Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 02.06.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Abe Hora????нови  
АвторLedove (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 15:08



Tazi tema q podhvashtam po povod mnogobroinite mi sporove v IRC s razni psevdofenove na IDEIATA Nova Generacia i razni golemi razbirachi za smisula na jivota i sveta !
Iskam samo da kaja che pokanata mi v IRC v kanala NG za sreshatata ni ne sreshta osobenna podkrepa ,daje naprotiv vseki ot userite tam deklarira che nqma da doide .Mnogo inetresni sa prichinite obache poradi koito vuprosnite individi ne iskat da doidat .
Imashe naprimer mneniq ot sorta :Abe ti lud li si be kade shte se digam do sofiq daleche mi e i ne mi se idva , :Abe az bqh minaliq put na sreshta na edin kanal i beshe golqma tupnq pri vas shte stane sushtato ,:Abe vie ste egati i horata subirate se za da si se vidite vie a ne za da pochitate Voev ,o shste menniq ot tozi sort .Kakto se vijda smislen povod kato lipsa na pari i tn nqma ima samo nejelanie i otrichane
Men lichno mnogo me e qd na takiva hora zashtoto ,kakto vsichko v bulgariq i tova nachinanie shte si ostane samo s dobriq zamisul ,shte se radvam ako pone se suberem 5 choveka ta da se vidim i da piinem i se poveselim !
Pozdravi !



Тема Re: Abe Hora????нови [re: Ledove]  
Автор bergson (Semper paratus)
Публикувано30.08.01 16:49



аз ще дойда със сигурност

Homo sum : humani nil a me alienum puto.


Тема Re: Abe Hora????нови [re: Ledove]  
Автор niai (непознат)
Публикувано30.08.01 21:40



И пет може да не се съберем, само че какво... Нали всеки си има право да реши да дойде или не, и всеки сам си знае причините, защо ти преценяваш дали са смислени или не? Аз си мисля че по-тъпо ще е ако дойдат хора, ей така, само щото трябва да дойдат, и ще седят и ще им е тъпо и съответно на всички други също няма да им е кой знае колко весело. Като не му се идва на някой, това е то - има ли значение защо.



Тема Re: Abe Hora????нови [re: Ledove]  
Автор luke (непознат )
Публикувано30.08.01 21:48



hej pyrwite 2 mneniq sa moi



Тема Re: Abe Hora????нови [re: niai]  
Автор luke (непознат )
Публикувано30.08.01 21:51



eto weche ste 3-ma. wse shte se namerqt 5-ma sofiqnci koito she dojdat. nij tuka ot selata ne ni obryshtajte wnimanie prosti sme mnogo sme



Тема Re: Abe Hora????нови [re: luke]  
АвторLedove (Нерегистриран)
Публикувано30.08.01 22:04



E tova za Selata shte go ostavq bez komentar neka drugite precenqt !
Niai e prava de koito iska da idva nqma na sila da vi karame da idvate q .Pak kazvam obache che vsichki sa pokaneni ,imenno za tova nastoqh i da se sloji takuv topic v IRC za da znaqt vsichki fenove ot tam natatuk izbora si e vash !!!



Тема Re: Abe Hora???? [re: Ledove]  
Автор okcuTokcuH (Даркер)
Публикувано06.09.01 19:30



Ех приятелю....Лесно ти е да сипеш укори-кого имаш впредвид с тези цитати на юзъри,не помня лично аз да съм се оправдавал по подобен начин.Вие сте студенти софиянци и ви е много по лесно от засега работещото Русенче okcuTokcuH.ARLYNA пък не я пускат защото е още бебе (ру) Аз бих искал много да дойда и ви пожелавам приятно прекарване.Абе с две думи НЕМА ПАРИИ-И-И-И-Иили поне дотогава ще свършатА пък и задължително ли е точно тогава да е срещата-можехте да я направите на 5-и и да пийнете по няколко за Воев.Ако имам път към София( а се надявам да е така защото от парцалите на НИК от "На тъмно" не бих си купил повече)ще сигнаЛИЗИРАМ.Ти кати си такъв организатор мисли му ако не ми съберещ поне 5 посрещачаПоздрави!

Единственото решение-живот!


Тема Re: Abe Hora????нови [re: okcuTokcuH]  
Автор luke (непознат )
Публикувано06.09.01 20:51



mi tyj e w nashto selo pari nqma



Тема Re: Abe Hora????нови [re: luke]  
Автор Ledove (минаващ)
Публикувано07.09.01 17:05



Abe nqmash griji za posreshtaneto ,daje i banica shte ti napravim A za ukorite toi si znae koi e tozi kogoto viziram ,nadqvam se da nqma surditi sled tazi tema vse pak q napisah s jelanieto da se suberem vuzmojno poveche hora i da se vidim ,no mai samo Sofiiskata grupa shte sme si !
Haide pozdravi i za drugata sreshta da ste na liniq
PS Oksitoksin -predi da doidesh nasam se obadi da se utochnim !

НоваГенерация Завинаги


Тема Re: Abe Hora????нови [re: luke]  
Автор okcuTokcuH (Даркер)
Публикувано12.09.01 20:52



Вие затова ли сте толкова тъпички-нема пари за образование?

Единственото решение-живот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.