Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:29 02.07.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сирена каша с чесъъъъъън!нови [re: roan_inish]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано06.06.03 19:50



това учудва ли те???
Виждала ли си как дете ,"играейки " си със счупено шише ,избива окото на свой съученик?Виждала ли си група деца,която скача и бие едно ..най -слабото,най-беззащитното...
Днес в рейса видях група деца..на около 8-10 годинки,ходили да рисуват някъде.На едно от спирките се качи жена на около 60,с мъж на около 30.
Мъжът и беше син,и беше с видими умствени увреждания.И телесни,едва ходеше.И две от момиченцата,съвсем деца ...взеха да си шушукат и да се смеят.И да имитират човека,дето не можеше и да седне от болка.
И си личеше....Това са децата.

всичко това горе е глупост!


Тема Re: Сирена каша с чесъъъъъън!нови [re: Bgpunk]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 01:04



ами глеи ся,аз не съм от тия дето като видят някое дете се втурват с викове АУУУУУУУ ДЕТЕНЦИИИ !МАМИНО ЗЛАТНО...или пък не помня да съм твърдяла че всички деца са цветя за мирисане...ама...тия твойте думи бяха твърде силни бе,да му се не види
а тия случай дето си ги споменал,ами сега аз няма да адвокатствам на твоите "обвиняеми",ама все пак да си кажа аз думата..

..."скача и бие едно ..най -слабото,най-беззащитното... "-ами,то ",най -беззащитното",нали и то е било дете?начи едва ли е "жестоко" след като е "беззащитно". то ли е единственото "нежестоко" дете което си виждал??
значи все пак има и изключения.а сигурен ли си че добрите са изключение.ама,айде да не се хващам за това.сега за онези деца-на тях пък ХИЧ не изкам да адвокатствам,ама все пак..сигурен ли си че това е въпрос ЕДИНСТВЕНО на тяхната жестокост..сега няма да преговаряме теорията за табула раза,ама се чудя на тях родителите им дали въобще са им казали за съществуването на такива хора с увреждания и т.н.щото,понеже явно твърде отдавна си бил дете ,да ти припомня-децата са като животните -не винаги разбират-колкото и да те дразни това.тия съм далеч от мисълта да ги оневинявам,ама с какво пък толкоз се различават от така наречените -възрастни-да не би Големите хора да се отличават с особена коректност и толерантност към околните хахаха-едва ли-просто с течение на времето придобиват таланта наречен лицемерие и така горе долу позамазват същността си-която ако в детството им според теб е била лайняна,то според мен в т.нар "зряла възраст"си става хептен насрана.
и какво е това обобщение "ТОВА СА ДЕЦАТА"ти може би си изчислил процентите на "лошите",и резултата закръгляш "в полза на ученика"наистина е много тъпо така с превеждането на примери,щото може да се занимаваме с години наред-ти изтъкваш негативите,пък аз контрирам и т.н. всеки разказва кво е видял.....Тъпо.
а мислиш ли че на мен ми е особено приятно от описаните от теб гледки?
обаче както от тях,така ми се драйфа и от такива обобщения.ТОВА са едикои си,ТАКИВА са онези ВСИЧКИ едикакви си са еди-си -какви.недей пък да си мислиш че децата се раждат изверги.
и що просто не си кажеш:ХОРАТА СА ГАД.по отделно ли трябва да оплюваш различните възрастови групи-децата жестоки,пуберите простаци...и т.н.аре кажи поне че хората по принцип SUXХ
наистина изтрепа всичко детско в мен
наздраве и да не се задавиш с черната си бленда..



Тема ! ! !нови [re: Bgpunk]  
Автор dete (вълк)
Публикувано07.06.03 01:15



Знаеш ли аз кое не мога да разбера - когато някой не разбира действиата и думите на друг, започва да го "обвинява" с думите "Това ли било сега модно!?" Да си гей било модно, да си с еди-какви си дрешки било модно...а сега излезе и да си дете било модно! Виждам, че нямаш достъп до деца и въобще не разбираш смисъла който аз влагам в тази дума.... да не би да се правиш на ударен е модно?! направо не вярвам как ме натвари....! а съм в хубав период...

Всичко е моментност. Нещата зависят само от дължината на дадения момент.


Тема Re: ! ! !нови [re: dete]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано07.06.03 01:30



какъв смисъл влагаш в думата "дете"?

всичко това горе е глупост!


Тема Re: Сирена каша с чесъъъъъън!нови [re: roan_inish]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано07.06.03 01:52



такава дълга бележка нивгаш не си ми писала...
"децата са като животните -не винаги разбират",комбинирано с "безнаказаност"=жестокост
Хората са простаци в 90% от случаите,с това съм съгласен...
И че има и свестни деца..да...но за съжаление пред себе си имам повече от лошите примери...Сори ,че бях прекалено черен..

всичко това горе е глупост!


Тема Re: Сирена каша с чесъъъъъън!нови [re: Bgpunk]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 08:28



"комбинирано с "безнаказаност"=жестокост "
-да де ама тая БЕЗНАКАЗАНОСТ от къде идва бе иво-от Големите-нали???ти какво искаш от децата ебаси-да се самоотглеждат??
недей само от това което имаш "пред себе си" да си правиш заключенията.



Тема Re: Сирена каша с чесъъъъъън!нови [re: roan_inish]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано07.06.03 09:04



Ок-хайде да поставим картите на масата....
Приемаме -децата може да бъдат всякакви...
Познавам деца,дето издържат къщата,готвят и чистят и дори не се и оплакват.Познавам едно обаче,дето биеше майка си и то с адска злоба ...а след това караше същата /вече ревяща и насинена/ майка да го масажира,за да е силен ...и майка му не казваше една лоша дума.
САМО ДЕТО..не знам защо става така....
Не си ли виждала ужасни родители с прекрасни деца и ,май по-често,прекрасни родители с деца хулигани?
Приемам-децата може да бъдат всякакви...но приеми и още нещо...
Децата са нинаги "копие на родителите"-само дето оригиналният образ е леко променен и "родителите" трябва да се борят за да го променят...
Знаеш ли,да ти разкажа едно нещо...
Имам една ученичка,на 15...В училище по цял час говори,гримира се и прави каквото си иска.При забележка от моя страна ,тя си намества циците пред целия клас и казва-"Знам,искате нещо...но това ли е начинът?"
Същата тая овца,разбирам,в къщи плачела и ревяла как аз я подтискам и как съм бил адски строг.И родителите се оплакват,и перфектното им дете мига пред родителите и директорката и ...аз обирам калая...
Какво мислиш за това?
Децата са уверени,че мама и тате биха минали през планини за тях и злоупотребяват.И с това ,че винаги има прошка..пак злоупотребяват.
А родителите или не виждат всичко,или просто си слагат "розови" очила спрямо тяхното дете...и това е...
Това може ли да го отречеш?


ПС.Хайде на бира!Щото тъпото е ,че аз обожавам децата и много искам ,да имам такива...

всичко това горе е глупост!


Тема Re: Сирена каша с чесъъъъъън!нови [re: Bgpunk]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 13:28



добре де,прехме го.
пък за тази лигла ..ми,тва не ми прилича на дете много много.=)нали лолитките всъщност са си демонични създания=)
а за тва че ти обираш калая=ми,аз като малка ако бях правела подобни сцени,нашите никога не биха взели моята страна преди да чуят и другата версия-а чуят ли я-познай на кого биха повярвали-и съответно за мен какво би последвало-така че ,май пак отговорността си е на родителите и-мойте например никога не са ме гледали с розови очилца-и слава богу.а планини така или иначе те минават за мене,ама поне са ме научили като търся виновници да се взирам предимно в огледалото(ама не за да си гледам и намествам циците хаха=))))
пък директорката ти suxx=))
ми,хубу,за бира съм съгласна,ма да знаеш че за имането на деца не моа ти помогна хахаха=)))))))



Тема Re: Сирена каша с чесъъъъъън!нови [re: roan_inish]  
Автор Bgpunk (Iron Lion Zion)
Публикувано07.06.03 17:51



абе,ако съм честен...оная не е никаква лолитка, а една потна свиня..
Какъв ти демонизъм в една такава "женица"?
Смятам,че след 4 бири ,може да ревизираш част от възгледите си по ред въпроси...аз вярвам в теб

всичко това горе е глупост!


Тема Re: Сирена каша с чесъъъъъън!нови [re: Bgpunk]  
Авторroan_inish (Нерегистриран)
Публикувано07.06.03 22:50



то след 4 бири ша има ноо да са уважааме..

пс:нека 4те бири да бъдат 4 текили




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.