Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:50 30.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Смяна на модератора в клуб Православие  
Автор SiainoNebe ()
Публикувано08.10.08 00:07



Предлагам да се смени модератора или най-добре да няма модератор в клуб Православие.

Причини:
- трият и заключват теми без предупреждение
- превръщат клуба в място за проповядване на техни си идеологии

- допускат и поощряват религиозна нетърпимост и като цяло очевидно са привърженици на почти фанатична, примитивна ценностна система
- настоящият модератор/модератори нарушават правата на човека от Хагската конвенция, а няма да се очудя ако са привърженици и на убеждения, които българското законодателството в областта на религията забранява

За трети път последните две години ме отказват да пиша в клуба, заключвайки и триейки мои теми напълно неоснователно, без предупреждения със очевидно смешни мотивирания за постъпките си.



Тема Не се очудвайте, учудвайте се.нови [re: SiainoNebe]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано08.10.08 08:56



Аз в онзи клуб не чета, освен служебно, АКО се налага. Напоследък не ми се е налагало, от което следва, по моите критерии, че тамошните модератори се справят отлично.
Както Вие си чешете егото, смятайки, че като са Ви отказали да пишете там, са се лишили от някаква велика благодат, точно по подобен начин те чешат своето, намирайки убежище в някаква измислена ритуалистично-патриархална среда, която прочее, много хора биха казали, че съществува само в главите на такива люде...


С една дума: ако тамошните клубари решат да си сменят модератора, нека направят анкета сред редовно участвалите през последните 6 месеца(примерно) и да решат. А Вие можете да дадете израз на бунтарското си несъгласие с тия мракобесни, според Вас, особи в някой друг клуб с подобна тематика- Попържа, Религия, Говорим си за секс или десетината клуба с окултна тематика.
Хубав ден и прочетете още веднъж заглавието на отговора ми- ВАЖНО е, олеквате МНОГО с подобни правописни грешки, на чиито фон споменаването на Хагската конвенция звучи ... гротескно.



Тема Re: Смяна на модератора в клуб Православиенови [re: SiainoNebe]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано08.10.08 11:58



Модераторите са изключително подходящи! Те са фанатични последователи на Православната ерес и решително заключват всяко мнение, което и противоречи. Или, което съдържа някое сложно съставно изречение, понеже е рисково за аудиторията. В крайна сметка, на фона на все по-затъващото в скудоумие и педераслък Православие, този клуб изглежда съвсем нормално!





Тема Re: Смяна на модератора в клуб Православиенови [re: SiainoNebe]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.10.08 13:38



Е, мен още не са ме баннали въпреки старанията ми.

(всъщност не се старая достатъчно) Нито са ме трили. Как го постигна?



Тема Re: Смяна на мудература в клуп Православиенови [re: Kaлoмaин]  
Автор SiainoNebe ()
Публикувано09.10.08 17:07



ами, защото те го чувстват като някаква заплаха за "верните им".
тъй като аз принципно съм "от кухнята" така да се каже.
но то те църкви затварят, професори гонят от богословски факултети и т.н и т.н. та тука за една заключена тема.
фанатизма винаги е съществувал и ще съществува. просто на мен ми е болно, че фанатиците гонят разумните хора от родната ни религия, мислейки си, че са верни слуги на Бога.

а правописните грешки, то това е поради липса на специфичен вид памет , аз знам за няколко доценти/професори/академици, които също правят. то се изучава това по психология и педагогика.

ама ше се постарая да се понауча, щото са мноо смешно ми стана забележката на бай Киро и ме хвана малко срам.





Тема Re: Смяна на модератора в клуб Православиенови [re: Kaлoмaин]  
Автор snakeling ()
Публикувано18.12.08 21:11



мога да отгоаовря как ти си постигнала да не те баннат: постига се лесно-като не казваш нищо, което да звучи достатъчно сериозно и обосновано затрашаващо сектатнските им и мракобесни възгледи, а само закачливо им противоречиш без да им създаваш голям зор.

Нищо лично, ти си сладурана. Но това е отговорът на въпроса ти.

Редактирано от snakeling на 18.12.08 21:12.



Тема Re: SiainoNebeнови [re: SiainoNebe]  
Автор AGLER ()
Публикувано19.12.08 01:13



В православието не се пише а само се чете!
Там драги не им трябват писатели а читатели!


Според тях всичко което е имало да се напише на този свят вече е написано!
Из разни библии и евангелия!

Ако се ограничиш само да копи-пействаш като всички останали
и ще се увериш колко ще ти е точно всичко в клуба!

Само да не си посмял от разни лъжливи жълти вестници
да копипействаш пасквили за Николай Лимузинец и новият му
Вашерон & Константен, че пак лошо.............



Тема Re: Смяна на модератора в клуб Православиенови [re: snakeling]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано19.12.08 07:39



Сектантски възгледи? Сериозно и обосновано?

Че това да не е бойно поле?

А и ми се струва, че не е това критерия - все пак не можеш да отречеш, че мненията на Гери са точно от този тип, който описваш. И все пак и той не е баннат. Струва ми се, че хората се впрягат да банват, когато усетят агресия.



Тема Re: Смяна на модератора в клуб Православиенови [re: Kaлoмaин]  
Автор snakeling ()
Публикувано20.12.08 02:33



герги е клубият атеист-един вид домашно животинче

при това доста симпатично, и аз му се кефя-умно момче е

той с нищо не застрашава възгледите на няколкото вманячени сектанта там-прекалено е далеч от тях

виж, синяйно небе и дори аз, ги застрашваме, защото не сме атеисти, заявяваме, че сме православни, но оспорваме слабите моменти в догматиката и това клати по неприятен начин стълбата на тези двама-трима "правоверни"

ти също не им клатиш стълбата по преждеспоментите причини





Тема Re: Смяна на модератора в клуб Православиенови [re: snakeling]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано22.12.08 08:30



Да, врагът в собствените редици е по-страшен.





Тема Re: Смяна на модератора в клуб Православиенови [re: SiainoNebe]  
Автор TheBrideOfCountDracula (другио Вейдър)
Публикувано22.04.09 15:22



напълно подкрепям SiainoNebe ()

Цунки на Всички фенове



Тема Re: Смяна на модератора в клуб Православиенови [re: TheBrideOfCountDracu]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано22.04.09 15:58



Предложението е с изтекъл срок и давност.





Тема и аз трябва да видя какво е пишело в тематанови [re: TheBrideOfCountDracu]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано23.04.09 08:25



преди една година, за да се осведомя какво Ваша милост смята за правилно да подкрепи?
Дай малко по-адекватно, светът не се върти около нечия велика особа.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.