Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 30.04.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Kak ste, drogi? Kolko e heroto?  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано30.07.01 11:12



Hero, hero, hero!!!!!!

Ne mi se durvete shtoto vi znam kvi ste slabotelesni i durvejite vi shte potunat v lainianijat kazan na bezpochvenostta.

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: Kak ste, drogi? Kolko e heroto?нови [re: LuboPenev]  
Автор Ledove (минаващ)
Публикувано30.07.01 22:56



Vij kakvo s teb se znaem dobre ot drugi klubove kadeto pishesh predi .Vijdam che ne samo tam a i tuk vlizash da se zaqjdash no tozi put za razlika ot tam ne mislq da ti obrushtam vnimanie .Kakto si zabelqzal ne vlizam veche v spomenatite klubove tochno zaradi takiva kato teb i shte te pomolq nai choveshki da ostavish kluba ni na mira i da ne pishesh bezmislici i gluposti tuk ok?!!!!
Sus zdrave a i shte pomolq drugite priateli v tozi klub da ne ti obrushtat vnimanie poneje nqma smisul !!

НоваГенерация Завинаги


Тема Re: Kak ste, drogi? Kolko e heroto?нови [re: Ledove]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано31.07.01 16:56



Ljubo Penev izglezda si e Ljubo Penev.....



Тема Re: Kak ste, drogi? Kolko e heroto?нови [re: LuboPenev]  
Автор Mandragora (e mi .....)
Публикувано01.08.01 12:04



ti qvno si dosta ogranichen za da reshish taka
az kakto i mnogo moi priateli slushame Nava Generacia i tova ne znachi che sme narkomani prosto tova e edinstvenata bg grupa koqto ti dogosva dushata i te kara da se pozamislish nad givota si



Тема Re: Kak ste, drogi? Kolko e heroto?нови [re: LuboPenev]  
Авторdsd (Нерегистриран)
Публикувано08.08.01 20:10



ti si ebati ograni4enia prostak



Тема Re: Kak ste, drogi? Kolko e heroto?нови [re: LuboPenev]  
Автор okcuTokcuH (Даркер)
Публикувано11.08.01 20:17



Това е за вас скъпи приятели дето уж нямаше да се връзвате на това малко глупаво човече което сигурно дори и не се е надявало да му обърнат толкова внимание.........Тук влизат всякакви хорица и изобщо нужно ли е да пишете мнения на темите на тия от тях които сигурно дори няма да си направят труда да влязат отново в клуба и да се посмеят......

Единственото решение-живот!


Тема Re: Kak ste, drogi? Kolko e heroto?нови [re: okcuTokcuH]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано12.08.01 14:23



Mejdu drugoto sia ne mi se zaijda i shte spodelia ne6to. Edin friend ima disc sboren na NG i az reshih da chuia za kakvo stava duma. Mnogo mi haresa 2ra pesen, ama smiatam, che albumut e ebasi depresiata:))) Naskoro puk edin priatel go chuh da kazva, che sreshtnal po niakakuv povod jenata na pokoinija g-n Voev i tia ne prilichala na nishto...
Kakto i da e, imam vupros - koi godini sa bili hitovi za grypata i kakvi asociacii triabva da ima chovek kato chue nova generacija? Ne se maitapia - otgovorete mi ei taka, za obshta kultura da znam:)

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: Kak ste, drogi? Kolko e heroto?нови [re: LuboPenev]  
Автор okcuTokcuH (Даркер)
Публикувано16.08.01 19:19



Ami Generacia e imala silno prisystvie za fenovete si ot 87-a do 92-ra do kon4inata na Voev.Sled tova fenovete se uveli4avat no grupata q nqma....Kolkoto do asociaciite-tqh vseki si gi samoizgrajda.A samiqt fakt 4e ne ti se zaqjda a iskash naistina da ponau4ish neshto moje samo da te izvini za gruboto nahyltvane v tozi klub.Moje da se okajesh qk pi4......A za narkoticite-v Ruse heroto e 3-4 lv za malyk paket i 5-6 za golqm

Единственото решение-живот!


Тема Re: Kak ste, drogi? Kolko e heroto?нови [re: okcuTokcuH]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано18.08.01 22:23



mnoo evtino be, idvam!!!!!

1+1=2 ama 10 000 000 + 176 000 000 = pokushenie.


Тема Re: кажи бе лайнояднови [re: LuboPenev]  
АвторГoнзo (Нерегистриран)
Публикувано06.09.01 22:31



Ще ти скъсам тлъстия чичов гъз - докато въртиш свирки на майка си, след което ще се изсера и на двама ви в устите и ще отида де се мия само защото съм те видял.Продължаваи да ядеш лайна




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.