Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:41 28.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: ArchiDevil]  
Автор CHERRY (непознат)
Публикувано11.06.06 19:22



А съгласен ли си тогава клуб "Архитектура" да се прекръсти на "Архитектура и Ландшафтна архитектура"?

Аз не мисля, че мястото на ландшафтните архитекти е под шапката на архитектите.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: ArchiDevil]  
Автор CHERRY (непознат)
Публикувано11.06.06 19:38



Какво точно поиска да ми кажеш с коментара, че не тормозиш клуб "Цветарство" с озеленяване? И аз не тормозя клуб "Цветарство" с озеленяване.



Затова отдавна ми се иска да има специален клуб, в който да се обсъждат въпросите със зелените площи в населените места.

Според мен който се грижи за подредеността в дома, за чистотата и за цветята, домакинства.
Не виждам нищо нередно в класификацията "домакин/домакиня".
Когато работим, може да ни именуват с всякакви титли, като се приберем в къщи и се заемем с рутинните домакински задължения, ставаме и домакини, нали?

Редактирано от CHERRY на 11.06.06 19:42.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: Kиpo]  
Автор CHERRY (непознат)
Публикувано11.06.06 19:53



Благодаря за подкрепата.



Мисля, ще се съберат още поддръжници, ще видим в следващите дни.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор ArchiDevil (непознат)
Публикувано11.06.06 21:36



Хм.. Нистина е добре да са двата клуба в едно. Просто защото са се изучавали тези десциплини при едни и същи преподаватели от архитектурния факултект. но..... не трябва да се месим в клуба на цветарите.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: ArchiDevil]  
Автор CHERRY (непознат)
Публикувано11.06.06 23:04




Не ми се иска да споря с теб и да разводнявам темата.

Ландшафтната архитектура се изучава в Лесотехническия университет, а Архитектурата в УАСГ.
Доста пресилено е да се каже, че са ни преподавали едни и същи преподаватели, още повече, че никога не сме изучавали еднакви дисциплини!
Вие имате някои предмети, свързани с опознаването на растителността, които се водят от преподаватели от Лесото. На мен са ми преподавали няколко архитекти(които много уважавам и от които много съм научила!).

Въпреки това, отново казвам, че не мисля, че мястото на Ландшафтната архитектура е под шапката на Архитектурата.

Нека им отделен клуб, посветен само на озеленяването, а ти къде ще пишеш и четеш е твой личен избор.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор Ludo.Pile (Градинар)
Публикувано12.06.06 13:49



С две ръце гласувам "ЗА"





Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор Kлyбничka ()
Публикувано12.06.06 22:04



Предлагам да се направи един клуб "Озеленяване", където да се пише от специалистите и любителите.

Предлагам, ако изобщо се осъществи този клуб, да се регистрира в секцията "професионални" Защото май специалистите ще са повече от любителите.

айййййййййййййййййде успех, озеленители.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: CHERRY]  
Автор ha! (ентусиаст)
Публикувано13.06.06 07:52



разбирам защо е това разделение от цветарство и от архитектура. ще ми е интересно в такъв профи клуб
обаче
ще ли бъде още един непосещаван мъртвороден клуб? ще има ли посещаемост ще се пише ли в него? колко са професионалистите??

прекрасна, ужасна - все тая, резултатът е съсипващ


Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: ha!]  
Автор Гинec (G.G.)
Публикувано13.06.06 18:56



Мястото му е в категория "професионални", но ще стане като клуб "анимация" - започна много ентусиазирано, но професионалисти там са само двамата модератора.


Скукааа

Редактирано от Гинec на 13.06.06 18:58.



Тема Re: Клуб "Озеленяване"нови [re: Гинec]  
Автор CHERRY (новак)
Публикувано13.06.06 21:26



Хайде сега, нужно ли е с такъв негативизъм да се подхожда?!

Зелените площи са полезни за всички обитатели на градовете и селата.
Проблемите на зелените системи скоро ще започнат да вълнуват все повече хора.

След бума от ново строителството, трябва да се запази все пак някакъв баланс м/у природа и бетон.
В тази връзка, съвсем логично е да започне да се обръща повече внимание на местата, които биха могли да се превърнат в зелени оазиси.

Иначе, всеки клуб си има върхови моменти и спадове.
Абсурдно е да не се създаде един несъмнено полезен клуб, само защото съществува вероятност в даден момент да не се водят ежеминутни дискусии и това евентуално да се стори скучно на някого.

Не мога да коментирам какво е положението в клуб "Анимация", тъй като не съм чела никога там, но със сигурност темата за озеленяването е доста присърце на много хора.

Също така, за да добие популярност даден клуб, той първо трябва да се създаде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.