Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:44 14.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Клуб за музикални радио и телевизии  
Автор glupa4e (непознат)
Публикувано08.12.06 15:54



Осмелявам се да направя това предложение, защото смятам че ще е интересно да се коментират програмите, различните предавания, игри и класации, които се излъчват както по нашите, така и по чуждите музикални телевизии, които се приемат у нас. Лично според мен съществуващия клуб РАДИО много е западнал в последно време (за съжаление) и въпреки молбите към модератора, не е позволено да се пише от нерегистрирани потребители. Така я се появи нова тема веднъж в месеца, я не. А преди колко хубаво беше, всеки можеше да пише и имаше спорове, обсъждания, анкети, предложения...
Що се отнася за клуб ТЕЛЕВИЗИЯ - там е по-интересно и раздвижено но като че ли по-малко внимание се обръща в публикуваните мнения на музикалните медии въобще.
Клуб МУЗИКА е далеч от нещата, които ще опиша по-долу.

Ще ми се да има един клуб, а именно този, който бих искал да се създаде, в който хората да могат да обсъждат различните събития в шоубизнаса като цяло - музикални награди, концерти и други значими събития, да могат да обсъждат клиповете на песните, които се въртят по муз. телевизии, както и програмните схеми на радио и телевизионните канали, които се приемат в България. Ще ми се всичко това да бъде събрано на едно място, а не да ходиш да се ровиш по форумите на отделните станции.
Смятам, че би било много интересно.





Тема Re: Клуб за музикални радио и телевизии [re: glupa4e]  
Автор glupa4e (music first)
Публикувано15.12.06 12:50



Чудя се колко ли време е необходимо, за да получа отговор на въпроса дали ще се направи клуба, който предлагам? Дали само аз ще си пиша по предложението? Дали изобщо модератора чете каквото пиша?



Тема Re: Клуб за музикални радио и телевизиинови [re: glupa4e]  
Автор galas (talantliva)
Публикувано16.12.06 10:27



Добра идея

За съм!



Тема Re: Клуб за музикални радио и телевизиинови [re: glupa4e]  
Автор galas (talantliva)
Публикувано16.12.06 10:30



Мисля, че никой не обръща внимание на това което се пише в този клуб. Предложенията си остават висящи.





Тема Напротив! [re: galas]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано16.12.06 11:38



На всички предложения се обръща внимание.
Само че много малко предлагат реални и потенциалнопосещаеми клубове.
Това предложение е за създаването на поредния мъртвороден клуб- при положение,ч е има клубове Радио, Телевизия, поне десетина"широкоспектърни" музикални, никой няма да посещава един такъв клуб.





Тема Re: Напротив! [re: Kиpo]  
Автор galas (talantliva)
Публикувано16.12.06 14:41



Може би донякъде имаш право. Мисля, че има много излишни клубове като " Шенген " например. Защо существува още такъв клуб? По-добре да се премахнат излишните и на тяхно място да се направят по-смислени клубове.





Тема Гарантирам..нови [re: galas]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано16.12.06 14:58



.. с един кашон бира, че щом се появи смислено предложение за нов клуб, ще има ефект..



Сигнатура

Тема Re: Гарантирам..нови [re: Maймyнa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.12.06 15:56



Ама кашон OETTINGER!



Facta, non verba!


Тема OeTTINGER-a..нови [re: Last_Roman]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано16.12.06 16:01



.. в България е само на стек..



Сигнатура

Тема Re: OeTTINGER-a..нови [re: Maймyнa]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано16.12.06 16:29



нямаш грижи - ще седна да се напъвам да мисля актуално предложение, кат ми мине главата...



Facta, non verba!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.