Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:46 29.09.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема zamislih seнови  
Автор4eburashka (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 21:57



Da, zamislih se......iskam da kaja, chetoh niakakva chast ot neshtata, koito sa pisani v tozi klub, ne vischkite, zashtoto niamah nujnoto vreme. Nova generacia e edna prekrasna grupa, po princip mnogo obicham muzikata. Obache kato kaja na niakogo che slusham nova generacia i toi zaiaviava che tova e depresarska muzika. Da ama na men depresiata mi e savsem chujdo useshtane. V niakoi chat pak kato kaja na niakoi slushasht tazi grupa che sam shtastliva i napravo me otriazva, vse edno e protivorechivo. Tuk pak chetoh che mnenieto che ima dva tipa hora-glupavi i depresirani....I ne moga da se saglasia s tova. Da viarno e che taka narecheniat "umen" chovek se zamislia za smisala na jivota, za vischko okolo nego i moje da vidi vsichko losho, a "glupavia" ne se zamislia za tova, no ako si tolkova umen niama li da smetnesh che hubavite neshta mnogo poveche zaslujavat vnimanieto ti?? Obarnete malko poveche vnimanie na radostta...
Pojelvam mnogo mnogo shtestie na vsichki:)



Тема Re: Поздрави....нови [re: 4eburashka]  
Автор Лeдoвe (Левскарче)
Публикувано12.03.02 02:09



От един от радостните(все още) тук
Майтап де,ама то си е до моменти,не вярвам чв някой може да е постоянно весел или тъжен ,просто си е до моментно състояние.А относно форумите ,аз с който съм говорил ,че слушам Нова Генерация или се кефи много или ако ги знае само по име му е безразлично.
Поздрави !

Виждам аз няма да има промяна,защото знам топли вълни няма !!!


Тема Re: Поздрави....нови [re: Лeдoвe]  
Автор4eburashka (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 07:44



Моята теория по вапроса с настроението е, че то непрекъснато се мени и ако приемем, че нормалните му стойности са от
-1 000 000 до + 1 000 000, то моите стойности са се изместили от -1о до
1 999 990.
Прекалено математическо обяснение, но какво да се прави, такъв е животът...:)
Познавам хора, които се кефят на това да са в депресия, много било силно чувството и такива разни работи. Ама и моето щастие е силно:)
усмивки от мен



Тема радва ме... [re: 4eburashka]  
Авторvegeta (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 11:05



...това, че има депресари ;)
аз поне обичам. понякога дори го търся (мрачното настроение). има своя красота...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.