Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 17.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Сатанизъмнови  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано30.05.11 14:05



Предлагам да се направи клуб Сатанизъм. Така по чудо оцелелите и оцеляващи жертви на сатанисти да можем да общуваме, да обменяме опит и да вдигнем черната мантия на невежеството от умовете на непрепатилите. Защото невежеството е най-страшния убиец. Според мен трябва да има един клуб за защита от корена на злото-сатанизма.



Тема Re: Сатанизъмнови [re: Krasi_12]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано31.05.11 10:18




Да не говорим, че веднага се сещам поне за още няколко, в които можете да си пишете по темата.

Обещавам твърдо, в момента, в който видя, ч е едвам се побирате в него, веднага да ви отворя отделен.

Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Re: Сатанизъмнови [re: Kиpo]  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано31.05.11 13:39



Да, но тук нямат място сатанистите! Само за кандидат-жертви на сатанисти, като мен. Изчадията адови си имат и без това предостатъчно сайтове в нета.



Тема ето за жертви: [re: Krasi_12]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано01.06.11 10:01





Насилници грабят царството небесно. Насилници към своите греховни пожелания.

Тема Re: ето за жертви:нови [re: Kиpo]  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано01.06.11 12:41



Това са жертви на които всеки вярва, че са такива. Защото има материални доказателства. При мен няма. Дори собствените ми родители не ми вярват. Аз съм жертва на сатанинска ритуална магия за унищожение. Такива жертви имам предвид-които са пострадали по някакъв начин от сатанисти и по чудо са живи. Знам, че не съм единствената. Но, може би съм първата, която се осмелява да огласи проблема. Искам да знам, колко от убитите и тези, които се водят за безследно изчезнали са жертви на сатанисти- убити, чрез ритуално жертвоприношение и магии??????????!!!!!!!!!!!!!

Кой ще ми каже???????????!!!!!!!!!!!! Защото и аз съм в кюпа!!! Не знам колко живот ми остава. Това,което ми е причинил, явно не може да бъде развалено. Досега моите спасители успяват да ми поддържат живота, но не можаха да ме измъкнат от ада за 2 години и половина. Вече знам, че съм обречена. Искам да обединя хора с такива проблеми на едно място. Единственото на което ще бъдат разбрани и няма да бъдат сметнати за луди. Нима не разбирате?!



Тема Re: ето за жертви:нови [re: Krasi_12]  
Автор Члнд л (ПрероденЧлен №1)
Публикувано01.06.11 14:26



Клуб Религия, клуб Магия - пълно е със състрадателни хора, които ще ви помогнат със сериозния проблем. Някои биха ви пратили в клуб Психиатрия, но те са просто зболни и дребни душички, като Романа!




Тема Re: ето за жертви:нови [re: Члнд л]  
Автор Krasi_12 (минаващ)
Публикувано01.06.11 14:46



Не, проблема е, че нещастниците, като мен са се скрили в миши дупки и не се обединяват. А, проблема на непрепатилите е това, че не ми вярват и, че продължават да се подиграват, точно така,както се подигравах аз. Много е жалко,че само,който стигне на мяра хваща вяра. Освен това разбрах от личен опит, че няма психически заболявания. Всичко е резултат на невидимо външно въздействие. Но е най-лесно да ни нарекат "луди". На това се крепи цялата гилдия на психолозите и психиатрите!





Тема Re: ето за жертви:нови [re: Члнд л]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Aedile N.R.)
Публикувано01.06.11 22:50



ще те съдя за клевета, сайлонски провокаторе. Това по-горе е дело на вашите псиборги!





Тема Re: ето за жертви:нови [re: Krasi_12]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.06.11 23:12



Има, има психически заболявания... Да не мислиш, че са само магии и демони?




Тема Re: ето за жертви:нови [re: Члнд л]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано01.06.11 23:22



Зболни, а?? хаха, Фройдистка грешка или нарочно??
(злобни или болни)





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.