Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 20.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Възродителен или унищожителен процес  
Авторбени_anon (Нерегистриран)
Публикувано10.01.01 10:31



Как да се чувстваме след филма на Таня Ваксберг снощи? Не е ли крайно време да започнем по-често да си говорим за подмяната на езика, на истината и на ценностите. Защо и днес все още се поддаваме на тази манипулация? Поздравления за филма. Ние не можем да съживим покойниците-виновници, за да ги накажем, но можем да започнем да изискваме повече от хората, които управляват държавата. За започнем да гледаме как и доколко успешно я управляват, без да се оставяме сляпо да бъдем управлявани.



Тема Бени,или бе'ни,ако си българка-тътяна не енови [re: бени_anon]  
Автор Kиpчo Bи Я (пристрастен)
Публикувано10.01.01 13:03



Отговори следното:
Представи си един свят без муссюлймани.Не е ли по-хубав този имагинерен свят?
Свят ,в който ти имаш същите права като тъпкача си ,и не те е страх да излезеш незабулена на улицата.
В който и ти имаш право да учиш където,каквото и когато си поискаш.
Кажи ,Бени и зарежи тая толкова искуствено натрапвана антинационална гледна точка,че такива като теб са оправдаеми ,отчасти.
И ,знай,че нищо не знаеш,Бенджихан,или както там ти е истинското име.Това е първата крачка към знанието.А аз много обичам кадънки,не оставай с погрешно впечатлене))))



Тема Отг: Бени,или бе'ни,ако си българка-тътяна не енови [re: Kиpчo Bи Я]  
Автор peg (непознат )
Публикувано10.01.01 14:56



Kircho ..., a ti kakuv bulgarin si? Kakuv si izobsto chovek? i vizh v rechnika kak se pishe tova "mussjuljman"!
Filmut me potrese. Postavih se na mjastoto na tezi hora. Trjabvashe da se znae kakvo e stavalo tam i nikoga da ne se zabravja...



Тема abe man,нови [re: Kиpчo Bи Я]  
Автор Punk-ът (минаващ)
Публикувано10.01.01 19:05



tova che ne razbirash dadena kultura ne ti dava avtomatichno pravoto da ia otrechesh. tova che "drugostta" ti se struva smeshna ili tapa, ne vinagi oznachava che e lishena ot smisal. abe vsichko e otnositelno, nali znaesh, pak i zavisi ot glednata tochka.



Тема Пънк,напрегни си мозъканови [re: Punk-ът]  
Автор Kиpчo Bи Я (пристрастен)
Публикувано10.01.01 20:10



-имаш го,според някои други твои постинги!Не се оставяй да те манипулират с евтини продукции,финансирани от "Отворено общество"!
Повярвай ,много съм навътре,от 3-десетилетния си живот 24 год. съм изживял в т. нар."Смесени райони"
Ти си интелигентен човек,казвам го без капчица ирония.Ще ти подам и една информация за размисъл-моят кум е етничски турчин-един от най-интелигентните хора,които познавам.
А ти опитвал ли си се да се поставиш на мястото на една жена в Кабул,например?



Тема Не знам много за Васнови [re: peg]  
Автор Kиpчo Bи Я (пристрастен)
Публикувано10.01.01 20:20



Но я се пробвайте и като обикновена жена в Афганистан,напр.
И не си мислете че нещата са такива ,каквито изглеждат от пръв поглед...И изобщо...Има много хора на мястото на които бихте могли да се поставите...Кво ли съм седнал...



Тема Отг: Не знам много за Васнови [re: Kиpчo Bи Я]  
Автор peg (непознат )
Публикувано11.01.01 10:41



Sled kato si zhivjal v tezi rajoni ti poznavash dobre horata tam - tezi tihi, rabotlivi, umni, dobri hora. Vjarno, religijata im postavja zhenite v neravnopravno polozhenie, no tova e tehnija zhivot, tehnija svjat i te sami shte go promenjat kakto i kogato zhelajat.
S kakvo shte e po-hubav edin svjat bez mjusjulmani naprimer? Religijata suhranjava choveka, dokato s nashija nalozhen ateizum vizhdash kude sme - ne mozhem da razlichim dobro ot zlo. Kak shte vuzpitavame decata si?
Svetut vurvi napred i postepenno se otursva ot izlishnoto i vrednoto, no tova ne stava nasila. Prav si, che neshtata sa mnogo dulboki ...



Тема Да ,отчасти може би засилих боятанови [re: peg]  
Автор Kиpчo Bи Я (старо куче)
Публикувано11.01.01 11:37



Да.Може би имаме някаква степен на съгласие
Все пак,като чуя правоверен ,се сещам за Бен Ладен,взрива на световния търговски център в Ню Йорк и броя на църквите в Кабул...Иначе за нашите тук сте абсолютно прав(а).Лек ден.



Тема priznavam si, cheнови [re: Kиpчo Bи Я]  
Автор Punk-ът (член)
Публикувано11.01.01 18:49



ne. ama ne zashtoto ne sam se opitval, a zashtoto ne moga, razbirash li? tova e neveroiatno izkustvo, koeto ne sam ovladial vse oshte. no si mislia che i ti ne mojesh. zashtoto postaviaiki se na miastoto na "drugia", chovek pak prodaljava da razsajdava za neshtata izhojdaiki ot starite si svoi gledni tochki ili tsennosti ili kakto shtesh gi narechi.
uf, ne znam dali razbirash kvo iskam da kaja.

p.s. obache mi haresa epopeiata ti!!! /v edin drug klub de/



Тема Не съм чак толкознови [re: Punk-ът]  
Автор Kиpo (старо куче)
Публикувано11.01.01 20:05



Тъп,разбирам те ,или поне така си мисля
Тъй че и с тебе си сближихме позициите
Щото сме умни и двамата))))))))
Виж ,не със сички е така-надникни само в "Религия"))))))




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.