Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:15 28.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Клуб Наднормено Тегло  
Автор 1639 (непознат)
Публикувано22.06.09 00:21



Да, знам, че темата е от клас "Медицинска", но замислете се, че примерно няма просто клуб "Автомобили", а са разбити на марки като "VW" и т.н.

Видях, че в "Диети" се обсъжда отслабването, но съгласете се, че темата е с по-различен характер. Отслабването не е свързано само с диети, а с начин на живот изобщо.

Смятам, че т.нар. "дебелаци" също заслужават местенце, в което да обсъждат проблемите с наднорменото си тегло. Освен това, за такива хора обикновено самата дума "диета" е отблъскваща, докато "Наднормено Тегло" съвсем точно и ясно показва тематиката на клуба.

Какво мислите?



Тема ЗА!нови [re: 1639]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано22.06.09 00:37



няма да ходят в диети, трябва да има и клуб дет хората да се радват на излишните килца и да ги обсъждат!



---------
целунете ми чакрата!

Тема нъцнови [re: 1639]  
Автор hammy* (любопитна)
Публикувано23.06.09 12:57



Моля, моля! Да ги нямаме такива работи! И аз исках клуб Естетична хирургия, но ме пратиха в Медицинския. Наднормените спокойно можете да си пишете в Диети. Какво не ти харесва там? Все пак 99% от диетите са за наднормени, а не за слаботелесни.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват



Тема Автомобилите да се сгъчкат малко,нови [re: 1639]  
Автор hammy* (любопитна)
Публикувано23.06.09 13:05



ако обичат. Това, че клуб Автомобили са разбити по марки, мене също ме влудява. Но очевидно живеем в мъжки свят и пишем в мъжки форум.

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват



Тема Re: нъцнови [re: hammy*]  
Автор Bълk (ОЧЗ, практик)
Публикувано23.06.09 13:53



че какво ща правим в диети, на нас тия килца не ни пречат, ние им се радваме



---------
целунете ми чакрата!

Тема Темата е сериознанови [re: hammy*]  
Автор 1639 (непознат)
Публикувано23.06.09 14:35



Мен ме интересува клуб, посветен изцяло на затлъстяването, а не как да свалим 3-4 килца за морето или нещо подобно...

Говорим за изключително сериозна тема, засягаща поне 5-10% от обществото, а в същото време има клубове като Запорожец, Процесинг (каквото и да е), Окултизъм, Съновник, Мистика, дрън-дрън, КЕЧ, Шантав Клуб, ВасилИванов-Лучано (кой беше тоя мошеник?), Бирое, На Пиячите, По-Добре Късно (в който последната тема е отпреди 4 години) и прочее несериозни, крайно специфични за дадена тема, безмислени или слабо посещавани клубове.

Мястото на един такъв (евентуално одобрен) клуб би било в секцията "Взаимопомощ", където и без друго има свободно място (или поне на моя browser се вижда така).

Дане би модераторите да ги мързи да поддържат още един клуб?

Редактирано от 1639 на 23.06.09 14:36.



Тема не бе,нови [re: 1639]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.06.09 14:42



няма проблем. Дайте да изчакаме десетина потенциални клубари, интересът им да се докаже от времето (да речем з аняколко месеца) и ще го направим клуба. Колкото до примерите- повечето от тях са отдавна архивирани клубове и в тях не се пише. Освен това конкретно аз НЯМАМ адет да правя нови клубове, само защото някому е хрумнала гениална идея за нов такъв. Или поне той така смята.





Тема Така си енови [re: 1639]  
Автор hammy* (любопитна)
Публикувано23.06.09 17:17



Права си! Те трябва да изпозатворят едно 60% от клубовете поради откровен тъпизъм - ти си изброила мнооого малка част от тях.





Тема Re:нови [re: Kиpo]  
Автор hammy* (любопитна)
Публикувано23.06.09 17:23



Така, така. Право казваш, Кире. Нидей са дава лесно, щото после и кльощавите ша ти почукат на вратата.



Тема Re:нови [re: hammy*]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано23.06.09 23:27



Баси дебелия хамстер.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.