Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 09.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Сирена кашанови  
Автор dete (копеле)
Публикувано11.05.03 06:28



То каша...откъде да започна! Първо - Нова генерация...после се въртят думички като (изброявам)...ню уейв, дарк уейв, пънк, пост-пънк, Васил Гюров, Милена Славова, Михаил Пешев-Пешето (Разбира се, че и Воев), Ревю, Кале, Клас, Воцек и Чугра..."Завинаги", Тuxedomoon, разни други, които не знам (не че тюкседо..сами познати, но не ме замервайте с камъни), Остава, P.I.F., Ваня Щерева...анархия, оригинал, метъл, рок-банда, Бейбифейс Клан, Паникан Уайаскър....(гръмна ми главата). И всеки си е със своите вкусове и отхвърля другите. Не че и аз не правя така. Но се получава грубо...и да продължа - лек фен, фенщина, най-голям фен, вглъбяване, самота, самотност, изолираност, социални текстове, отхвърляне, напиване, надрусване, опити за самоубийство, не-намиране на смисъл (не правя градация!!)

Едните "фенове" харесват по-комерсиални неща, другите си държат на старото и се нахвърлят срещу тях. Не искам ремикси, не искам кавъри, тези били лигльовци, представяш ли си как ще пее еди-кое си (Е, и аз не харесвам Нети! ). Онзи албум бил боза...да, ама на мен пък ми харесва....не е хубав, тъп е......

едните не разбирали музиката понеже си падали и да се забавляват повечко....направо не сирена каша, ами манджа с грозде. Не че виня някого! Ясно ми е, че така ще е винаги....е, аз вече си свалих една песен и ще лягам...да, ще кажа коя е - Madonna - "I want you"

Неделя сме....и всеки себе си чете. Можете спокойно да се обесите. А приятелите от хартия са изрязани с ножичката....но знаете ли от къде. От сърцата ви!...който го допусне.

И както правеше една смела жена в един друг клуб... (ще си напиша името, де)

Мирослава Христова.

П.С. а баба ми прави наистина хубава сирена каша....мммм, аз си лягам!

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Сирена кашанови [re: dete]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 07:42



ъъъ...BABYFACE CLAN RULZ!~PIF SUXXX!!!!
а,и няма да загубиш ,ако се "запознаеш" с tuxedo..

ps::poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.. тва да ти е познато от някъде?



Тема Re: Сирена кашанови [re: dete]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано11.05.03 12:36



Виж,всеки си избира начинът на решение на собствената си каша.Ако ти се сгъсти кашата,и не може да я бъркаш повече,значи е готова.Ако ти е рядка кашата,добавай брашно.
А ако искаш пържоли,пък напук си готвиш сиренова каша...проблемът е в набора на продуктите.Купи си нови!



Тема Re: Сирена кашанови [re: dete]  
Авторmuhljo (Нерегистриран)
Публикувано11.05.03 18:11



leka nosht, ama zashto e taja panika. a madona e pich.



Тема Re: Сирена кашанови [re: roan_inish]  
Автор dete (копеле)
Публикувано13.05.03 01:53



Познато ми е - и за да се изразя като още по-тъпа: май съм го виждала като нечия сигнатура, но няма той да си го е измислил...иначе е вярно. соу?

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Сирена каша [re: Bgpunk]  
Автор dete (копеле)
Публикувано13.05.03 02:04



Не описвам своята сирена каша. Това беше всеобщата каша. Различните мнения и отзиви...а на сирената каша нищо й няма..само дето отдавна не съм яла. само пазя спомена за нея.

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Сирена кашанови [re: muhljo]  
Автор dete (копеле)
Публикувано13.05.03 02:06



Не е паника...просто моите наблюдения над нещата....Мадона е пич :)

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: Сирена кашанови [re: dete]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано13.05.03 06:38



Като е шарено,е по-интересно.А Мадона е подправка,която не употребявам



Тема Re: Сирена кашанови [re: dete]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано13.05.03 08:28



просто клипа на въпросната мадона JustifyMyLove завършва с въпросната сигнатура
хубаво клипче беше тва =))



Тема Re: Сирена кашанови [re: dete]  
Автор VlOLATOR (devotee)
Публикувано13.05.03 10:59



Мадона е пич,Принс е пич-ка......хихихих,..майтапя се,бре....свежарки са и двамата......Въпреки че и аз като Пънкича не ги употребявам.....често!..Особено първата!

...Try walking in my shoes....,you`ll stumble in my footsteps!!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.