Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 25.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Още една идея за клуб на колекционерите на кибрити  
Автор savi_9O (член)
Публикувано06.09.08 01:51



Ще е много хубаво ако се направи един клуб на колекционерите събиращи кибрити. В България и по света има много такива хора, аз съм един от тях и познавам още доста с които сме се чудили защо няма такъв клуб тук.
Винаги сме се чудили как се прави , но ето че сега попаднах случайно тук и виждам че някой от предложнията са осъществени вече!
Доскоро нямаше и каталог с българските стари кибрити от преди 1945год, но ние се събрахме 3,4 колекционери и направихме такъв, вече има побликуван в един сайт!
Та да се върна по същество, ще е хубаво да се направи клуб колекциониране на кибрити или нещо от сорта за заглавие.
Надявам се мечтата ми да бъде осъществена, искренно много ви благодаря!!!

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от savi_9O на 06.09.08 02:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от savi_9O на 06.09.08 02:40.



Тема Re: Още една идея от мен!нови [re: savi_9O]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано06.09.08 01:56



И друго да попитам че не разбрах.
Тук има точно определени хора които разрешават и управляват дадения клуб или трябва някой от нас да го направи и да го поддържа?
Готов съм да съдействам с каквото трябва за да се осъществи това!
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от savi_9O на 06.09.08 01:58.</EM></FONT></P>

Редактирано от savi_9O на 06.09.08 02:03.



Тема Re: Още една идея от мен!нови [re: savi_9O]  
Автор V!K!ChA (непознат )
Публикувано06.09.08 02:40



Наистина основавенто на такъв клуб е нещо за което сме се питали помежду ни много време.
Браво на Сави че е намерил мястото от което да си направим такъв!
Надявам се скоро да ни зарадвате с дългоочаквания от всички клуб, защото и аз съм колекционер на кибрити и ще ми е приятно да пиша тук. Съгласен съм и аз да помогна с каквото е нужно за да го направим!

Редактирано от V!K!ChA на 06.09.08 02:43.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано06.09.08 08:51





Както виждаш има клуб на колекционерите - а това какво ще събират е друг въпрос.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: Kaлoмaин]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано06.09.08 11:11



Аз знам че има ама е хубаво да се отделим от тях, то там не се пише много в този клуб и се пише с безразборен език а не на български!
Исам да си се отделим 20,30 човека и да си пишем без някой да ни пречи!
То има клуб колекционери но пак сте направили клуб и за колекционерите на монети(Нумизматика) така че виждам че това непречи да се направи и клуб за кибритите!



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор pi4a_O88 (непознат )
Публикувано06.09.08 12:33



Да, добре би било да се направи такъв. Досега всеки се чуди къде, какво, що...



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано06.09.08 22:18



Междо другото колекционерането на кибрити се нарича ФИЛУМЕНИЯ, така че е хубаво клуба ни за по крадко да се нарича така!





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор V!K!ChA (непознат )
Публикувано06.09.08 22:56



Да прав си клуба трябва да се казва Филумения, думата произлиза от латински език. Идеята е страхотна!!!



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор kristosors (непознат )
Публикувано07.09.08 00:00



Най-сетне вече не се смятам ,че съм сам със колекциата си с кибрити!Вече мога да очаквам обмен на информация и кутийки.Прекрасно е да си знаем и ние мястото! Колекционери на кибрити-не сте сами!Търсил съм такива клубове, но не съм попадал,затова подкрепям идеята за наш клуб.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: V!K!ChA]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.09.08 00:47



кибритлии.





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: savi_9O]  
Автор Cвeтлo - Mpaчнa (утро - нощ)
Публикувано07.09.08 10:02



Ами ето как се прави- първо- хората, които искат да участват в твоя клуб- трябва да се регистрират и да гласуват- за да знае Киро (администратора), че клубът ще има посещаемост.. Ако наистина са 20-30 човека.. или повече (незнам колко е необходимата бройка)- ще трябва той да одобри направата му... След това или гласувате за модератор или молите Киро да ви назначи служебен... Мисля, че е това...
Мога да гласувам за вашия клуб, но моят глас така или иначе няма да бъде отчетен, защото не съм колекционер и Киро няма да ме има впредвид като постоянен член (затова и няма да зачете гласа ми).. Ами мисля, че е това..
Дано да съм помогнала.
Успях !



-------

Редактирано от Cвeтлo - Mpaчнa на 07.09.08 10:03.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: Cвeтлo - Mpaчнa]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано07.09.08 12:16



Брагодаря за информацията!
Еми за сега сме събрали 5,6 човека ама знаеме и за още много такива колекционеи така че ще пишат и те просто не са оведомени и незнаят за моята идея за клуб!
А задължително ли е да имат регистрация? Защото познавам някой които нямат и просто така си пишат. Техния глас важи ли?



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор lilifena (непознат )
Публикувано07.09.08 12:23



Ето ме и мен, още един колекционер на доста неща но най вече на кибрити.
Прочетох мненията и инициативата ми се стори прекрасна, много ще се радвам да има такъв клуб в който да участвам и аз.
Затова давам и моя глас тук!
Успех!





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор kle4o_kibritle4o (член)
Публикувано07.09.08 12:59



Казаха ми за предложението за такъв клуб и ето ме веднага на лилия


И аз съм запален от години но искам да се направи такъв клуб понеже имам много неясни въпроси за кибрити и ще се радвам да има на кой да ги задам и хората да ме разбетар и да ми помогнат!
Ще се радвам ако клуба се осъществи

Редактирано от kle4o_kibritle4o на 07.09.08 12:59.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: savi_9O]  
Автор va6kama6ka (непознат )
Публикувано07.09.08 13:50



И аз давам своя глас и одобрение за направата на клуб на колекционерите на кибрити, самият аз съм такъв и искам да имам клуб в който свободно да обсъждаме такива теми!





Тема Ми, отделете се, бе!нови [re: savi_9O]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано07.09.08 18:40



Искам да си се отделим 20,30 човека и да си пишем без някой да ни пречи!

Направете си сайт и се отделяйте колкото си щете!!!



Аз съм колекционер на капачки от бира!

Искам клуб "Капачки от бира! И етикети! И бутилки!"

Не сме много в България - 20 -30 сме, ама искаме да си пишем, без някой да ни пречи!

Редактирано от bugler на 07.09.08 18:42.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: savi_9O]  
Автор ДOБPИH ()
Публикувано07.09.08 19:24



Здравейте и от мен, и аз колекционирам кибрити и също като всички тук искам да имаме свой собствен клуб. Това ще е нещо прекрасно за мен, предполагам и за другите колекционери.
Надявам се в най скоро време да отворите такъв клуб, нямам търпение да го видя и да пиша там!
Идеята е много прекрасна и затова се надявам скоро да имаме клуб на Филомениста!

...surely whoever speaks to me in the right voice - him or her I shall follow...

Редактирано от ДOБPИH на 07.09.08 19:27.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: va6kama6ka]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано07.09.08 20:07



те с такива новорегистрирани гласове, мероприятието няма да потръгне.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор Cвeтлo - Mpaчнa (утро - нощ)
Публикувано07.09.08 20:08



не, защото админа може да реши, че ти се правиш на всички тези хора, за да ти отворят клуба... подобни случаи е имало, мисля....
също така ако има новорегистрирани- не е зле да си сменят цвета- не на такова синьо, защото с него пишат новаците и е подозрително... Roman-a е прав за това...

П.С. Виж какво пуснах в клуба- дано не се сърдиш, че се намесих... -



Оттук нататък сте сами приятели...
Успех !

-------

Редактирано от Cвeтлo - Mpaчнa на 07.09.08 20:20.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: ДOБPИH]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано07.09.08 20:48



Ох зная че хората се регистрират сега ама просто досега не им се е налагало да влизат тук защото е нямало такъв клуб, но сега като и казах вече се регистрираха и затова на повечето хора са и нови регистрациите но има и такива на които не са им нови!
Надявам се да се вземе и това в предвид, а доколкото темичката във клуб колекционерство радвам се че е написана! Тъкмо ако има и там някой колекционер за когото незнаем да се включи и той!
Много искам този клуб да стане реалност!





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор kle4o_kibritle4o (член)
Публикувано07.09.08 23:45



така е аз като разбрах от сави че ще има клуб и веднага се регистрирах и сега чакам с нетърпение да пиша в него по нашите си неща!



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор azperko (непознат )
Публикувано08.09.08 01:14



Здравеите приятели,
много добра идея, освен това мисля, че е редно да се появи официален саит на колекционерите на кибрити ,
би било добре и да запо4нем да внасяме и някои полезни неща, в Англия имат класъори за кибритени етикети и други полезни неща
По този на4ин колекционерите 6ет могат да разменят помежду си или да обсъждат разли4ни проблеми
ще ми бъде приятно и аз да се ровя
Дерзаите колеги
Поздрави



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: savi_9O]  
Автор Kибpитa (кибритосъбирач)
Публикувано08.09.08 23:22



Супер идея. 100% подкрепа и от мен.
Благодарение на глога ми в "Dir.bg" се свързах с много колекционери от България, а също така и от Израел, чехия и Англия. Сигурен съм че ако администраторите бъдат благосклонни към идея за наш клуб, още много хора любители на кибрити ще се включат и ще бъдат благодарни.



Тема вие сте голяма работа:-)нови [re: savi_9O]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано10.09.08 01:45



Признавам, че подходих с предубеждение, тъй като наистина вече има клуб " Колекционери")
Остава само да демонстрирате малко търпение и постоянство и ще ви направя клуб. Обещавам.





Тема Re: вие сте голяма работа:-)нови [re: Kиpo]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано10.09.08 02:14



Благодаря ти много, търпение ще проявим, ще чакаме всички с удоволствие откриването на новия ни клуб!!!
Много се радвам че ще ни осъществиш мечтата!
Благодаря ти много,много,много още веднъж!





Тема Абе един руснак на будката за вестницинови [re: savi_9O]  
Автор Цap Изpoд (Фока)
Публикувано10.09.08 02:48



Клати една празна кутийка от кибрит - "Спички йесть?", продавачката - "Съжалям останаха само с футболисти."


Та вие спички или с футболисти ги предпочитате?



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор kle4o_kibritle4o (член)
Публикувано10.09.08 12:38





Очаквам с нетърпение отварянето на новия ни клуб, благодаря ти Киро!!!

Нямам думи с които да изкажа благодарността си просто, ти си прекрасен човек!
Всички ние ще сме много доволни и щастливи от новината.
Благодарим ти!!!



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: kle4o_kibritle4o]  
Автор lilifena (член)
Публикувано11.09.08 14:59



Щастлив съм от новината че ще имаме скоро мечтания ни клуб, Сави трябваше по рано да открие от къде се дават предложенията за клубовете ама най важното е че ще имаме скоро!
По добре късно отколкото никога



Благодаря на всички които участват и помагат
Благодаря на администратора Киро и на дамата Светло - Мрачна за помоща!
Бъдете живи и здрави

Редактирано от lilifena на 11.09.08 15:02.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: lilifena]  
Автор Cвeтлo - Mpaчнa (утро - нощ)
Публикувано11.09.08 19:04



Моля

Пак заповядайте...

-------


Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: savi_9O]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано12.09.08 08:10



Гласувам! Я дай тоа сайт че и аз събирам кибирити и ми е интересно



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: BиK]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано12.09.08 11:55



Кой сайт искаш?



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор ДOБPИH ()
Публикувано12.09.08 20:18



Радвам се че идеята има последователи и че админа ще ни помогне да направим клуба реалност. Искрено се надявам това да стане скоро, за да не изпуснем аудиторията която ще посещава този клуб.
Разбира се, това което ме вълнува е кога точно клубът ще започне да фигурира в листата с клубове, защото ако нещата се забавят ентусиазма на бъдещите му основатели ще угасне.

...surely whoever speaks to me in the right voice - him or her I shall follow...


Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано16.09.08 12:36



dobre de nema zna4enie aide po4vaite da ka4vate snimki da vidime kakvo shte se razmenq i kakvo shte se prodava i t.n.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: BиK]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано19.09.08 18:40



еееее, тук не е уместно да се пише и разменя и продава, ще почакаме да се основе клуба пък тогава, толкова време сме чакали ще почакаме и още малко





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: BиK]  
Автор kle4o_kibritle4o (член)
Публикувано21.09.08 01:01



Нямаше ме тука за някой ден , но ето че се завърнах отново.
Искам да питам и аз дайте малко да ускорим нещата с клуба ни.
Не става ли вече да се поорганизираме и да го направим.
Какво ще каже админа по въпроса? Киро


Светло-мрачна скоро не си писала
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kle4o_kibritle4o на 21.09.08 01:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от kle4o_kibritle4o на 21.09.08 01:48.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: kle4o_kibritle4o]  
Автор Cвeтлo - Mpaчнa (утро - нощ)
Публикувано21.09.08 09:05



Не съм , но минавам отвреме- на време насам, за да ви наглеждам...



Просто- нищо не разбирам не разбирам от кибрити ..

-------


Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: savi_9O]  
Автор Kибpитa (кибритосъбирач)
Публикувано22.09.08 15:02



Радвам се че вече имаме обешание за наш клуб, но така и не уточнихме името му. Според мен най правилно е клуба да се казва ''Phillumeny'' както се наричат всички клубове на колекционерите на кибрити по цял свят. Но е може да се сложи и допълнение например; (''Phillumeny'' - кибрити ),за да могат нови колекционери на кибрити, които още не знаят че тяхното хоби се нарича ''филумения'' , да могат да ни намират и да се присъединяват към нас.
Пищете кое име избирате или дайте свое предложение.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: va6kama6ka]  
Автор kibritliya (непознат )
Публикувано22.09.08 15:41



Много добра идея и аз съм колекционер на кибрити, може да разгледате част от колекцията ми на www.kibritliya.dir.bg



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: Kибpитa]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано22.09.08 17:17



Според мен е напълно правилно клуба ни да се казва ''Phillumeny'' - кибрити, защото има доста хора които незнаят че думата Phillumeny означава кибрити!
Или ще е добре да бъде Кибрити - ''Phillumeny'' защото клубовете се подреждат по азбучен ред и ако започва с английски букви ще е най отпред, а по хубаво ще е да да търсим на българската буква К!
Незнам това е мое мнение, нека и другите да напишат как трябва да е, но аз се спирам на Кибрити - ''Phillumeny''





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор lilifena (член)
Публикувано22.09.08 17:23



И аз нямам нищо напротив как да е заглавието, най важното е да имаме клуб!

А защо пък да не се казва "Клуб на колекционерите на кибрити" или е малко дългичко!





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: lilifena]  
Автор Kибpитa (кибритосъбирач)
Публикувано22.09.08 17:49



Предложението ми за името да присъства думата - ''Phillumeny'' се основава на това че ше излизаме в търсачките видими дори и чужденци и те ще знаят за какво става на въпрос.

phillumeny.dir.bg



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: Kибpитa]  
Автор ДOБPИH ()
Публикувано22.09.08 18:20



Одобрявам и мисля че трябва да присъства думата ''Phillumeny'' в заглавието на клуба за да може той да се посещава и от чужди страни! Също трябва и да има и нещичко на български за да може да се подразбира за какво е клуба и от българите!
Кибрити - ''Phillumeny'' е много добра идея според мен!
...surely whoever speaks to me in the right voice - him or her I shall follow...

Редактирано от ДOБPИH на 22.09.08 18:38.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор kle4o_kibritle4o (член)
Публикувано22.09.08 22:05



Кибрити - ''Phillumeny''

Мисля че това е най доброто заглавие за клуба. В него има съчетано и българско и чуждо значение с което да привличаме всички колекционери на кибритени кутийки.
А кога точно ще се отвори клуба, не се ли събраха достатъчно желаещи, чакащи и настоятелни хора?





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: Kибpитa]  
Автор kristosors (непознат )
Публикувано22.09.08 22:09



прекрасно е да си има ме клуб.
за името!?наи-добреще е тъй като ще го има в интернет да е достапен и за чужденците.имам кибрит с 12 различни наименования от 12 даржави.който и когато го потърси да е достапен-отворен за света.прекрасно е да зная че не съм сам с идеята за клуб на колекционерите на кибритени кутии.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: kle4o_kibritle4o]  
Автор huanji ()
Публикувано22.09.08 22:12



Бе той Киро си знае, ама на мен ми се виждате...един човек в много никове.





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: ДOБPИH]  
Автор kristosors (непознат )
Публикувано22.09.08 22:24



моето мнение за име на НАШИЯ КЛУБ да е "matchboxes from bulgaria"защото от практиката из интернета,когато тарся мибрити ги търся с "matchboxes".когато потърся фелумени ме затруднява.по принцип феломенист е човек колекциониращ кибритени етикети,а аз предпочитам само кутии щото като етикет се губи от обаянието на кибритената кутия.не е ли по-добре да чуеш да ти подрънкват клечките или да ти замириши на барут от цъкната клечка?
къци кибрита



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: huanji]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано22.09.08 22:36



Не е така, той ще си разбере Киро че не е така


Може да е имало други такива предложения но това не е така защото когато съм създал темата или по точно предложението съм знаел вече колко човека ще участват там.
Ние се познаваме всички!!!
Все пак не сме с хиляди



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор huanji ()
Публикувано22.09.08 22:40



Сигурен съм, че се познавате, даже говорите в един и същи стил.





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: huanji]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано22.09.08 23:10



Еми да познаваме се, често си пишеме по абв или скайпа. Та дори понякога се срещаме





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: huanji]  
Автор pi4a_O88 (непознат )
Публикувано22.09.08 23:20



Клуба може да се казва и само "Кибрити", но и Кибрити - ''Phillumeny'' или същото само наобратно също е добре.
Заглавието е най лесната част, както гледам повечето са написали то да бъде Кибрити - ''Phillumeny'' така че нека да е то ако няма върразяващи. Но да попитам и аз Киро администратора кога ще имаме вече клубче?



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: pi4a_O88]  
Автор huanji ()
Публикувано22.09.08 23:33



Ами само той си решава.



По тази логика, аз искам клуб - Дългокрака горска жаба (rana dalmantina). В България сме трима човека, който харесваме това прелестно създание и разбира се се познаваме.



Тема айденови [re: savi_9O]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано23.09.08 11:19





Правя клуба на мястото на един умрял музикален клуб, тъй че нека наличието на стари теми не ви смущава. Те ще потънат с времето си надолу, ако пишете активно в клуба. Ако не пишете-какво пък, поредния клуб еднодневка(силно се надявам да не е така, разбира се!).
Относно модератор- за да не ме занимавате с глупости, ще дам такива права на някой от вас, когото вие си изберете и който аз преценя, че "става". Но това няма да стане в близките два месеца, тъй като нямам практика да давам права на потребители, които не познавам и с чиято лоялност и някаква степен на пригодност за тая цел не съм запознат.
Дотогава, при поява на флудърчета и тролчета, ще ви назнача служебни такива(ако е необходимо).
Успех и приятно общуване там.

Редактирано от Kиpo на 23.09.08 11:49.



Тема Re: айденови [re: Kиpo]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано26.09.08 17:20



Много, много, много ти благодаря Киро за скорошното отваряне на клуба за кибрити.
Ти си страхотен човек!!!
Съжалявам че закъснях с благодарностите но уча в друг глад и само почивните дни съм прд компютъра !

Още веднъж страшно много ти благодаря на теб и на всички други които участваха за създаването и реализирането на клуба за който мечтаем от много време!





Тема Re: айденови [re: savi_9O]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано26.09.08 21:26



вече го отвориха:



Queen's only


Тема Re: айденови [re: Last Roman]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано19.10.08 09:33



Искам да попитам кога вече ще може да си имаме модернатор на клуба?





Тема ще видимнови [re: savi_9O]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано19.10.08 18:40



не ви познавам, нямамадет да давам права на юзъри, регистрирани преди по-малко от 2-3 години.
На първо време някой служебен- АКО се наложи.



Тема Re: ще видимнови [re: Kиpo]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано19.10.08 19:49



Ок





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: savi_9O]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано20.12.08 11:36



навремето събирах кибритите с футболисти, които бяха от в-к Старт.



Тема Абе, има вече клуб на кибритлиите!нови [re: falkenbach]  
Автор comprehension (член)
Публикувано22.12.08 03:09



И нищо няма в него!

Ай, сиктир!

Искам клуб на колекционерите на бирени капачки!



Тема Re: Още една идея от мен!нови [re: savi_9O]  
Автор sabira4_na_kutii (непознат)
Публикувано25.12.08 15:02



И аз давам своя глас




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.