Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 28.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема ?нови  
Авторa3 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.02 10:30



"открих " тази група преди има-няма 2 седмици.
ставам им фен. определено.
въпрос :
за времето до 89 -ясно ; но защо не ги пускат сега по радиата ?
наистина не разбирам.



Тема Re: ?нови [re: a3]  
Автор Яcминa (възторжена)
Публикувано16.10.02 11:44



И аз не разбирам...



Тема Re: ?нови [re: Яcминa]  
Автор dete (копеле)
Публикувано16.10.02 12:07



no textovete si ostavat aktualni i sega, tezi, socialnite specialno. vse pak "no shte streliam vuv glavata az na vseki filosof" niama da se haresa osobeno. situaciata pak e sushtata....znaete li, che dostavurtiaha predi(za sega ne znam) po BG radio "Samo dvama". a ne znam dli tam, ili po niakoie drugo biah chuvala "Ledove", a sushto i "Divi kone" na Klas...takiva neshta.....hm...tuk triabva da kaja, che naskoro pisahme suchinenie po literatura i na-otdolu na lista ne izdurjah i napisah "Nie sme bolen produkt na svoeto vreme i vashia trud"....na koeto daskalkata beshe napisala "blagodaria za otkrovenieto! opitai da se izlekuvash sama!"...imagine!? a inache uchitelka po literatura, a nishto ne razbrala kakvo znachi tova...daje si misleshe, che e kum neia nasocheno i me naricha "bolnata"......

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: ?нови [re: dete]  
Автор ARLYNA (новак)
Публикувано16.10.02 15:14



i az sym 4uvala po BGradio nova generacia.puskat samo opredeleni pesni ot "zavinagi 98".no arlyna nikoga ne sym q 4ula tam.dokolkoto razbrah vania 6tereva 6te i pravi kavyr i 6tat , ne 6tat 6te q pisnat :) . a klas dosta 4esto zvu4at .dori vednyj ima6e tehen weekend.



Тема Re: ?нови [re: a3]  
Автор Bgpunk (супер тъжник)
Публикувано16.10.02 22:00



ami,narodut iska drug tip zabavi...
tolkova e prosto...
kato ima D2 ,koi shte ti slusha NG.koito sa i tolkova pesimistichni
a sega e vremeto na bezmisleno veselite pesni
tupo...ama fakt:(


Това е всичко,не питайте защо!

Тема Re: ?нови [re: Bgpunk]  
АвторBDZ (Нерегистриран)
Публикувано18.10.02 22:00



UAaaaaaa
Kvo stava be, ia po dobre nauchete dali Juli naistina puska muzika i kade tochno



Тема Re: ?нови [re: BDZ]  
Автор Bgpunk (супер тъжник)
Публикувано18.10.02 23:32



ако искаш си поръчай музика от мен


Това е всичко,не питайте защо!

Тема Re: ?нови [re: Bgpunk]  
АвторBDZ (Нерегистриран)
Публикувано19.10.02 07:05



Abe k'vo mi predlagash da si kupuvam muzika - az i bez tova sled dve sedmici sjte ti dojda na gosti i shte slushame muzika ciala nosht - i shte piem - i t.n.



Тема Re: ?нови [re: BDZ]  
Автор dete (копеле)
Публикувано19.10.02 07:18



shtastlivci ste vie(ako sushtestvuva takava duma)...da udavite noshtta v muzika....a az se davia v pisane na postingi non-stop ot 2-3h nasam.

Аз знам какво е да изпиташ върху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа.


Тема Re: ?нови [re: BDZ]  
Автор Bgpunk (супер тъжник)
Публикувано19.10.02 08:23



ha..poznavame li se ????
za pieneto hubavo...ama za muzikata oshte po hubavo..no poznavame li se?


Това е всичко,не питайте защо!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.