Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:46 01.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос  
Автор karasko (Търсещ)
Публикувано15.02.02 10:22



Абе сега въпреки че знам че тука пак половината ще ме обвинят в заяждане, а друга една част сигурно ще ми се сърди, а пък други ще кажат че "нищо не разбирам от изкуството Воев", все пак да ви питам аз.

Абе момичета и момчета. Такак като гледам повечето тук сте горе долу на моята възраст, или мое би малко по-младои (не че аз съм дърт де ).

Та чета тук и наистина не мога да вдена. не ви ли смущава вас самите това непрекъснато самооплакване??? "Аз на себе си не мога да помогна", " аз съм една деградирала личност" и други разни в тоя дух. Добре де, всеки има настроения които се чувствакато последния глупак и идиот, обаче като гледам май наистина ви кефи тва положение и върти-сучи май гледате нарочно да сте депресирани, че да има кой да ви стиска за ръката и да ви реди хубави думички.....
На мене тва ми прилича на хленчене. Мда, грубо звучи, ама аз съм свикнал да ме плюят, няма да се уплаша ;)

Струва ми се, че ако наистина искате да си стъпите на краката и да си "намерите отново мечтите" трябева малко повече философска и психологическа литература да прочетете.

Щото как да ви кажа - няма, повтарям НЯМА такъв човек дето да обича някой постоянно да му хленчи и да му мрънка.Може нби мама, обаче и тя го прави не щото иска, а по съвсем други причини. Така че ако искате да има една ползотворна и непринудена форма на диалог и беседа, дайте малко по-ведро и пак вои казвам - стига сте се взимали всички толкова на сериозно.
Живота е прекалено сериозно нещо, за да го вземаш насериозно.
Не съм го казал аз.

Айде сега, дайте малко по-ведро да си говорим.
С никой не искам да се заяждам, и обвинения в персонални нападки НЕ ПРИЕМАМ!

П.С. И само да има късмет някой да ме пита къв е бил въпроса

Човече дай да сме само това,
което винаги можем да бъдем
Човече дай да сме винаги с гъдел


Тема Re: Въпроснови [re: karasko]  
Автор SWAN (изгубил се)
Публикувано15.02.02 14:28



a kakuv beshe vuprosa vsushtnost ?



Тема Re: Въпроснови [re: SWAN]  
Автор SWAN (изгубил се)
Публикувано15.02.02 14:32



da be da.. prav si.. dezata edno vreme babite ni- che i predi tqh..- sa gi prdashili profilaktichno- da se stresnat (shtoto sami oshte ne uspqvat.. ama nali sme veche vuzrastni i ulegnali- e nakoi de.. sigurno she stane tva deto mislish che trqbva.. ama po- bavnichko, bez burzane..)



Тема Re: Въпроснови [re: SWAN]  
Автор karasko (Търсещ)
Публикувано15.02.02 15:38



Абе време си е, да ти кажа ;))

пък и то не заради мойто хрумване, амаи заради самия себе си



Човече дай да сме само това,
което винаги можем да бъдем
Човече дай да сме винаги с гъдел


Тема Re: Въпроснови [re: karasko]  
Автор Dark_Star (непознат)
Публикувано15.02.02 20:13



ox,to ot tazi psycho i filosofska literatura suvsem se oburkah(me)..znae6 li ponqkoga sum si mislil,4e naistina e mnogo vajno kakuv jivot vodi6,v kakva sreda si popadnal,konkretno za literaturata-ne misli6 li ,4e i tq dosta oburkva?ima ne6ta,teorii,gledni to4ki,koito ili gi priema6 ili ne im obru6ta6 vnimanie,a predpolagam 4e nie si prili4ame i po knigite koito 4etem(sme pro4eli).taka 4e az mislq ,4e tova priemane(ili ne -priemane)si e nqkakuv vid evoluciq i v tozi red na misli-mnogo e trudno ve4e da se vru6ta6 nazad.abe,kakto nevednuj sum kazval-koito e trugnal po putq,nepremenno 6te stigne do opredeleni izvodi.("no ti nedei da hodi6 tam,po-dobre si kupi 6unka" ;ili ne6to takova be6e..?
ne obru6taite vnimanie na glupostite mi

iskah da kaja,4e dnes 4etoh edna kniga"High Fidelity",a v prevod mai trqbva6e da e "ega ti jivota" ot Nick Hornbey,BTW ima i film,koito mnogo mi dopadna,ta to4no tova koeto mi napravi vpe4atlenie be vuprosa dali kogato si tujen slu6a6 podobna muzika,ili tujnata muzika te kara da se 4uvstva6 taka..?
A?

ot moqta lubov az nqma da ti dam,6te se obi4am sam



Тема Re: Въпроснови [re: Dark_Star]  
Автор niai (минаващ)
Публикувано15.02.02 21:21



Струва ми се, че по-скоро когато си тъжен слушаш тъжна музика. Която пък на свой ред ти помага да се потопиш по-пълно в тъгата, което евентуално води до още тъжна музика, не знам докога. Нямам аргументи за това си мнение, освен крайно субективното изследване на моите т. нар. преживявания.



Тема отговорнови [re: karasko]  
Автор niai (минаващ)
Публикувано15.02.02 22:09



А пък аз реших да си избера друг вариант за реакция, а именно отговор на ония няколко въпросчета, които си задал...
Да, смущава ме, не, не ме кефи, не, не искам никой да ми реди хубави думички.
Понякога нямам нищо ведро за казване по дадена тема. Не се оплаквам, всъщност - казвам го като информация. Така че, може да се разберем по този начин - ако каквото имам да казвам не може да се впише в графата "ведро", ще си мълча. Така добре ли е?



Тема Re: отговорнови [re: niai]  
Автор SWAN (изгубил се)
Публикувано15.02.02 23:35



пуснете си някой албум на елвис костело и си направете силно кафе и си го пийте рано сутринта на балкона.....



Тема Re: отговорнови [re: niai]  
Автор karasko (Търсещ)
Публикувано17.02.02 16:43



По-точното формулиране на мойто изказване е поне отвреме на време да има ведри изказвания

Човече дай да сме само това,
което винаги можем да бъдем
Човече дай да сме винаги с гъдел


Тема Re: отговорнови [re: SWAN]  
Автор karasko (Търсещ)
Публикувано17.02.02 16:45



или пък си сипете ирландско уиски до половината, пуснете си Шаде и я слушайте пред камината...

Човече дай да сме само това,
което винаги можем да бъдем
Човече дай да сме винаги с гъдел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.