ти личи опита с "този тип хора", лъха... та чак и намирисва. внимавай, че както са се навъдили толкова много, ще вземе и теб да те заразят.. абе ти как не си прихванал още по мрежата?!!?!? Никога не можеш да знаеш с какъв човек говориш насреща, нали? Дори и на живо!....Пази се!

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема въй...нови [re: FlGHTER]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано21.07.03 14:19



ами всъщност аз се старая.....мислех,че личи!....Работата е там, че дори и "тъпашки",имам ОБРАЗ!!!А ти и това нямаш....щото не те помня....,а ако беше написал(а) поне един свестен пост,бъди убеден(а), че поне ник-а ти щеше да ми е познат!А не знам дали знаеш,ама в този клуб само до преди 1-2 месеца всеки пост и всеки юзър беше ценен.....,сега доста плява се навъди покрай онова злополучно парти!Но аз ви разбирам вас приятелите на Щерева....или поне се мъча да ви разбера!
Знаеш ли, ако някой ден наистина успея да се доближа до образа "симпатично противоречие",който ми приписа,,......бих бил щастлив!!!!мдааааммммм(многозначително и мъдро измърка Вайълейтърчето и разпери листенца)...

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: въй...нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано21.07.03 23:29



неспасяем:-)

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: въй...нови [re: VlOLATOR]  
Автор dete (вълк)
Публикувано22.07.03 00:35



Ама как заключи, че е фенка на Щерева, аз не разбрах...не, даже си използвал думата "приятели"... ай споко!

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: въй...нови [re: dete]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано22.07.03 10:58



надушвам ги.......използват думи като "не-спа-ся-ем" (каза Вайълейтърчо и се почеса мъдро и замислено по брадата)
Дете-то,прекалено съм "споко" даже......приличам ли ти на особено притеснен и объркан човечец!?!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: въй...нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано22.07.03 12:04



объркан и притеснен не знам,но със сигурност със силно проблематично обоняние

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: въй...нови [re: FlGHTER]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано22.07.03 12:15



...ти обаче сериозно се вълнуваш от него,долавям......
А ако знаеш колко наистина съм объркан ще ти се завие свят....Да не би да познаваш истински запален по НГ човек,който да няма "проблемно обоняние" и да не е поне средно объркан;)....хехеее.....ми запознайте ме с тези,бре.....(с див ентусиазъм ВайълейтърЧО кликна върху "продължи" и стана от комп-а)

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: въй...нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано22.07.03 23:37



Виж,нещата,дето ги говориш, са на прекалено високо интелектуално ниво,за да мога да ги разбера.Изразявай се по-...или не, по-добре не се изразявай:-)

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема въй...нови [re: FlGHTER]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано23.07.03 11:00



...а стига,бе.....гониш ли ме!?!.....е тва сериозно ме стресна!....сигурно е, защото съм лесно раним.....!
А сега сериозно.....-от както пишем в тоя клуб,всички ние се стремим да пивлечем ТУК колкото се може повече от МНОГО МАЛКОТО останали уейв и дарк-уейв фенове в тази "пекрасна" страна !!!И се мъчим да ги накараме да се ИЗРАЗЯВАТ колкото се може повече....,защото всеки фен на НГ е ценен сам по себе си и факта, че се изразява е ПРЕКРАСЕН!!!...та дори и понякога да ИЗРАЗЯВА неща, с които другите на са особено съгласни....,та дори и понякога да греши(..все пак отчитаме, че може да е прав за себе си)....,та дори и понякога да има хора с необяснимо поведение и постове без смисъл и мотив......
Та в този ред на мисли- горния твой пост е първия,ТУК,който призовава някого към НЕИЗРАЗЯВАНЕ!!!честито-важното е да си новатор!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: въй...нови [re: VlOLATOR]  
АвторYassen (Нерегистриран)
Публикувано24.07.03 02:09



Ти също си новатор. Най-вероятно си първият водещ диалог с монологичен събеседник:)

Имам един въпрос.Защо се опитваш да привлечеш "колкото се може от много малкото останали..."?
И защо са малко останалите?

А сега след монологичен събеседник с остро заядлив нрав, можеш да си поговориш с дърво:))))))



Тема Re: въй...нови [re: Yassen]  
Автор Yassen (познат)
Публикувано24.07.03 08:27



Туй си беше мое ама имах проблеми с компютъра, та помолих Ясмина да го пусне вместо мен.

Красотата ще спаси света...


Тема Re: въй...нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано26.07.03 23:34



Стани пропагандатор.Няма да умреш гладен май

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема въй...нови [re: FlGHTER]  
АвторDePeChEmOdE (Нерегистриран)
Публикувано27.07.03 12:43



знам!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.