Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 27.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: BиK]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано12.09.08 11:55



Кой сайт искаш?



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор ДOБPИH ()
Публикувано12.09.08 20:18



Радвам се че идеята има последователи и че админа ще ни помогне да направим клуба реалност. Искрено се надявам това да стане скоро, за да не изпуснем аудиторията която ще посещава този клуб.
Разбира се, това което ме вълнува е кога точно клубът ще започне да фигурира в листата с клубове, защото ако нещата се забавят ентусиазма на бъдещите му основатели ще угасне.

...surely whoever speaks to me in the right voice - him or her I shall follow...


Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: savi_9O]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано16.09.08 12:36



dobre de nema zna4enie aide po4vaite da ka4vate snimki da vidime kakvo shte se razmenq i kakvo shte se prodava i t.n.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: BиK]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано19.09.08 18:40



еееее, тук не е уместно да се пише и разменя и продава, ще почакаме да се основе клуба пък тогава, толкова време сме чакали ще почакаме и още малко





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: BиK]  
Автор kle4o_kibritle4o (член)
Публикувано21.09.08 01:01



Нямаше ме тука за някой ден , но ето че се завърнах отново.
Искам да питам и аз дайте малко да ускорим нещата с клуба ни.
Не става ли вече да се поорганизираме и да го направим.
Какво ще каже админа по въпроса? Киро


Светло-мрачна скоро не си писала
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от kle4o_kibritle4o на 21.09.08 01:06.</EM></FONT></P>

Редактирано от kle4o_kibritle4o на 21.09.08 01:48.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибнови [re: kle4o_kibritle4o]  
Автор Cвeтлo - Mpaчнa (утро - нощ)
Публикувано21.09.08 09:05



Не съм , но минавам отвреме- на време насам, за да ви наглеждам...



Просто- нищо не разбирам не разбирам от кибрити ..

-------


Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: savi_9O]  
Автор Kибpитa (кибритосъбирач)
Публикувано22.09.08 15:02



Радвам се че вече имаме обешание за наш клуб, но така и не уточнихме името му. Според мен най правилно е клуба да се казва ''Phillumeny'' както се наричат всички клубове на колекционерите на кибрити по цял свят. Но е може да се сложи и допълнение например; (''Phillumeny'' - кибрити ),за да могат нови колекционери на кибрити, които още не знаят че тяхното хоби се нарича ''филумения'' , да могат да ни намират и да се присъединяват към нас.
Пищете кое име избирате или дайте свое предложение.



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на кибритинови [re: va6kama6ka]  
Автор kibritliya (непознат )
Публикувано22.09.08 15:41



Много добра идея и аз съм колекционер на кибрити, може да разгледате част от колекцията ми на www.kibritliya.dir.bg



Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на киб [re: Kибpитa]  
Автор savi_9O (член)
Публикувано22.09.08 17:17



Според мен е напълно правилно клуба ни да се казва ''Phillumeny'' - кибрити, защото има доста хора които незнаят че думата Phillumeny означава кибрити!
Или ще е добре да бъде Кибрити - ''Phillumeny'' защото клубовете се подреждат по азбучен ред и ако започва с английски букви ще е най отпред, а по хубаво ще е да да търсим на българската буква К!
Незнам това е мое мнение, нека и другите да напишат как трябва да е, но аз се спирам на Кибрити - ''Phillumeny''





Тема Re: Още една идея за клуб на колекционерите на киб [re: savi_9O]  
Автор lilifena (член)
Публикувано22.09.08 17:23



И аз нямам нищо напротив как да е заглавието, най важното е да имаме клуб!

А защо пък да не се казва "Клуб на колекционерите на кибрити" или е малко дългичко!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.