Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:07 25.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: Last_Roman]  
Автор kavarmata (винаги)
Публикувано28.02.07 20:37



Добре!
Сигурен ли си, че никой не се интересува от кофражи, зидарии и мазилки.
Интересно къде ли живееш. Да не би в пещера.
Ясно е, че приемаш всичко като даденост, изпълнено без особени усилия, от хора, които са с ниско интелектуално равнище. Ако това е така, искрено те съжалявам.



Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: kavarmata]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано28.02.07 23:43



живея в нормален и цивилизован свят. пещерите съм ги оставил на рамапитеци като теб.



Facta, non verba!


Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: Last_Roman]  
Автор пeтльoTheDriver (!Champions!)
Публикувано02.03.07 01:47



бате, тва че ти си гъзарче-докторче не значи, че трябва да плюеш по зидарите, бояджиите и фаянсаджиите, които са построили болницата, в която бачкаш примерно. както и строителните инженери, архитектурите и т.н.


Real Cat?

Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: kavarmata]  
Автор Dobrata (добричка)
Публикувано02.03.07 11:21



Аз съм ЗА. В клуб инженери се поставят достатъчно много въпроси, касаещи и специалистите машинни инженери. В клуб архитектура пък много често задават чисто конструктивни въпроси, а колегите там не са особено компетентни.

ДОБРОТО ВИНАГИ ПОБЕЖДАВА!


Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: пeтльoTheDriver]  
Автор Бълrapия (страна №1)
Публикувано04.03.07 01:34



ъъъъ аз мислех че римлянина е фармацевт ? Доктор е Сса , доктор е Сянки, доктор е Декоф . Римлянина е обикновен ъъъ римлянин





Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: Бълrapия]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано04.03.07 09:20



мноо ясно.



Facta, non verba!


Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: kavarmata]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано05.03.07 20:41



Подкрепям, макар че, няма да го посещавам. Надявам се, че дюлгерите ще оставят на мира другите клубове...





Тема Re: клуб "Строителство"нови [re: Sargon lll]  
Автор kavarmata (винаги)
Публикувано06.03.07 18:46



Ами това е целта.



Тема Преди години като ви приказвах някой чу ли ме?нови [re: kavarmata]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано07.03.07 11:25



Казах ли ви на вас, строителните инженери, че като искате клуб "Инженери" ще създадете качамаци. Обясних ви, че има всякакви видове инженери и че вие сте само едни от многото.

Предложих ви или да поискате "Архитектура" да стане "Архитекгура и строителство" или да искате вместо "Инженери" - "Строителство". Ама нали сте дървени глави - на ви сега горо говеда!

Ако ви направят и "Строителсво" - съвсем ще я втасате. Ще се раздвоите, бре! Де да ви знам, но не е ли по-добре да поправите грешката, отколкото да правите нова? Що не искате преименуване на "Инженери" в "" Строителство". Отначало ще има стресова сигуация, но останалите инженери няма да ви се разсърдим. Имаме си наши професионални клубове и не се делим на инженери, средни техници и чертожници.



Тема Re: Преди години като ви приказвах някой чу ли ме? [re: ASSASSlN]  
Автор Sargon lll ()
Публикувано08.03.07 17:30



Точно така! Едва ли е нужен професионален клуб "Инженери". Нека се преименува на "Строителство"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.