Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 27.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Клуб "Парашутизъм"нови  
Автор SkyDiveBulgaria.com (непознат )
Публикувано12.02.07 08:54



Парашутния спорт в БГ отново изгря! Виждам че има доста въпроси свързани с нашия спорт който са зададени в клуб "Екстремни Спортове" и "Парапланеризъм"

Защо да няма клуб "Парашутизъм"? В БГ има доста парашутисти както и много желаещи с много въпроси. Моля Дир.БГ да създаде такъв клуб за да могат интересуващите се да намерят информацията която турсят на правилното място.

Благодаря за вниманието.

Сами Попов
СкайДаив България
"Парашутен Клуб Приморско"



Тема Re: Клуб "Парашутизъм"нови [re: SkyDiveBulgaria.com]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано12.02.07 10:38



едва ли би имало достатъчно интерес за самостоятелен клуб- както сам сте забелязал, имате си "екстремни спортове".
Ще стане както с музикалните групи, нароени навремето с десетки, в които пишат по 1-2 човека.
По тая логика, трябва да има клуб " Бънджи", парапланеризъм, делтапланеризъм, батут и още ...за каквото се сетите.
Единствения вариант , който ми се чини удачен, е да се вкара в парапланеризма и името парашутизъм.



Тема Re: Клуб "Парашутизъм" [re: Kиpo]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано12.02.07 11:03



Или "Парапланериzъм" и "Екстремните" да се обединят?...и в двата клуба пишат почти едни и същи хора(поне като никове)

, а и не са кой zнае колко популярни, т.е. няма да стане калабалък.


Simona-25.01.2006

Тема Re: Клуб "Парашутизъм"нови [re: surfline]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано12.02.07 11:52



едва ли е удачно, след като клубовете вече тъй или иначе съществуват.
Но доуплътняването е добро решение, според мен.
Все пак искам и меннието на пишещите там.



Тема Re: Клуб "Парашутизъм"нови [re: Kиpo]  
Автор SkyDiveBulgaria.com (непознат )
Публикувано12.02.07 17:33



Parashutizma se zarajda v BG s ogromna skorost i mislq che ne bi trqbvalo da se prenebregne tozi fakt. Shto se otnasa do paraplanerizum tova e suvsem razlichen soprt koito nqma nishto obshto s parashutizma, prosto imenata sa blizki. Vsichko e razlichno, kato se zapochne ot vida na deinostta do krilata i tehnite cachestva. A Ekstremnite sportove klub, e mnogo obsht. Parashutizma e sport s nai-golqma gordost za BG do padaneto na komunizma, sega otnovo sled 20 godishen zastoi BG navliza v svetovnite klasacii. Suzdavaiki takuv klub i samiq interes shte potrugne - siguren sum zashtoto az samiq sum prigotvil ogromna reklamna kampaniq za 2007ma ot 1vi april. Daje shte ima i baneri v Dir.bg. Smqtam che vashata podkrepa shte doprinese za vuzrajdaneto i razvitieto na sporta v BG.

S uvajenie,
Sammy Popov



Тема Re: Клуб "Парашутизъм"нови [re: SkyDiveBulgaria.com]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано22.02.07 13:00



Киро, понеже гледам, че си се раzшетъл нещо теzи дни ето още няколко мнения по въпроса zа хвъркатичките. 10 дни върви темата, виждаш сам мненията, IP-та и пр. Дъ пауър иz йорс

.



Simona-25.01.2006

Тема виждам няколконови [re: surfline]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано22.02.07 14:34



мнения, написани на латиница, които нямам никакво намерение да чета.
Кзах вече, че такъв клуб няма да има достатъчно "живец"- налага се да се довериш на преценката ми.
Нека пишат тук, в тая тема, или да покажат малко активност в клуба от линка ти и тогава ще видим.
Аз виждам само няколко анонимни потребителя, които дори нямат достатъчно уважение към мен и теб, за да пишат на кирилица.





Тема Re: виждам няколконови [re: Kиpo]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано22.02.07 15:59



Мнението ми е АБСОЛЮТНО същото

.


Simona-25.01.2006

Тема Re: Клуб "Парашутизъм"нови [re: Kиpo]  
Автор net911 ()
Публикувано11.05.08 13:36



Здравей,

Наложително е да се създаде такъв клуб. Този спорт съществува, той няма нищо общо с парапланеризма или с катеренето, че да се смесват теми. Много е тъпо че си карал колегите ми да ти се молят. Преди години, когато дир-а се продаваше, много се чудех дали да не го купя, сега като гледам как си ги разигравал направо ме е яд че не съм го направил. Това са хора които живеят с този спорт и са посветили всичко на него, не стига че в никой в България не си мръдва и малкия пръст за парашутизма, ами и ти си седнал да им се правиш на важен, много грозна история! Да знаеш че няма да те оставя на мира докато не ги зарадваш!





Тема аханови [re: net911]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано12.05.08 00:12



Това е била една от повратните точки в историята на човечеството и изобщо във Вселенската Каузалност. КОгато ти не си предприел тази стъпка.
Сега ми събери и още няколко потенциални юзъра, които да пишат в тоя клуб, ама АКО МОЖЕ за по-малко от 2 години(свери датата на темата и твоя постинг) и ще ти го направя. Дотогава СЪВСЕМ спокойно може да пишеш в "екстремни спортове" .
А при следващата инфлексна точка на историята на Мирозданието, купи ДИРа и ме уволни.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.