Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:39 23.09.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Клуб на Простака"  
Автор Пeтky_Boeвoдa (същия)
Публикувано03.02.07 09:49



"Клуб за простотии", "Просташки клуб" - името не е толкова важно.
Място, на което всеки желаещ може да бълва малоумия, които или не се толерират в съществуващите клубове или пък се разминават идейно с тяхната първопричина.

Обединение на клубните идиоти, за които простотиите и глупостите са начин на живот и цветоусещане.

Не мисля, че подобен клуб би дублирал "Клуб за попържни", най-малкото защото той налага своите ограничения, а и според мен от доста време, в голяма степен, се разминава със своя замисъл.

Дееба и белята...


Тема Re: "Клуб на Простака"нови [re: Пeтky_Boeвoдa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.02.07 10:48



То във всеки клуб се бълват малоумия, така че не е мисля, че е удачно да се създава специфичен такъв. Така от от много глупости накуп, простотията ще девалвира, а ние не искаме това, нали?


Простотията е като капка мед в катрана - всеки трябва да умее да й се наслаждава и да я цени.

Facta, non verba!


Тема Re: "Клуб на Простака"нови [re: Last_Roman]  
Автор Пeтky_Boeвoдa (същия)
Публикувано03.02.07 11:05



Целта далеч не е самоцелната концентрация на простотия на едно място за сметка на останалите!

Колкото до девалвацията и проявявам сериозни съмнения.За нещо толкова безгранично като простотията винаги има нови хоризонти. Все едно пространството или времето да девалвират...
Мисля, че все още има достатъчно творци в дира, които са обсебени от Силата и клубът ще бъде наистина добър.

Дееба и белята...

Тема Re: "Клуб на Простака"нови [re: Пeтky_Boeвoдa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.02.07 11:12



Мдам - Айнщайн е казал - две неща са безкрайни на този свят - Вселената и човешката глупост. За Вселената обаче не съм толкова сигурен.



Facta, non verba!


Тема Re: "Клуб на Простака"нови [re: Пeтky_Boeвoдa]  
Автор ПИHГBИHO (КРАЛСКИ ПИНГВИН)
Публикувано03.02.07 11:27



Най-често използваната фраза от мен е ,,ДА ЖИВЕЕ ПРОСТОТИЯТА,,!!!Може да се каже,че аз живея за да измислям простотии.

НЯКОЛКО ПРИЧИНИ,ЗА ДА СЕ НАПРАВИ ,,КЛУБ НА ПРОСТАКА,,:

1.Така всички модератори ще си отдъхнат,защото няма да им пишем простотии в техните клубове.
2.Ние простаците ще сме доволни.
3.Не се сещам за друга причина,но мисля,че подобен клуб няма да има,защото вече съществува ,,ШАНТАВ КЛУБ,, и др. подобни.

НО АЗ СЪМ ЗА ,,КЛУБ НА ПРОСТАКА,, или там както ще се казва!!!Дано го направят!




Редактирано от ПИHГBИHO на 03.02.07 11:29.



Тема Re: "Клуб на Простака"нови [re: ПИHГBИHO]  
Автор Пeтky_Boeвoдa (същия)
Публикувано03.02.07 11:32



Нямам нищо против "Шантав Клуб", стига той да се казва "Клуб на Простака".
Не съм следил историята му, но със сигурност клубът си има и своя история и свой живот. Говоря за нещо съвсем ново. Ето например ти не се самоопределяш като шантав, а като простак - разликата е голяма



Дееба и белята...

Тема Re: "Клуб на Простака"нови [re: Last_Roman]  
Автор Пeтky_Boeвoдa (същия)
Публикувано03.02.07 11:35



Верно имаше нещо такова...

Дееба и белята...

Тема това тукнови [re: Пeтky_Boeвoдa]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано03.02.07 13:23



е служебен клуб!
Има поне няколко десетки клуба, където спокойно можете да упражнявате своето остроумие и различен начин на мислене, или това, което вие смятате, че е такова.
Има попърж, има шантави клубове, вечни размисли и прочее места без ясно ограничаващи несъвместимата с калъпи ваша уникална мисъл. Тук е клуб за сериозни предложения за нови клубове.
Приятен ден и четете внимателно следващата фраза: темата е приключена!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.