Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 10.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо няма клуб Търговище?  
Автор akosta (Приморски)
Публикувано11.03.07 02:08



Защо няма клуб Търговище?
Имам много приятели от Търговище, на който им казвам, че влизам в clubs.dir.bg
и те ме питат да ли има клуб Търговище за да влизат и те. Оказа се, че няма такъв
клуб, а в същото време има клубове на много по-малки градчета от Търговище, който е областен център.

Предлагам ви да помислите за създаването на такъв клуб!


Не е справедливо Търговище, който е голям колкото Силистра и Разград да няма собствен клуб в дир.бг



Тема А и правят..нови [re: akosta]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано11.03.07 08:31



..най-добрата българска водка..



Търся запазена сигнатура до 100 символа. Може да има и Markup.

Тема Re: Защо няма клуб Търговище?нови [re: akosta]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано11.03.07 16:52



На първо време да прекръстим клуб "Разград" на "Лозница" и ако пишещите в клуба от Търговище са над 50 процента, ще го преименуваме окончателно на "Т-ще".





Тема Re: А и правят..нови [re: Maймyнa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.03.07 21:48



Бе става питието, ама аз по руските и украинските напитки си падам.
Искам клуб Nemiroff!




Facta, non verba!


Тема Re: А и правят..нови [re: Last_Roman]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано12.03.07 09:14



Туй с чушката много люто бре, пробвах се да пия, ама нещо не стана работата



______________________________


Тема Недоумявам, Кире!нови [re: Kиpo]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.03.07 11:22



Прощавай, но нищичко не ти разбирам!



Хм, защо си толкова враждебно настроен към "градските" клубове? Не мога да те възприема! Защо е тази злоба?

Какво общо има Разград с предложението за "Търговище". Защо искаш да прекръщаваш "Разград"? По същата логика можеш да прекръстиш "Ловеч".



Тема "Перцовая" пил ли си?нови [re: Last_Roman]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.03.07 11:31



Уааа!!! Ужас! Лютииииииии!, мама си е...





Тема Ха такааа! Вече писах за перец-анови [re: julkata_]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.03.07 11:35



Повторил съм те, в което няма лошо. Щом двама сме на едно и също мнение - значи, че не бъркаме.

Ама, наистина! Как могат да пият такава гадост?



Тема Re: Ха такааа! Вече писах за перец-анови [re: ASSASSlN]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано12.03.07 11:41



Абе да ти кажа, една девойка и един младеж си я смукнаха без проблем

Верно, че после младежът заспа на дивана, докато ние си пийвахме, ама явно им беше гот

______________________________


Тема По филмите бях гледал как руснаците пият водка,нови [re: julkata_]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано12.03.07 13:22



но като ги видях наживо - направо онемях! Баси!

Тържествена вечеря, по комунистическо време, в комунистически огромен ресторан. Огромна маса. В единия край - десетина бирени бутилки. Запечатани. Без етикети. Викам си: "Абе, в тая азиатска жега, бира ли ще пием, беее???"

Пат, пат, пааат! Отварят бутилките! Наливат. Във водни чаши. 250 грама. Правя се на луд и питам какво е това? Отговарят ми че е "водочка". Умалителното на "водка".

Става единия. Тост вдига. Станах и аз. И другия руснак. Наздоровье! Аз глътнах една глътка и се наканих да сядам, ама ония като жадни смокове изсмукаха целите чаши. Гледат ме втренчено и сърдито.

- Ты, товарищ, должен выпить до дна!

Баси. Изпих я. Седнах и взех да си тъпча търбуха. Ония - пак! Пат-пат-пааат! Пак пълнят чашите. Догоре! Става втория - и той тост вдига. Наздоровье. Пааат. Пак на екс пият. Да, ама тоя път аз - НЕ. Категорично отказах да пия на екс. Пат-пат-пааат. Пак отварят бутилки.

Седим и се гледаме като влюбени котараци! Аз ям, ония ме зяпат злобно. Да, ама нали съм си корава балканска кратуна - правя се на побъркан. Единия не издържа и ми рече, че и аз тлябва да вдигна тост. Ааа, добреее, щом е в интерес на международното комунистическо движение...

- За дружбу, за сотрудничеству, за родину, за Сталину...

Туй за Сталин аха-аха замалко наистина щях да го изтръскам.

Тъй, деее! За 20 минути се напиха като свине и удариха главите в масата. Толкоз. Приключи се с официалната вечеря. Безпомощно се загледах в сервитьорката, престраших се и я попитах какво да правя??? Тя, след като разбра че съм българин, се усмихна и майчински ми каза:

- Да не беспокойся дорогой! Иди ложись спать!

Редактирано от ASSASSlN на 12.03.07 13:25.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.