Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 07.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Клуб на държавния служител  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано08.06.07 20:19



Здравейте,
Ще подкрепите ли създаването на нов клуб “Клуб на държавния служител”?
Мисля, че такъв клуб трябва да съществува където т. нар. от нас “граждани” или “общественост” могат да влязат прочетат, поспорят, поoплюят, споделят, похвалят, оплачат от някоя държавна институция или конкретен държавен служител. Макар, че споменавайки конкретен държавен служител ми настръхва косата какво може да се случи, ако евентуално бъде открит такъв клуб в Дира.
Но също така Клубът на държавния служетел може да бъде място, където ние чиновниците* да защитаваме позиция, да обясняваме, да помагаме, да спорим с Вас Гражданите, а и да поспорим съвсем добронамерено едни с други.
Как ми щукна идеята – ами през последните седмици много често слушам какви са некадърници държавните служители, калпави и мързеливи и как за нищо не стават. Също така зачестиха проявите на гражданска активност, която много често, за съжаление, е криво разбрана. И защото смятам, че и държавните служители и гражданите имат какво да научат още.
А и нека има място където да се говори за отношението държавен служител – гражданин, пък дори и тона да е злобен, поучителен, вулгарен и циничен.

ПП: Винаги съм смятала, че освен омбудсман, защитаващ интересите на гражданите, трябва да съществвува и такъв защитаващ интересите на държавните служители. Би било честно, не мислите ли? /или това последното да го оставим за първа тема, ако се роди такъв клуб/

*не значи книжен плъх, а просто професия





Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: the_baobab]  
Автор sweety! (naughty girl)
Публикувано09.06.07 19:02



хм интересно би било да се проследи развитието на един такъв клуб..но с молба да несе бърка с клуб Попържни...
аз подкрепям създаването му, но в него да се влиза не да се плюе и оплаква и мрънка..а всеки да изкаже мнението си къде е бил, какво е установил и какво предлага(това от страна на гражданите). От страна на държ. служител пък да се дава инфо за това какво аджеба му липсва на гражданина при общуването!!!
Да създадем липсващата връзка между обещството и институцията!!!!

Всичко е суета!



Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: the_baobab]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано25.06.07 12:19



Идеята ми се вижда добра, само да събере поне още няколко мнения в подкрепа.





Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: the_baobab]  
Автор HAДEЖДA™ (Jedem das Seine)
Публикувано27.06.07 11:50



Mного добра идея ми се вижда. Ще ми е интересно да си контактувам с такива, не само от другата страна на гишето.



НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ - ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ !

Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: the_baobab]  
Автор Jay Gould (студенокръвен )
Публикувано28.06.07 00:17



Ще ползвам епиграма на Радой Ралин:

Ако и да се ненавидиме,
барем да се видиме!


Подкрепям и се надявам, клубът да не стане поредния рупор отразяващ победоносни ход на държавните служби в борба с частния сектор и гражданите, финансиращи го с преки и непреки данъци, от една страна, а от друга, да не се превърне във зловещ лов на вещици (държавни - общински служители) от все по-освирепяващото ни гражданско общество.
Надявам се да спомогне осъзнаването на факта, че не сме противници от две страни, стоим на един фронт и в интерес на всички ни е да свалим границите и да заговорим на един език.



Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: Kиpo]  
Автор djavolche (в хралупка)
Публикувано28.06.07 11:58



Айде и аз да дам моята подкрепа!



Ближи си сладоледа....



Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: the_baobab]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано28.06.07 17:45



Подкрепям! Никога не съм била държавен служител, но родителите ми бяха.
Нека бъде създаден такъв клуб!



Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: the_baobab]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.06.07 20:36



Е нема нужда. Ако бъде създаден този клуб, всички чатъри от ГЗС ще се изнесат направо там.



Facta, non verba!


Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: Last Roman]  
Автор the_baobab (дърво)
Публикувано29.06.07 00:57



е има нужда


и не всички, виж че има двама или трима, които не са от ГЗС.
лобирането ми е слабичко и малообхватно



Тема Re: Клуб на държавния служителнови [re: the_baobab]  
Автор _NEN_ (непознат )
Публикувано29.06.07 11:47



спокойно този клуб може да бъде част от "черен списък на услугите"






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.