Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 02.07.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: kavarmata]  
Автор Гинec (G.G.Q.)
Публикувано30.04.07 21:28



Jъй като се оказа, че пишещите в клубове "Инженери", "Направи си сам" и "Архитектура" се интересуват от строителството в неговия най-широк смисъл - от нормативна база, изпълнение на многообразни строителни дейности до елементарни строителни познания, които могат да им бъдат полезни.
Със създаването на такъв клуб ще се разтоварят значително останалите клубове от несвойствена за тях дейност и компетентност.


Драги, щом в тези клубове хората се интересуват "в най-широк смисъл", то това не пречи на въпросните клубове. Би било неуместно да се създава нов клуб за интересуващи се в "най-широк смисъл".



Тема Хайде, променяйте името!нови [re: kavarmata]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано01.05.07 15:38



Инженери има най-различни, някои дори са строителни инженери(каквото и да значи това). В крайна сметка събирайки се хора с най-различни професии и познания, трудно се създава конструктивна дискусия, а темите се влачат бавно. Нека там се събират само от строителството. За останалите вече има подходящи клубове - "Машиностроене", "Електроника" и т. н.

Донякъде е доста нагло в клуб "Инженери" да се вихрят основно строителни инженери(каквото и да значи това).





Тема Re: Хайде, променяйте името!нови [re: Sargon lll]  
Автор mguergov (стр. инженер)
Публикувано03.05.07 09:12



Строителен инженер съм. По ред причини ми се наложи да работя на един обект, на който имаше най-различни специалности. Беше ми много интересно и научих страшно много неща. Разшири ми се професионалният поглед.

Струваше ми се, че е добър клубът "Инженери". Сега след гореописаните доводи си мисля, че все пак е по-добре да се преименува на "Строителство". Прекалено много са "строителните" постове. Колегите инженери от другите специалности, ако си имат клуб, ще го посещават него. Включително и аз бих го посещавал, ако нещо конкретно ме интересува.



Тема Re: Ама, бесен съм, бре!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано08.05.07 11:00



Ти винаги си бесен на някой или нещо......я на политици, я на магазинери, що пък не и на "юлгери".



п.п.
даже в рими го написах, дали да не направим "Клуб на инженера поет"???



Тема Ти що ме следиш, бре!нови [re: Boждa]  
Автор ASSASSlN (ентусиаст)
Публикувано08.05.07 13:22



Радвам се, де! Гъделичкаш старческото ми самолюбие. Благодаря.

Хе-хе-хеее! Много хора ме следят, да знайш. Хм, веднъж един съвсем сериозно, наистина - съвсем сериозно предложи да бъде създаден клуб ASSASSIN. Ха, сега де!

Хе. Ник-а ASSASSIN има 6 мутанта в дир-а.





Тема Re: Ти що ме следиш, бре!нови [re: ASSASSlN]  
Автор Boждa (на племе телета)
Публикувано08.05.07 15:02



само в "Попръжни" съм те чел.





Тема Предложение - да е "Строителство и ремонти"нови [re: mguergov]  
Автор ethernall (Overmind)
Публикувано12.06.07 14:46



Имам един спешен и важен въпрос за проблем след ремонта, който направих... не мжах да намеря къде да питам. Накрая го постнах в Направи сам... ма като гледам ще го постна и в Инженери. Мисля, че много често хората имат и въпроси свързани и с ремонтна дейност.


Колкото повече - толкова повече!

Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: kavarmata]  
Автор mezzo_ ((на пост))
Публикувано01.08.07 13:36



Също съм "за" да има такъв клуб.

Veritatem dies aperit


Тема Re: Предложение - да е "Строителство и ремонти"нови [re: ethernall]  
Автор kavarmata (винаги)
Публикувано12.08.07 16:18



Защо пък клуба да не се нарича "СТРОИТЕЛСТВО И РЕМОНТИ" ?



Тема Re: Предложение - да е "Строителство и ремонти" [re: kavarmata]  
Автор cheque (bloodless)
Публикувано24.08.07 10:48



Твърдо ЗА!Смятам,че ще е полезен за доста хора.

Говори ми........Умирам за глупости




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.