Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 17.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Клуб "Черен списък на работодателите"нови  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано11.03.09 15:00



Хрумна ми по повод една тема в женския, дали няма да е добре в раздел "Черни списъци" да се направи един такъв клуб, където всеки може да разкаже за некоректни работодатели...



Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите"нови [re: neverojatna]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано30.06.09 12:29



Не само е добре, а дори е задължително да има такъв клуб. Въпросът е там, че съм попадала на поне два сайта само и единствено на тази тема.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите"нови [re: neverojatna]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано30.06.09 20:08







Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите"нови [re: Kaлoмaин]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано30.06.09 20:38



Не е!

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите"нови [re: Kaлoмaин]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано30.06.09 21:16



Според мен не е. Наистина трябва да се разкаже за безобразията и некоректността на много работодатели.

Лошото е, че доста хора все още ссе страхуват да говорят.



Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите"нови [re: neverojatna]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано30.06.09 23:32



Хм, странно ми е това, което казваш. Страхували се да говорят... Мене, като ме е прецаквал работодател, последното нещо, което изпитвам страх. Разказвам на всички, без изобщо да се замислям. А в интернет пък съвсем няма от какво да ги е страх хората. Да не би идиотът-работодател да тръгне да наема хакери, за да те хванат по ІР и да дойде у вас да те пречука или какво?



Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.

Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите"нови [re: edna selianka]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано01.07.09 16:56



А на мен изобщо не ми е странно. Мой бивш работодател (Стойчо Кълвачев, фирма КЪЛВАЧА, Стара Загора) ни караше при постъпване най-напред да си подпишем молбите за доброволно напускане без дата, за да нямаш основание да го съдиш като те изгони. Когато реши, че не му трябваш, човешките ресурси просто пишеха от твое име датата. И като добавка - запис на заповед, с която те задължава с определна сума ако уж му повредиш или откраднеш имущество.... Когато загина работник поради трудова злополука и криворазбрано пестене на разходи, той се изтъпани с огромна статия в местния вестник, че загиналият бил самозванец и лъжел, че работи за него. Съответно всичките му досиета и документи във фирмата бяха унищожени и колегите му заплашени да отричат, че го познават. Отделно, че при него се подслушваха и личните телефони на служителите, и в офисите имаше "бръмбари"... Да продължавам ли???





Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите" [re: neverojatna]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано04.07.09 08:33



а може ли и един клуб тогава на некоректните служители

идва, иска, нищо не прави, че после те и плюе





Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите"нови [re: Virgo]  
Автор neverojatna (вещица)
Публикувано04.07.09 12:01



Защо да не може?


Напълно съм съгласна, че има и мързеливи и некоректни работници, но въпросния работодател, за когото говорех, наричаше работниците си "лайнари" и "педераси". Ако за теб това е нормално, както и при постъпване да си подпишеш например молбата за напускане - наистина жалко....



Тема Re: Клуб "Черен списък на работодателите"нови [re: neverojatna]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано04.07.09 16:16



Не е нормално, но това е въпрос на домашно възпитание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.