Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:51 05.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: lilifena]  
Автор Kибpитa (кибритосъбирач)
Публикувано22.09.08 17:49



Предложението ми за името да присъства думата - ''Phillumeny'' се основава на това че ше излизаме в търсачките видими дори и чужденци и те ще знаят за какво става на въпрос.

phillumeny.dir.bg



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: Kибpитa]  
Автор ДOБPИH ()
Публикувано22.09.08 18:20



Одобрявам и мисля че трябва да присъства думата ''Phillumeny'' в заглавието на клуба за да може той да се посещава и от чужди страни! Също трябва и да има и нещичко на български за да може да се подразбира за какво е клуба и от българите!
Кибрити - ''Phillumeny'' е много добра идея според мен!
...surely whoever speaks to me in the right voice - him or her I shall follow...

Редактирано от ДOБPИH на 22.09.08 18:38.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор kle4o_kibritle4o (член)
Публикувано22.09.08 22:05



Кибрити - ''Phillumeny''

Мисля че това е най доброто заглавие за клуба. В него има съчетано и българско и чуждо значение с което да привличаме всички колекционери на кибритени кутийки.
А кога точно ще се отвори клуба, не се ли събраха достатъчно желаещи, чакащи и настоятелни хора?





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: Kибpитa]  
Автор kristosors (непознат )
Публикувано22.09.08 22:09



прекрасно е да си има ме клуб.
за името!?наи-добреще е тъй като ще го има в интернет да е достапен и за чужденците.имам кибрит с 12 различни наименования от 12 даржави.който и когато го потърси да е достапен-отворен за света.прекрасно е да зная че не съм сам с идеята за клуб на колекционерите на кибритени кутии.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: kle4o_kibritle4o]  
Автор huanji ()
Публикувано22.09.08 22:12



Бе той Киро си знае, ама на мен ми се виждате...един човек в много никове.





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: ДOБPИH]  
Автор kristosors (непознат )
Публикувано22.09.08 22:24



моето мнение за име на НАШИЯ КЛУБ да е "matchboxes from bulgaria"защото от практиката из интернета,когато тарся мибрити ги търся с "matchboxes".когато потърся фелумени ме затруднява.по принцип феломенист е човек колекциониращ кибритени етикети,а аз предпочитам само кутии щото като етикет се губи от обаянието на кибритената кутия.не е ли по-добре да чуеш да ти подрънкват клечките или да ти замириши на барут от цъкната клечка?
къци кибрита



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: huanji]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано22.09.08 22:36



Не е така, той ще си разбере Киро че не е така


Може да е имало други такива предложения но това не е така защото когато съм създал темата или по точно предложението съм знаел вече колко човека ще участват там.
Ние се познаваме всички!!!
Все пак не сме с хиляди



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор huanji ()
Публикувано22.09.08 22:40



Сигурен съм, че се познавате, даже говорите в един и същи стил.





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на киб [re: huanji]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано22.09.08 23:10



Еми да познаваме се, често си пишеме по абв или скайпа. Та дори понякога се срещаме





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на киб [re: huanji]  
Автор pi4a_O88 (непознат )
Публикувано22.09.08 23:20



Клуба може да се казва и само "Кибрити", но и Кибрити - ''Phillumeny'' или същото само наобратно също е добре.
Заглавието е най лесната част, както гледам повечето са написали то да бъде Кибрити - ''Phillumeny'' така че нека да е то ако няма върразяващи. Но да попитам и аз Киро администратора кога ще имаме вече клубче?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.