Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:46 13.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема АТАКА!нови  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано07.09.06 09:27



Клуб Атака за привърженици на АТАКА и за всички готови да дискутират неща около АТАКА и ВОЛЕН !!!

АТАКА - ПОБЕДА !!!

Гласувайте за Волен Сидеров !!!

Да си Върнем България !!!



Тема Против. [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор martyr (fallen)
Публикувано07.09.06 10:04



По тази логика трябва да има клубове на всички съюзи, партии, партийки и политически сбирки.



Тема Да! Не, че съм твърдо за "Атака", но уж сменови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано07.09.06 10:06



демокрация, а т. нар. "медии" са се консервирали по отношение на "Атака" и освен да плюят, друго от устата им не излиза.

Червено-жълто-синьо-депесаркска мъгла се е спуснала над 4етвъртата политическа сила! Срам и позор за свободното българско слово!

ДА за клуб "Атака". Нека всеки да има възможност да си каже мнението за тави партия, която е игнорирана от медиите.

Абе, Иван Костовата групичка, наречена ДСБ, може да заеча видно място в новините, надуха ми главата с техните простотии, а по-голяма партия е загърбена...

На какво прилича това? Абе, ДПС като ни превземе окончателно, като ни го набута изотзад, тогава ще схванем за какво става дума!

Редактирано от ASSASSlN на 07.09.06 10:46.



Тема Re: Против.нови [re: martyr]  
Автор BadaBing! (T. F. S. Fan)
Публикувано07.09.06 10:12



настоявам и отделни клубове за всички кръжоци по рисуване , читалища и цеес кланове !!!

R1P 573v()



Тема Прав/а си, ама само донякъденови [re: martyr]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано07.09.06 10:17



Предложението в тази тема веднага може да бъде контрирано с:

Има клуб "Политика" - вървете там.

Е, да ама защо на всяка порода кучета има собствен клуб? Не може ли кучкарите да се събират в клуб "Кучета"? Защо за всяка марка автомобил има клуб? Не може ли автолюбителите да се събират в клуб "Автомобили"? Защо на всеки футболен отбор има клуб? Не може ли да се събират в клуб "Футбол"?

Не виждам защо да не се създадат клубове на всяка парламентарно представена партия???



Тема отговорих преди половин година [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано07.09.06 11:36



сега казвам ПАК на поредния ентусиаст:
такъв клуб НЯМА да има.
Причините са очевидни.
Приятен ден.





Тема Твърдо "ЗА"!!!нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Идeaлиcтa (безкомпромисен)
Публикувано07.09.06 11:50



Защото АТАКА е кауза.



Тема Какво им е очевидното на причините?нови [re: Kиpo]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано07.09.06 13:01



Пак ли ще ме обвиниш, че не съм адекватен? За кого са очевидни причините?

От свое име ли говориш или от името на целия народ, минус симпатизантите на "Атака"?

Кире Кире, най-малко ти би трябвало толкова бързо да взимаш страна в тази тема. Твоя си работа! Имаш власт, решаваш си каквото ти е кеф. Тодорживкови истории.

Здрави да сме.

Ай, ся, изтрий ме за пореден път!





Тема Re: Какво им е очевидното на причините?нови [re: ASSASSlN]  
Автор BadaBing! (T. F. S. Fan)
Публикувано07.09.06 20:04



Бяха направени толкова кучешки клубове , тъй като бяха платени от една определена организация занимаваща се с развъждане на породисти четириноги.

толкова много футболни клубове се създаваха по времето на второто администрарство на Цеки и Иван, когато бяха решили , че клубовете от 20 , трябва бързо да станат двеста.
И двата опита се оказаха неуспешни. Ако разгледаш Кучешките и Футболните клубове , ще видиш че половината от тях са затворени , превзети от спамъри или напълно празни. Практиката показва , че при едно неразумно създаване на клубове поне половината от тях са мъртвородени. Киро от самото си начало на администратор се опитва да избягва създаването на подобни клубове (за разлика да речем от един друг администратор, който нямаше толково добро наблюдение върху клубното дирско общество и допускаше чести грешки) и затово подозирам няма да видим ,хиляди новосъздадени отделни клубове посветени на партии, фондации с идеална цел, синдикати , изчезнали хора или случаи на дребно джебчийство .


а за кого са видни. предполагам за всеки, който обикаля повече от 20/30 клуба и влиза редовно .

R1P 573v()



Тема Благодаря за лекцията, ама нямаше нужданови [re: BadaBing!]  
Автор ASSASSlN (Симпатяга)
Публикувано08.09.06 11:12



Поне на мен не ми беше интересна, защото тия работи ги знам. Регистрацията ми е горе-долу от времето на твоята.

Пука ми, че ми дреме дали клубовете ще са 20, 200, 2000 или 20000. Подредени са по азбучен ред и тези клубове, които ми трябват си ги намирам лесно. Останалите изобщо не ме вълнуват. Ни кучета, ни котки, ни ритнитопковци!

Хм, абе, ти много насериозно се взимаш, бре! Ми, много се вълнуваш! Кво ти пука, че имало празни, мървородени и т.н. клубове? Ако на някой му пука, то това могат да са саво дировците, ако ги бърка нещо многобройността на клубовете.

----------------

Ай, ся да вземеш да ми обясниш ей те туй, че нещо не можах да схвана какво ми приказваш:

"а за кого са видни. предполагам за всеки, който обикаля повече от 20/30 клуба и влиза редовно ."

Нищо не ти разбрах! Що трябва да обикалям повече от 20/30 клуба и да влизам в тях редовно, за да разбера ОЧЕВИДНИ неща?

А? Светни ме, моля те!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.