Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:15 14.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема NO FUTURE!  
Автор dete (копеле)
Публикувано28.11.02 04:50



Да, Нова Генерация завинаги, но без бъдеще в този клуб. Не се оплаквам, не искам нищо, не коря никого. Знам защо е така.....а сега по радиото звучи Милена, не се сещам заглавието на песента, но е страхотна "И всичко цветно има край, видения и смях далеч остават, очакваш нещо като рай"....Всеки за себе си, вечно сам в себе си, сам в болката си. А когато се съберем повече, или само двма дори, сме пак сами в себе си, въпреки близките неща във всеки от нас. Трудно някой посмява да заговори първи, или просто не го прави....а иска, може би не да говори....да изрежда и да го разбират....Не може! "Коя е песента, в която искаш да живееш?" - благодаря ти за това, Мария. Заради това беше истинско. Заради изсъхналия корен, червейчето, черното топче и чаят в Сладоледената къща. Заради цигарата Виктори в момент, когато ти пишеше нещо из тетрадката си, а аз треперех, защото не знаех какво да ти кажа точно тогава......заради всички вас там.....Ейййййййй.......!!!!!!! Тогава се получи!

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: NO FUTURE!нови [re: dete]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано29.11.02 15:26



Моята песен е

БЕЗНАДЕЖДНОСТ МОЯ ЛЮБИМА

Сянката, която хвърля,
има форма на жена.
Силуетът й е бронзов,
мит в египетска ръка.

Тя се казва Безнадеждност,
но има вид на фотомодел.
Еротична до метежност,
истинска като море.

Тя стъпва, тя стъпва,
тя стъпва пред мене само,
тя плаче, тя плаче,
тя плаче нощем с мен.

С вид на френска пеперуда
тя разсича моя ден
и запалила колата
ме превръща в нож пленен.

Но не мога да я съдя,
пратиха ми я в нощта,
в която аз със детски крясък
влезнах във света игра.

Ти се казваш Безнадеждност,
скъпа, стой при мен сега,
влез под кожата ми с нежност,
татуиран с теб ще умра.

Защо не вземе някой да направи и нея?




Тема Re: NO FUTURE!нови [re: Яcминa]  
Автор БeзнaдeжднocтMoяЛюбимa (*Aggressive*)
Публикувано29.11.02 15:59





id Not Available:(


Тема Re: NO FUTURE!нови [re: БeзнaдeжднocтMoяЛюби]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано29.11.02 16:06







Тема Re: NO FUTURE!нови [re: БeзнaдeжднocтMoяЛюби]  
Автор id (i*****d)
Публикувано01.12.02 01:59



хахахахаха

аз пък съм съгласен с госпожицата/госпожата отгоре...

и за да съм в тон със хората в този клуб, които са решили че нова генерация винаги без изключение е нещо повече от група и всеки измисля своята асоцияция с тянхата музка (или по-скоро със идеитие или студената естетика, които тя носи), ще си позволя още нещо лично

[-17...]

и все пак е по-добре личните неща да останат лични, а не да бъдат споделяни с всички дир.бг потребители... в противен случай има риск подобни постинги да станат смешни със сериозността си или целия клуб да заприлича на опело за края на света. а като се замислиш, май не това е смисъла на всичко.

new no new age advanced ambient motor music machine


Тема Re: NO FUTURE!нови [re: id]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано01.12.02 17:59



Мисля, че точно в това е смисъла - всеки да сподели нещо лично.
Какво е времето навън всички знаем, няма нужда от обсъждане.



Тема Re: NO FUTURE!нови [re: Яcминa]  
Автор dete (копеле)
Публикувано02.12.02 02:12



Благодаря много! честно.

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: NO FUTURE!нови [re: dete]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано02.12.02 10:24




а ти къде искаш да живееш?



Тема Re: NO FUTURE!нови [re: Яcминa]  
Автор dete (копеле)
Публикувано04.12.02 02:52



Ммммм, за песните ли....не, остави това, опитвам да се рестартирам сега(най-точната дума) и не ми се мисли за това. Сега искам да съм в София...при сестра ми и нейните приятели и моите приятели, милите деца.... :)

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.