Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 27.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема за Атеизъмнови  
Автор Aristipos (цинико-сиренаик)
Публикувано07.11.04 10:24



Религии, християнства, клуб окултизъм, обскюрантизъм, мистицизъм, фанатизъм... Религиозния прозелитизъм край няма.
21 век, претенции за ЕС, светска уж държава и нито един клуб за хора стъпили на земята, и мислищи с главата, които да дискутират трезво, а не да ми говорят за чудеса и възскресения, за как светата дева им се явила и други простотии и ирационалности от сорта.
1Предлагам клуб Атеизъм и
2 предлагам също клуб Анархизъм



Тема Re: за Атеизъмнови [re: Aristipos]  
Автор mireto:) (истинска)
Публикувано07.11.04 15:57



ЗА АТЕИЗЪМ !!!


..и небесата ще се вкаменят,
и птиците от скръб ще остареят..


Тема Re: за Атеизъмнови [re: Aristipos]  
Автор »№*ы{}lЏ3©®™ (Тортурач)
Публикувано08.11.04 01:43



За



Тема Re: за Атеизъмнови [re: »№*ы{}lЏ3©®™]  
Автор Black Wolf (ловец)
Публикувано10.11.04 00:14



Що пък не? Да! Щом за другите религии има клубове, защо да няма клуб за вярата в несъществуването на висши сили? Атеизмът по същество също си е религия...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: за Атеизъмнови [re: Aristipos]  
Автор Deemer™ (disgorge)
Публикувано10.11.04 02:45



'ЗА' Клуб Атеизъм, макар, че едва ли в бг има достатъчно хора, които да не са кръстени. Все едно. Ще си говорим с позите, тогава.


Расист, фашист, нацист и милитарист!

Тема Re: за Атеизъмнови [re: Deemer™]  
Авторaнap (Нерегистриран)
Публикувано10.11.04 06:04



и мен са ме кръстили (без да го искам), ама това не значи , че немога да бъда атеист. (а, да не забравя да си подам молба за разкръстване)
Подкрепям идеята за атеизъм, но още повече тази за анархизъм, без това анархиста по правило е атеист (с изключение на Достоевски)
Още повече, за страшно много хора анархиста е страшна или мръсна дума и го свързват с бомбаджията, с хулигана, или свързват анархизма с хаоса, което въобще не е така.
Гледам и списъка с абсурдните клубове които има в дира, и не виждам, нито алтермондиалисти, нито анти ГМП(OGM), нито No logo, които имат много привърженици и активисти из Европа.
чудно ми е къде е будната българска младеж



Тема Re: за Атеизъмнови [re: aнap]  
Авторфизиk (Нерегистриран)
Публикувано30.12.04 15:09



Мен пък са ме пропуснали. Не съм кръстен и нямам желание. Пък един ден, ако има Господ, ще си поприказваме на 4 очи . Ама фарисеите няма да разрешат да има такъв клуб, щото е в разрез с "добрия тон". Лицемери мръсни! Много ми е интересно колко ли хора вярват, че Земята е плоска и не се върти? В Америка май са повече от половината...



Тема Re: за Атеизъмнови [re: Aristipos]  
Автор falkenbach (никога роб)
Публикувано30.12.04 15:41



аз съм и за двата клуба




Тема Re: за Атеизъм [re: Aristipos]  
Автор dave (not knowing)
Публикувано30.12.04 18:26



Подкрепям съществуването на такъв клуб.
Всички религии трябва да си имат клуб. Даже тези които си нямат църкви и храмове...
P.S. Всичко казано по горе, естествено се отнася и за атеизма и за анархизма!
Next One Is Real

Редактирано от dave на 30.12.04 18:27.



Тема Re: за Атеизъмнови [re: Aristipos]  
АвторHeCъмAтeиcтka (Нерегистриран)
Публикувано31.12.04 21:27



Тийтаим вече е предложил клуб за атеисти. Непрочете ли по-нагоре(надолу?)
2. Твърдо не.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.