Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:03 15.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
*Кратък преглед

Тема DOVIJDANE AZ SE MAHAM  
Автор OstroGoth (UnderTheGround)
Публикувано02.11.01 14:10



Регистрирах се в този клуб защото исках да открия хора близки до мойте интереси и моя начин на живот. Да, говоря за начин на живот, което не означава да колекционираш записи на Нова Генерация , да имаш два-три албума на Sisters of Mercy, Bauhaus или Fields of the Nephilim.
Някъде много в началото някой провокира интерес в теб към тази култура оттам нататък тя или се превръща в твой начин на живот или в даден момент се " надживява ". Но веднъж когато тя те завладее тя оставя своя нюанс във всичките ти начинания, отношения, идеи, във външния ти вид, в контактите ти с хората, интересите ти към изкуството, навсякъде където нещата опират до теб. Това няма как да е не е така защото по самия си характер тази култура е изключително интензивна и съзидателна, макар да е привидно мъртва.
Обяснявам ви всичко това защото имам чувството че тук е пълно със слабо заинтересовани хора които не разбират за какво става въпрос а останалата част са толкова обзети от идеята да доказват колко са компетентни, на колко концерта на Н.Г са ходили и т.н. че дори самите те са забравили какво наистина означават за тях думите на Воев. Жалко, явно подходих с твърде голям ентусиазъм и сега разочарованиято ми е двойно по голямо. За мен няма място тук, тези безсмислени, заядливи брътвежи и скопени анализи не се част от мен.
Колкото до идята за срещата, не съм се отказал. Ако има истински ентусиазирани хора ( NIHIL, Dark_Star ще се радвам да се срещнеме) пишете ми "ostrogeo@abv.bg" или ICQ# 134646508 пък дори и да сме трима, като се замисля така е май по-добре.
А колкото до останалите, искрено се надявам че един ден ще погледнете към себе си и ще разберете какво наистина искате, дано да не е твърде късно. Дано да оцелеете в машината на брутално пропогандираната посредственост и намерите своя път.

P.S.
Пример за посредственост - "Безнадеждност" стават "Кебапчета и Рози".
Който ги е чувал ме разбира.


" Аз съм останал сам от своя вид и съм безсмъртен, като бог велик ..."

OSTRO PROPAGANDA




Тема Re: DOVIJDANE AZ SE MAHAMнови [re: OstroGoth]  
Автор karasko (OnlyTheLonely)
Публикувано02.11.01 18:35



Като един от останалите:
Благодаря, аз знам какво искам.

So it's me I see, I can do anything.
I'm still the child.


Тема не бързай да се обиждаш,нови [re: OstroGoth]  
Автор Cy (ентусиаст)
Публикувано05.11.01 18:53



моля те. Нямам намерение да говоря от името на всички, пишещи тук, само мога да кажа нещо от свое име. От години търся начин да преодолея собствената си посредственост, чието наличие отдавна съм констатирала. Казвам го във връзка с пожеланията ти по- горе по този въпрос и ако в момента откриваш в думите ми следи от сарказъм, повярвай ми- не е такава целта ми. Не зная защо всеки, който влезе в този клуб, стартира с ентусиазиран постинг от рода " хайде, хора, да си спомним доброто старо време, слагайте черните дрешки, решете косата на гребен и т.н. и т.н....."
Нямам нищо против, но...айде да не си повтарям думите за н-ти път. Никога през живота си не съм се обръщала назад. Не че се опитвам да забравя или да прескоча грешките си, просто отказвам да се заключа в един времеви отрязък и да лъжа себе си, че нищо не трябва да се променя. Точно това за мен означават думите НОВА ГЕНЕРАЦИЯ ЗАВИНАГИ. Да си винаги нов и млад, а това не става със закостенелост, става с новаторство.... ох, няма да задълбавам повече. Само искам да кажа, че съм сигурна в едно- аз и ти говорим едно и също нещо, но използваме различен език. За сега. Ако си отидеш от клуба няма и да намерим общите думи. За това молбата ми е- не бързай да се обиждаш. Ти се появи тук с доста язвителни думи, за това реакцията беше такава...

Always look at the bright side of your life.. param... param, param, param....


Тема Re: не бързай да се обиждаш,нови [re: Cy]  
Автор SWAN (изгубил се)
Публикувано06.11.01 08:54



Su rulz !!!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.