Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:54 29.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сега вече ви разбих.....нови  
Автор okcuTokcuH (L'homme Qui Rit)
Публикувано11.05.02 22:39



Аха-а-а-а-а-а-а-а.......
Значи праскаме няква нова ъъъ НОВА тема и ще си чупим после пръстите да пишем.Малко е тъжно че само новите теми разпалват въобръжението и тогава регистрираме живот.Така,че верен на принципа Покрай няколко тъпи теми,все една хубава ще последваСлагам НОВА тема.Тук.В тоя форум.Не в Химия или Ева и Ева ами ТУК!Защото единствено в тоя форум се чувствам добре,пиша смело глупости,защото всички вече ми знаете празнословиците,защото...аве мъжете знаят защо.Пропускам концерта със сигурност и само някоя сексбомба би ме успокоила,но дори и това не мога да си позволя защото Арлина после ще ме развърля.Така,че предполагам,че вече разбирате,че(много че-та пиша ама не това искам да кажа)не ми е много весело и очаквам поне 12 мнения.

Ей,разкажете после за концерта.Мони оплешивял ли е много...


П.с-И накрая искам да благодаря за тая тема на милата ми котка която ми роди( не от мен) 4 котенца,на брат ми,че си купи и-нет карта и го взеха в казармата,на SWAN че ми прати оня много ценен диск,на себе си за търпението с което всеки път издържам мъжки стоенето тук,и на Холи Бери ,която ми показа как се реве най-ефектно прд публика.Благодаря ви хора,обичам ви!!!



Our way is in the hot coffe,that the good God drinks for breakfast


Тема Re: Сега вече ви разбих.....нови [re: okcuTokcuH]  
Автор niai (минаващ)
Публикувано12.05.02 02:28



А това истински живот ли е, или повече прилича на ритуал за съживяване на мъртвец? Според теб, имам предвид?



Тема Разбиване !!!... Какво ?!?!.... :) мнение второ [re: okcuTokcuH]  
Автор SWAN (изгубил се)
Публикувано12.05.02 14:54



"Европейският човек от началото на Средновековието имал отношение към нещо, което неясно нарича Лудост, Умопомрачение, Безумие. Може би именно на това тайнствено присъствие западният Разум дължи нещо на своята дълбочина... Във всеки случай, за западната култура отношението Разум-Безумие представлява едно от измеренията на на нейното своеобразие; то вече я е придружавало много преди Йероним Бош и ще я следва дълго след Ницше и Арто.
... Необходимостта на лудостта в целия ход на историята на Запада е свързана с възможността на историята..." (М. Фуко, "Лудосттa")

може би и ние трябва да ти благодарим заради някак кротките и ненатрапващи се теми.. без излишна истерия, без самодоказване- както и неизизскващи ги от отговарящите им... сполай ти, брадър....

Mela, Mela, Mela, Melancholia
Melancholia, mon cher..

Редактирано от SWAN на 12.05.02 14:57.



Тема No 3нови [re: okcuTokcuH]  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано13.05.02 09:25



все пак ще внимавам да не си счупя пръстите
Живот не се регистрира само с участие в дир-а, надявам се...
И тъй като пак съм неразбрала, бихте ли ми обяснили- какъв концерт ще има???

Always look at the bright side of your life.. param... param, param, param....


Тема Re: Сега вече ви разбих.....нови [re: okcuTokcuH]  
АвторParanoia (Нерегистриран)
Публикувано13.05.02 10:14



Xe-xe... toxikoman4e ne se shashkai tolkova, shtoto koncert nqma da ima. Pone Voev ne e 4uval za nego. :( Ina4e hubavo bi bilo... .



Тема Re: Сега вече ви разбих.....нови [re: Paranoia]  
Автор okcuTokcuH (L'homme Qui Rit)
Публикувано13.05.02 22:39



Е-е-е-е-е-х-х..На лъжата краката са къси-по тестиси отсега нататък да ходят тези които ме ментосват(жените поради липса на тестиси-по срамни устни).До момента значи Мони Воев,Катчински и оная от Костенец са застрашени....А ти моме какво правиш?Целувка

Our way is in the hot coffe,that the good God drinks for breakfast


Тема Re: No 3нови [re: Cy]  
Автор okcuTokcuH (L'homme Qui Rit)
Публикувано13.05.02 22:44



Ами то ебаси,май ме взеха за канарче и аз тука предавам фалшива информация...Су ,животът е преносно значение на всичко което по воля и неволя трупаме тук,просто нека юзъри да има...

Our way is in the hot coffe,that the good God drinks for breakfast


Тема Re: Сега вече ви разбих.....нови [re: niai]  
Автор okcuTokcuH (L'homme Qui Rit)
Публикувано13.05.02 22:46



Мне!

Our way is in the hot coffe,that the good God drinks for breakfast


Тема Re: Сега вече ви разбих.....нови [re: niai]  
Автор okcuTokcuH (L'homme Qui Rit)
Публикувано13.05.02 22:56



Ама от нас зависи,скъпа...


Always the Sun!Животът, може да е всичко,ритуалът не е ритуал ако спрем да вярваме че може да успее.Ти Не би влизала тук ако не живееше с надеждата,както мен...Нека си стиснем ръцете и се обединим.
Погледни във другите форуми на групи легенди които не съществуват-в колко от кипи живот,без да е изкуственно поддържан-дано не прозвучи грубо.Вервайте ми!!!

Our way is in the hot coffe,that the good God drinks for breakfast


Тема Re: Разбиване !!!... Какво ?!?!.... :) мнение второнови [re: SWAN]  
Автор okcuTokcuH (L'homme Qui Rit)
Публикувано13.05.02 23:00



Амин!

Our way is in the hot coffe,that the good God drinks for breakfast



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.