Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 20.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Сам се видях на стената облегнат...нови [re: SWAN]  
Автор okcuTokcuH (The Vicious)
Публикувано01.09.02 10:45



Брадър,аз малко поизтървах датата,защото племенски модем пак издаваше стандартни умиращокойотни звуци ,но връзка осъществих такава,каквато осъществих и с Пинокио(един вид-НИКАКВА)
Времето напредва и е TIME (пиша на англ. хем да се покажа ,че знам нещо,хем да не повтарям "време" )да се уточним за Бургаските вечери и АРЛИНСКИТЕ мрежи и евентуално на твоята Шао-Лин-ска обител(Те ли бяха в планината Удан или бъркам).За скромна приятелска разходка под Варненско небе-ти имаш думата.Мога да тръгна на 4 или 5 (щом няма да има концерт У-а-а-а-а-а-а)и да ти досаждам много малко-може би вечер...
Племе виси чакащо решение на лиана...

Натисни volume-то и чуй само как крещиш за нови мечти(?!)


Тема Re: Сам се видях на стената облегнат...нови [re: okcuTokcuH]  
Автор SWAN (ghost)
Публикувано01.09.02 21:32



на 4 вечерта- фрий.. може тогава- щото на 5 вечерта- нощна.....
Шао Лин е в провинция Хънан.... (У Дан е в провинция Хъбей, а школата Ъ Мей е в пров. Съчуан....... и т.н. ... има си сайтове по темата..)

obache.. ima problem sega se setih i vednaga ticham do tuk..
ne mojesh li kum 6 ili 7- mi ??.. shtoto chakam na 5 da si trugnat sofiyskite ni gosti.. ili- kato se vrushtash ot bs.... ama ako mojesh predi tova she e po- got.... to vsichko e za da imash kude da spish- da ne si pomislish che e neshto drugo.. vij kak se grija za tebe, brother....
chakam RSVP- to ti....

Mela, Mela, Mela, Melancholia
Melancholia, mon cher..

Редактирано от SWAN на 01.09.02 23:28.



Тема Re: Сам се видях на стената облегнат...нови [re: SWAN]  
Автор okcuTokcuH (The Vicious)
Публикувано02.09.02 23:08



брадър,ами не е проблем,само дето скъпоценностите сигурно,ще са свършили до тогава
По удобно ми е или първо да мина до морската столица или да е на връщане,но за тогава не давам гаранциязащото нали знаеш къде отивам,с каква мисия,при кого,колко ще ми е тежко да се кача за пореден път на влака пред нейният поглед....Изпрати решение до утре брадър-3-ти вечерта.
Не се притеснявай за гостуване-дори само да се отбия за някакви си часове до вечерта,не бих съжалявал да се видим
Кажи кога да мина......

Натисни volume-то и чуй само как крещиш за нови мечти(?!)


Тема Re: Сам се видях на стената облегнат...нови [re: okcuTokcuH]  
Автор dete (копеле)
Публикувано03.09.02 02:51



а като ще се отбиваш/застояваш в Бургас....та да кажа, че аз съм от Бургас, разбираш ли ме накъде бия? я пиши една бележка кога/къде и да се видим, а?

Аз знам какво е да изпиташ вурху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа


Тема Re: Сам се видях на стената облегнат...нови [re: dete]  
Автор okcuTokcuH (The Vicious)
Публикувано03.09.02 20:12



Ами аз отговорих в друга бележка мило...

Натисни volume-то и чуй само как крещиш за нови мечти(?!)


Тема Re: Сам се видях на стената облегнат...нови [re: okcuTokcuH]  
Автор dete (копеле)
Публикувано05.09.02 02:15



ами не си спомням нищо, а и сега съм замаяна....

Аз знам какво е да изпиташ вурху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа


Тема Re: Сам се видях на стената облегнат...нови [re: dete]  
Автор okcuTokcuH (The Vicious)
Публикувано05.09.02 19:52



dnes e 5-ti i az sym w Bs.
Ako si pro4etesh otgowora hajde da si ugoworim sreshta na knijarnica
"Helikon" otstrani to4no do tel na Bulfon w sybota-07/09. wyw 15:00h
Bydi to4na!Az i ARLYNA sme s o4ila. i dwamata i shte nosim obshto 10 obici Broj wnimatelno!

Натисни volume-то и чуй само как крещиш за нови мечти(?!)


Тема Re: Сам се видях на стената облегнат...нови [re: okcuTokcuH]  
Автор dete (копеле)
Публикувано06.09.02 01:35



ще се постарая да дойда... и аз съм с очила(хората с очила сме странно племе, съм забелязала, сега като се замисля....олееее!). честно, не знам за коя Арлина говориш, познавам само остриганата(а за да съм в крак и аз съм се поостригала, но вече порастна, косата ми с неопределен оранжево-червен цвят-не смея да й дам точна багра). обици нямам, скоро само сънувах, че една жена, която няма нищо обчо с татуировки, ще ми прави. а под какви имена сте познати? аз имам няколко, но и "дете" става...сий я!

Аз знам какво е да изпиташ вурху себе си "празен поглед приятелски"...тя ми го показа



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.