Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:26 19.04.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Клуб "Озеленяване"нови  
Автор CHERRY (непознат)
Публикувано10.06.06 07:37



Предлагам да се направи един клуб "Озеленяване", където да се пише от специалистите и любителите.



Нека генерираме полезни идеи и предложения по темата със зеленината в населените места. В клуба може да се споделя още опит, наблюдения, впечатления от зелените системи в други европейски градове(и не само). Могат да се обсъждат програми, които се използват от ландшафтните архитекти и т.н.

Сегашният клуб "Диря в парка" беше хубав като идея, но за съжаление асоциациите с името на клуба са доста смехотворни и темите се свеждат до оплаквания кой каква диря е настъпил в парка и клубът не е много вдъхновяващ са сериозни дискусии.

Очаквам да ме подкрепите! Благодаря!



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано10.06.06 11:15



има клуб " Цветарство"
Там е пълно със специалисти





Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор фoтoнчиk (в зехтин)
Публикувано10.06.06 12:07



аз съм за.
моята любов са дърветата, и особено средиземноморските палми и борове



:..Want not, lack not..:

Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: Kиpo]  
Автор CHERRY (непознат)
Публикувано10.06.06 12:07



Не е точно така. :)

Клуб "Цветарство" е повече за домакини, които се питат една-друга едно-друго относно стайните си цветя.


Спор няма, че клубът е просто сладък и подреден. :)
Но озеленяването на населените места не се свежда до това кой какво цвете си отглежда в хола, в кухнята и на балкона.

Както има клуб Архитектура, така трябва да има и клуб "Ландшафтна архитектура". :)
И тъй като досегашните ми наблюдения показват, че много хора не знаят що е то ландшафт, затова предлагам клубът да се казва ясно и просто "Озеленяване".

А в него ще има кой да пише със сигурност, защото портали и сайтове за озеленяване има, но няма нито един форум, в който да се коментират наболелите проблеми и да се обменят идеи м/у професионалисти, занимаващи се с тази област или студенти, изучаващи специалността. :)



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: фoтoнчиk]  
Автор CHERRY (непознат)
Публикувано10.06.06 12:14



Ето, ако се създаде клуб "Озеленяване" веднага ще те помоля да напишеш една голяма, илюстрована тема за това как е организирана зелената система на града, в който живееш.



После, когато я постнеш, ще те питам за разни професионални нещица, които ти може би не си забелязала на пръв поглед, но от които аз се интересувам.




Тема za Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор Люб ()
Публикувано10.06.06 21:07



az sym za, shtoto ozeleniawaneto e neshto koeto ima perspektiwa kato oblast, a i rabotia na miasto, kydeto se prodawat takiwa stoki...

"Bibi is back sie hat kein Dreck am stecken sie muss checken wo sie wohnt"


Тема Re: za Клуб "Озеленяване"нови [re: Люб]  
Автор KMETAHAHETA (Henopo4eH)
Публикувано11.06.06 12:02



И аз съм ЗА, но да вземем да ги садим. А не само да си говорим къде, какви дървета имало и как се изсичали. Инак да си говорим можем доста.

Ай сиктир бе лимонадо...Не си газирана а ти хвърчи капачката.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор KиpoАдминистратор ( )
Публикувано11.06.06 12:29



Звучи аргументирано.


Трябва ми само още малко- да видя, че има потенциален интерес. Мисля,ч е ще стане.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: Kиpo]  
Автор ArchiDevil (непознат)
Публикувано11.06.06 19:10



Има клуб "Архитектура" Там могат да се обсъждат такива теми. Ландшафтните архитекти да участват в клуб "Архитектура", тъкмо ще разведрят там атсмосферата. Струва ми се излишно да има два "архитектурни" клуба.





Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор ArchiDevil (непознат)
Публикувано11.06.06 19:18



Чери, аз съм архитект, но не тормозя клуб "Цветарство" с озеленяване. Там споделям личните си неволи с цветенцата на балкона. Откъде накъде си мислиш, че там клубарите са само домакини?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.