Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:12 01.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Клуб Конспирации и конспиративни хипотезинови  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано07.06.13 13:19



Предлагам създаването на такъв клуб по следните съображения:

1. Сигурен съм, че ще се пише често и от достатъчно на брой потребители, на базата на това, че не малко от пишещите и сега по различни клубове вярват в наличието на конспирации.

2. В същото време далеч не всички от допускащите наличието на конспирации са параноици и откачалки. Има дори и доказателства за наличието на световни конспирации, както и световно известни личности, които открито говорят за това - като например Оливър Стоун, Робърт Кийосаки (една от последните му книги се казва "Конспирацията на богатите"), Майкъл Мур и много много други... Тук се включват и учени, бизнесмени, хора на изкуството...

3. Тематиката в тази насока е изключително богата и предполагам за немалко от нас и много интересна. Примерно разкритията на Джулиан Асандж в Уикилийкс...

Какво мислите?



Тема Re: Клуб Конспирации и конспиративни хипотезинови [re: бeз ycилиe]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано08.06.13 10:53



В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Клуб Конспирации и конспиративни хипотези
Предлагам създаването на такъв клуб .........
.......Какво мислите?

В отговор на:
Автор: бeз ycилиe
Тема: Re: Клуб Конспирации и конспиративни хипотези
Предлагам създаването на такъв клуб .........
.......Какво мислите?



Има за какво да се помисли. Целият ДИР е част от тази „конспирационна машина”. Една съвсем малка част която тиктака заедно с големите махала. Просто няма как да отвори клуб против себе си. Това е все едно да си направи „хара кири”. Най вероятното е, че е имало до сега подобни предложения и те не са били одобрени.

1. Сигурен съм, че ще се пише често и от достатъчно на брой потребители, на базата на това, че не малко от пишещите и сега по различни клубове вярват в наличието на конспирации.

Аз пък съм сигурен, че ще дойдат и много нови потребители да си „изливат теориите” за различни конспирации. Ще стане горещ, ама много горещ клуб. Защото е свързан с политика, с теории за извън земни, със здравеопазване, с история, с религия с какво ли не.



Еее това е вече наивност. Големите играчи не ги е страх от параноиците и от откачалките. Напротив, колкото повече ги има, толкова по добре. За тях се създават много клубове, има вече и в самият ДИР колкото си искаш подобни клубове. Има клуб за всякакви религии, всякакви идиотщини. Може човек да си фантазира глупости на тема извънземни, окултизъм, православие, вампири, астрология, процесинг и т.н. Но не мисля, че ще е добре дошло да се говори за „опасните теми”, „нежеланите теми”, „неудобните теми”.

Например теми на които се изследва миналото на играчите, политиците, бизнесмените. Тема „Кой кой е и на коя ложа е член?” като почнеш от Обама, Камерън и Буш и свършиш с нашите политици и безнесмени, хайде от уважение към собственика на Дира като към домакин, да не го включваме и него!?! – това не е добре дошла тема.

Или пък теми които отричат холокоста, не дай си боже!!! – еврейското лоби ще пощръклее и ще затвори клуба за пет минути. След това собственика ще трябва да ходи да се извинява в лобито цял живот. Ревизионизма е опасна работа. На някой може да му хрумне да пуска Дейвид Ървинг или да пусне интервюта със синът на Рудолф Хес например? Ааа това не бива да става САКЪН!!!



Тема Re: Клуб Конспирации и конспиративни хипотезинови [re: бeз ycилиe]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано08.06.13 22:00



това е добра идея, дано да стане!

Ако не стане, обаче, до момента имам 8 взаимноизключващи се предположения каква е лконспирацията и защо се страхуват от клуб "конспирации"!
И всичките са 100 % верни!

Честно, това ако стане, ще е най-якият клуб в дира!



Силата е нищо без контрол!

Тема Re: Клуб Конспирации и конспиративни хипотезинови [re: Lord_Darth_Vader]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано09.06.13 00:26



Има една възможност да се направи такъв клуб, но при следните условия:

1. В клуба ще бъде позволено да се пише само за конспирациите против бедните нещастни евреи по света, които се опитват да помогнат на целият свят.
2. В клуба е позволено да се пише само ПРОТИВ всички други видове останали конспирации. Те ще трябва да бъдат заклеймени като неверни и целещи да се премахне добре установената и крайно справедлива западна демокрация.
3. В клуба ще е позволено да се псува само против мръсните араби, против хитлеристите, против ревизионистите, против всички врагове на световната банка.
4. В клуба ще е позволено да се псуват всички видове народности, и всички национални герои като Левски, Ботев и т.н. но ще е абсолютно забранено да се казва дори една лоша дума за Израел евреите. Провенилите ще бъдат давани под съд и линчувани на място където ги хванат
5. В клуба ще е позволено да се пише за всякакви глупави конспирации, които са измишльотини и тъпи, от рода на следната: "Управляващите в момента на запад не са хора а извънземни влечугоподобни същества!?"

Редактирано от oтБpaxмaн на 09.06.13 00:29.



Тема Re: Клуб Конспирации и конспиративни хипотезинови [re: oтБpaxмaн]  
Автор Lord_Darth_Vader (power)
Публикувано09.06.13 21:58



Стига, бе!
Клубът още е в процес на предложение, а ти вече скара дира в конспирация по неоткриването му!
Но пък това е най-яркото доказателство, че има нужда от подобен клуб!



Силата е нищо без контрол!

Тема Re: Клуб Конспирации и конспиративни хипотези [re: Lord_Darth_Vader]  
Автор oтБpaxмaн (на Брахман)
Публикувано10.06.13 00:10



Всеки греши и аз също!! Човещина си е! Ееее дано да греша този път и да се отвори такъв клуб на пук на мен. Хайде дано отговорните другари тук да докажат че съм тъпунгер и да ме накарат да се извинявам. Ама ще го направя, обещавам!!

Ще пиша едно голямо ИЗВИНЯВАМ СЕ и дори ще почерпя при първа възможност Арее да го отварят и да ме засрамят.

Редактирано от oтБpaxмaн на 10.06.13 00:11.



Тема Re: Клуб Конспирации и конспиративни хипотезинови [re: бeз ycилиe]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано10.06.13 12:01





лековерните правят спокойно грехове на душата и гледат Първо към хляба и салама!


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.