Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 21.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Киро, предлагамнови  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано09.03.12 13:32



в раздел Взаимопомощ, да пуснеш нов клуб Дарение.. или нещо подобно, просто ти измисли името.
Много хора имат страшно много излишни неща, които изхвърлят, а които може да са нужни на някого.Това наистина ще е взаимопомощ.
Надявам се това да не се третира реклама и не е свързан с финансови облаги.
Какво ме подтикна за тази идея? Аз имам дете, което има страшно много дрехи, които са и малки вече, а са чисто нови. Рових по нета да видя къде да ги предам, но така и така актуална информация не намерих. Ако обаче има такъв клуб, може да бъдем доста полезни на хората, чието финансово състояние е доста лошо, а пък и може да зарадваме доста деца. Освен дрехи имам и играчки и стар компютър и доста неща, които само ми пълнят къщата и ако не се намери човек, който ги пожелае, ще отидат на боклука...



Тема Re: Киро, предлагамнови [re: Слънчо]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано09.03.12 18:22



Поддържам. Пълна съм и аз с вещи, но нямам никакво доверие на фондации и сдружения и предпочитам да дарявам на КОНКРЕТНИ хора - ако има как да се свързвам лично с тях...Ако такъв клуб може да помогне - поддържам.



Тема Re: Киро, предлагам [re: Слънчо]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано12.03.12 08:56



Това е първата добра идея от месеци насам в тоя клуб, мисля, че има резон.



Тема Re: Киро, предлагамнови [re: Kиpo]  
Автор Слънчо (изгарящ)
Публикувано12.03.12 11:38



Ми, така де... Защо трябва да се сещаме за бедните хора само по Коледа или като се случи някое бедствие. Може да помагаме и без да са намесени пари...По принцип децата пари не искат, на тях ми трябват дрешки, играчки, обувки, компютри, книжки...
А и не само децата.. много хора са в тежко състояние...
Лично мен ме е яд, че изхвърлям толкова неща, но все пак къщата ми не е разтегателна и ако не изхвърля ще се затрупам...



Тема Re: Киро, предлагамнови [re: Слънчо]  
Автор ФAKЛИЧKA (fuego)
Публикувано12.03.12 19:21



За





Тема Re: Киро, предлагамнови [re: Слънчо]  
Автор Caра ()
Публикувано13.03.12 14:05



За, може на мястото на "на пазар", където и без това никой не пише.



Тема Re: Киро, предлагамнови [re: Caра]  
Автор бaбa 3aйka ((бившия Заек))
Публикувано13.03.12 16:30



И аз съм за .



Тема Re: Киро, предлагамнови [re: Слънчо]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано14.03.12 09:11



Но трябва, освен да се (ако се ) създаде такъв клуб - да се рекламира във всички клубове, поне в началото, иначе ще е безсмислено.



Тема Re: Киро, предлагамнови [re: Слънчо]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано14.03.12 16:30



подкрепям.



Тема Re: Киро, предлагам [re: бaбa 3aйka]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано14.03.12 17:38



Айде и аз +1.







Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.