Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:52 27.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема etikaнови  
Автор nickolette (непознат )
Публикувано10.12.00 01:12



ne mislite li 4e e neobhodim edin takyv klub?!!
vsi4ki nai-bezrazborno pishat v 'psihologiq' q za nqkoi tehen luboven problem, makar 4e ima syotvetniq klub, q za neshto drugo deto mqstoto mu ne e tam.
v etika horata ste mogat da spodelqt vijdaniqta si za 4estta, dobroto, dylgyt...... mislq 4e shte im e interesno!



Тема Отг: etikaнови [re: nickolette]  
Автор Бaй 3мeй (минаващ)
Публикувано10.12.00 11:54



Право думаш. За втори път подкрепям идеята ти.
Оправи си кирилицата! :))



Тема Отг: etikaнови [re: Бaй 3мeй]  
Автор BYHUY (непознат )
Публикувано10.12.00 14:56



Браво драга,приятно ми е да се запознаем!Много ти е добра идеята,но се съмнявам доста дали ще има "почва у нас".Да опитаме!Като начало повдигам въпроса за Погледа в очите:защо само ние българите почти не се гледаме в очите когато разговаряме!?Помните ли от ученическите години:"И ще ме гледаш в очите когато ти говоря!".Може би това назидателно,заплашително отношение е изиграло някаква роля.Или поне е допринесло и за тази лоша черта в БГ манталитета.
Бъдете здрави и етични!!!!!



Тема Отг: etikaнови [re: BYHUY]  
Автор Бaй 3мeй (минаващ)
Публикувано10.12.00 18:48



Ами как да се гледаме, като рядко попадаш на човек, в чиито ще видиш неподправена искреност... Винаги гледам очите - огледалото на човешката душа. Ама рядко, много рядко виждам доброта. Но все пак има и добри хора и се радвам, че приятелите ми са такива.



Тема Отг: etikaнови [re: Бaй 3мeй]  
Автор nickolette (непознат )
Публикувано11.12.00 23:38



kyde pak me namerihte.....? radvam se 4e me podkrepqte:))
kirilicata oshte ne moga da si q opravq ama pone sys zvuka se spravih i sym mnogo gorda ot sebe si:)))))

te horata sa si go kazali, 4e v o4ite se vijda dushata. Qvno bylgarite imame kakvo da kriem (i ne samo bylgarite), ne iskame da bydem razgadani ili prosto ni e strah 4e kogato pokajem istinskata si syshnost, nqma da ni haresat.... dano gresha:))

pishete
4ao



Тема Не винаги...нови [re: nickolette]  
Автор Бaй 3мeй (член)
Публикувано14.12.00 01:17



Май ти е познато, а?...
Крие тоя, който има какво да крие. А и не винаги негледането на очите се дължи на това, че крием нещо. Ами ако съм кривоглед?... ;)) Абе майтапа настрана, ама тоя въпрос, както и всички въпроси, няма само една страна...

За саунда - честито. А за кирилицата - казах ти, че ще ти сложа, ама тука несериозността май е от твоя страна?...

Born To Rise Hell


Тема ...нови [re: nickolette]  
Автор Бaй 3мeй (член)
Публикувано14.12.00 01:19



и не мисли, че можеш да се скриеш... Ще те намеря и на другия край на Вселената...



Born To Rise Hell

Тема Отг: etikaнови [re: nickolette]  
Автор Kaнцлepa (непознат )
Публикувано14.12.00 21:01



Права сте,госпожо!



Тема Господин Змей?нови [re: Бaй 3мeй]  
Автор Kaнцлepa (непознат )
Публикувано14.12.00 21:06



?Виждате ли ме?



Тема Господин Канцлер,нови [re: Kaнцлepa]  
Автор Бaй 3мeй (член)
Публикувано16.12.00 21:06



А трябва ли? С какво мислите, че бихте могъл да привлечете вниманието ми?

Born To Rise Hell



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.