Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 16.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Феодали,нови  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано13.06.12 19:29



предлагам клуб "Феодал", за всички фирми, които са некоректни, мамят, бавят или въобще не изплащат заплати, не правят трудови договори , не плащат осигуровки или ги плащат в някакъв минимален / недействителен / размер.Всеки да може от собствен опит да пише в клуба за тези феодали с цел бойкотирането им.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Тема Re: Феодали,нови [re: Hoй]  
Автор Windows98 SE (Windows9x №1)
Публикувано13.06.12 21:06



"Черен списък на фирмите" малък ли ви е ?


IT\'S OFFICIAL, GOD IS MAKING HIS SC2 DEBUT. #flash #sc2 #proleague

Тема Re: Феодали,нови [re: Windows98 SE]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано14.06.12 12:03



Очевидно :))





Тема Не съм много съгласен с термина "Феодали"нови [re: Hoй]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано14.06.12 14:31



Мисля, че не се използва правилно. Напр. преди време тоя умник Дянков каза "феодални старци", без много да му е ясно значението, нито на феодал, нито на старец.



Сигурно навремето наистина е имало лоши феодали, които са се ослушвали и са бавили заплатата, след като реколтата е била продадена, но са били изключения. Не бива да се черни като цяло термина феодал.

Може би тук най-компетентен е Аулина.




Тема Re: Не съм много съгласен с термина "Феодали"нови [re: Phillip]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано20.06.12 09:28



дай да направим направо един клуб Феодали, Фараони и Олигарси /съкратено ФФО/, посветен на всички герои на труда... пардон на прехода.





Тема Re: Не съм много съгласен с термина "Феодали"нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Windows98 SE (Windows9x №1)
Публикувано28.06.12 19:20



Феодали, Фараони , Олигарси и Модератори !




장민철 ‏@sk_MC: congratz @mouzmana protoss!!!!

Тема Re: Не съм много съгласен с термина "Феодали" [re: Windows98 SE]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано29.06.12 13:47



модовете сме виртуални феодали:)



Тема Re: Не съм много съгласен с термина "Феодали"нови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Windows98 SE (Windows9x №1)
Публикувано30.06.12 13:03



Виртуални? Абе, напълно реални сме бе ! Феодалите са виртуални модове!


Pollo: охо, почнал си ме значи, не съм те усетила, леко действаш :)

Тема Re: Не съм много съгласен с термина "Феодали"нови [re: Windows98 SE]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (semper spamens)
Публикувано30.06.12 16:38



добре казано!





Тема Re: Не съм много съгласен с термина "Феодали"нови [re: Phillip]  
Автор тapaтaнчo (идиот)
Публикувано13.05.13 09:40



Сигурно навремето наистина е имало лоши феодали, които са се ослушвали и са бавили заплатата, след като реколтата е била продадена, но са били изключения. Не бива да се черни като цяло термина феодал.

Баси, значи феодалите били добри, така ли, а кои са лошите, капиталистите ли???!!!

По- малоумно мнение не бях виждал!!! И най-невероятното е, че никой не протестира срещу него!
Селяните са орели, сеели и жънели нивите си, какви заплати са плащали феодалите, освен заплатите на мародерите които грабели селяните, защото реколтата си е на селяните!!! Чия е била земята на селяните или на феодалите, при феодализма не е имало покупко-продажба на земя!!!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.