Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 22.05.24 
Музикални
   >> Нова генерация
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Hei hei !нови  
Автор Ledove (новак)
Публикувано21.05.01 15:11



Kade se pokrihte tochno za tazi data ,pochti nikoi ne otklikna na priziva da se vidim dnes i da otbelejim po podobavasht nachin tozi den
kade izcheznahte Karasko,Cy, Randy,Punka i vsichki drugi koito pisheha tuk redovno ???
Kakto i da e qvno vseki sam za sebe si shte otbeleji tozi den !!
Pozdravi !

НоваГенерация Завинаги


Тема Re: Hei hei !нови [re: Ledove]  
Автор SWAN (фърчи)
Публикувано21.05.01 15:44



moje bi taka shte se poluchi nay- dobre.... znae li chovek....
leko otleyte v zemqta... i nazdrave...



Тема Re: Hei hei !нови [re: Ledove]  
Автор ARLYNA (непознат )
Публикувано21.05.01 15:48



Ne znam za drugite , no men adski mnogo me e qd, 4e ne jiveq v Sofiq, a i nqmam svobodata da otida tam.Az 6te otbeleja slu4aq s bira(ne znam v kakvo koli4estvo) s edin priqtel,koito e fen.Skromno. Dnes si iz4islqvah na kolko godini Voev e po4inal i na kolko 6te6e da stane dnes....trqbva6e da duha 36 sve6ti4ki(ako ne sym sgre6ila v iz4isleniqta).Leka mu pryst....... Preklanqma se......



Тема тука съмнови [re: Ledove]  
Автор Cy (минаващ)
Публикувано21.05.01 16:06



не бях в София събота и неделя, надявах се, че днес ще прочета направо мястото на уговорената среща.... Тъй като не мога да измисля друго в момента, а след малко излизам от интернет, предлагам следното. Ще чакам довечера м/у 8.00 и 8.15 пред кино Одеон. Облечена съм в син панталон и шарена риза на големи карета, с дълга тъмно руса коса. Ако някой дойде- ще пием по бира нейде. Това е положението при мен.



Тема Re: Hei hei !нови [re: Ledove]  
Автор bergson (Semper paratus)
Публикувано22.05.01 09:00



Защо никой не дойде вчера?!?

Homo sum : humani nil a me alienum puto.


Тема Re: Hei hei !нови [re: bergson]  
Автор Ledove (новак)
Публикувано22.05.01 16:11



A ti priateliu kade beshe vchera i za koq sreshta govorish??
Shtoto te stanaha 3 nakraq i pak ne se subrahme
Toest subrahme se ama na po grupichki po2 m 3 ma !

НоваГенерация Завинаги


Тема Re: Hei hei !нови [re: Ledove]  
Автор niai (непознат)
Публикувано22.05.01 21:04



niakoi po dvama po trima, a v moia sluchai beshe grupichka ot edin chovek, kakvo da se pravi - prosto oshte edin obiknoven ponedelnik mina



Тема Re: Hei hei ! [re: Ledove]  
Автор okcuTokcuH (Даркер)
Публикувано26.05.01 17:10



Здрасти!Аз за срещата си казах още отдавна,че няма да дойда.Напоследък го ударих яко на хипария и рядко влизам в нет.То пък не че и ви липсвам .Поздрави!Поне вие се виждайте там.А за теб приятелю не знам дали да ми е мъчно че не сме се видяли,нито пък за karasko-вие двамата така и не пратихте снимки.



Тема Re: Hei hei !нови [re: okcuTokcuH]  
Автор karasko (OnlyTheLonely)
Публикувано27.05.01 22:51



Да ти имам критерийте пич ;)))))))

Купи си вестник Стършел и ще ни видиш снимките ;)))))))

Lavenders green, dilly dilly, lavenders blue.
When you love me, dilly dilly, I will love you



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.