Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 28.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Клуб анархосъпротива  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано31.07.09 22:45



Какво ще кажете за един такъв клуб? Ще стане голям хит





Тема Re: Клуб анархосъпротиванови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Kiko M. (Н.В.)
Публикувано31.07.09 23:07



Анархо кво ? Земек съпротивялваме се на настъпващия от всички страни анархизъм или се борим срещу силите на реда ?!?!



Тема Re: Клуб анархосъпротиванови [re: Kiko M.]  
Автор Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaйcти (просветлен)
Публикувано01.08.09 00:08



имам предвид клуб с





Тема Re: Клуб анархосъпротиванови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано01.08.09 00:43



Тука в България цари такава слободия, че анархията просто не може да пусне корени.





Тема бенедикте,нови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано02.08.09 23:16



гледам, че си умничък, но твърде много репорти за наложени банове в различни клубове получавам за теб: за втори път ми се навираш пред очите!
Това дали се праскаш с мъже, жени или мравояди, за мен не представлява никакъв интерес, но ще те помоля и теб да спреш да се навираш, където не ти е работата! Остави християнските овни на мира, въпреки, че в техните тикви очевидно няма достатъчно акъл да отговорят на твоего брата със същото.



Тема трудно ми е да синови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано09.08.09 13:44



представя начин, по който един православен ще ме изнудва. С една дума, разбрахме се: Ти няма да пишеш при тези свети хора, инак те ще те трият. Ако продължиш да го правиш, носи си...кръста и не ми губи времето, защото тогава и аз ще почна да те трия. Относно анархосъпротивата: 20 човека, 3 месеца постоянен интерес към това предложение и го имаш клуба.





Тема Re: Клуб анархосъпротиванови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор Okaян яcтpeб (печен легхорн)
Публикувано19.01.10 19:41



Аз съм ЗА.

Господ красота ми даде
и отпреде, и отзаде



Тема Re: Клуб анархосъпротиванови [re: Okaян яcтpeб]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано11.02.10 19:29



И аз съм ЗА.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: Клуб анархосъпротиванови [re: Пaпa_Бeнeдиkт_шecнaй]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано29.03.10 03:29



ЗА клуб със заглавие "АНАРХИЯ" !!! По-подходящо и по-универсално е от "анархосъпротива".

Това е дума, зад която се крият най-различни тълкувания, теории, (анти)политически доктрини и т.н., като прекалено често и според мен неправилно и се придава негативен отенък, което се дължи на неразбирането на това какво е АНАРХИЯ.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.