Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 29.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: приказката за лъжливото овчарче....нови [re: VlOLATOR]  
Авторhjghgj (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 18:31



:>>
ne znam koi kak 4ete.vseki slu4ai prekratqvam u4astieto si v tozi dialog,zastoto toi vsustnost e psevdodialog.taka 4e moje da ne si pravish truda da otgovarqsh na tozi posting zatsoto sigurno nqma i da pro4eta otgovora ti.



Тема Въпросче!нови [re: mimkria]  
Автор dete (вълк)
Публикувано18.07.03 01:44



Аз само да попитам моето въпросче - малко сладко!... защо след "гей поколението" има тъжно човече....ооо, сетих се още един въпрос, който май е по-важния в случая - Какво, по дяволите, значи "гей поколение"???

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Ваня?нови [re: Vanya Shtereva]  
Автор dete (вълк)
Публикувано18.07.03 01:49



Ай една молба, може ли? Не се заяждам. Айде ако си ти, ми пиши на мейла от профила, или номера на айсикю. Сериозно говоря, не се бъзикам. Искам да поговоря с теб за нещо. Честно!

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема .нови [re: hjghgj]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано18.07.03 09:37



Ще си направя труда да отговоря по две причини...-първата е за да те светна, че нито е имало диалог,нито псевдодиалог..,а това е защото в написаното от теб до тук не съм видял нищо, което да ме заинтригува или да подтикне в мен желание за разговор!Постовете написани от теб В ТАЗИ ТЕМА са хаотични и прекалено условни по моему....,което автоматично ИЗКЛЮЧВА всякакъв диалог......Отговарях просто от уважение, защото за да си правиш труда да пишеш тук, значи най-малкото се интересуваш от НГ..., а това автоматично те прави по-особен човек!.....
Втората причина да отговоря е да ти кажа, че постове написани на латиница и от хора с нищо не означаваши нерегистрирани никове,НЕ МЕ ТРОГВАТ по никакъв начин......вниманието, което им обръщам е минимално..... чета ги просто информативно!!!!....Според мен отношението към даден форум(респективно група,творец, на когото е посветен форума) си личи ДОРИ и от това колко грамотно пишеш,...и дали имаш желанието да ПЕРСОНАЛИЗИРАШ мнението си!!!Към група като НГ и творец като Митко Воев приемам само сериозно отношение!
..И тъй като така или иначе няма да го четеш това и за да има някакъв смисъл от този пост-искам да поздравя с нещо всички,които си правим труда и "драскаме" тук за да е жива идеята.........спомнете си(а ако имате възможност си я пуснете):

Сянката, която хвърля,има форма на жена.
Силуетът й е бронзов,мит в египетска ръка.
Тя се казва Безнадеждност,но има вид на фотомодел.
Еротична до метежност,истинска като море.

Тя стъпва, тя стъпва,тя стъпва пред мене само,
тя плаче, тя плаче,тя плаче нощем с мен.

С вид на френска пеперуда тя разсича моя ден
и запалила колата ме превръща в нож пленен.
Но не мога да я съдя,пратиха ми я в нощта,
в която аз със детски крясък влезнах във света игра.

Ти се казваш Безнадеждност,скъпа, стой при мен сега,
влез под кожата ми с нежност,татуиран с теб ще умра

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: Въпросче!нови [re: dete]  
Авторmimikria (Нерегистриран)
Публикувано18.07.03 10:15



Zashtoto mislia 4e segashata mladej ako moga taka da se izrazia/ stava vupros za momchetata ili mujete/ stradat ot niakakva bolest ili puk mania da se praviat na pedali i homoseksualisti, prosto ne moga da razbera ot kude se navudiha tolkoz mnogo s bi-seksualna ili homo-seksualna orientacia, ta zatova ima tujno 4ove4e - ne mislia 4e tova ima vruzka s muzikata vuobshte no ot sobstven opit sudia 4e Vanya Shterava dopada na tozi tip hora.



Тема Re: .нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано19.07.03 00:58



Да се беше старал,толкоз тъпашки образ нямаше да изиграеш:-)
Симпатично ходещо(респективно спящо) противоречие си.

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: Въпросче!нови [re: mimikria]  
Автор dete (вълк)
Публикувано19.07.03 04:27



Много си ми забавен обаче... така редиш думите, че се чудя дори за главата ли да се хвана, или за корема (от смях)...segashata mladej - казваш, а после говориш за momchetata ili mujete :)) после пък към болест наклони везните, след това се стига до навъждане на "такива" хора, а за финал - ne mislia 4e tova ima vruzka s muzikata vuobshte и аз наистина падам под стола вече...

а за собствения ти опит, че 4e Vanya Shterava dopada na tozi tip hora - мога да кажа, че просто ти личи опита с "този тип хора", лъха... та чак и намирисва. внимавай, че както са се навъдили толкова много, ще вземе и теб да те заразят.. абе ти как не си прихванал още по мрежата?!!?!? Никога не можеш да знаеш с какъв човек говориш насреща, нали? Дори и на живо!....Пази се!

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема въй...нови [re: FlGHTER]  
Автор VlOLATOR (I rush for you)
Публикувано21.07.03 14:19



ами всъщност аз се старая.....мислех,че личи!....Работата е там, че дори и "тъпашки",имам ОБРАЗ!!!А ти и това нямаш....щото не те помня....,а ако беше написал(а) поне един свестен пост,бъди убеден(а), че поне ник-а ти щеше да ми е познат!А не знам дали знаеш,ама в този клуб само до преди 1-2 месеца всеки пост и всеки юзър беше ценен.....,сега доста плява се навъди покрай онова злополучно парти!Но аз ви разбирам вас приятелите на Щерева....или поне се мъча да ви разбера!
Знаеш ли, ако някой ден наистина успея да се доближа до образа "симпатично противоречие",който ми приписа,,......бих бил щастлив!!!!мдааааммммм(многозначително и мъдро измърка Вайълейтърчето и разпери листенца)...

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!


Тема Re: въй...нови [re: VlOLATOR]  
Автор FlGHTER (малката лигла)
Публикувано21.07.03 23:29



неспасяем:-)

Аз имам моето световъртене във мен.


Тема Re: въй...нови [re: VlOLATOR]  
Автор dete (вълк)
Публикувано22.07.03 00:35



Ама как заключи, че е фенка на Щерева, аз не разбрах...не, даже си използвал думата "приятели"... ай споко!

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.