Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:00 26.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема клуб "СПИН-дисиденти"  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано28.04.06 20:48



Ретровирусната теория за СПИН търпи все повече провали.
Много световноизвестни учени (вкл. нобелов лауреат) ни разкриват тези факти.
Уви в България, поради знаменитото дело в Либия, не се знае нищо за това!
Все пак някои трябва да си вземат печалбата от инвестициите за насочването на защитата в необходимата им посока.

Казването на тези и още много други неща пречи на няколко празнословци и пласьори на медикаменти (доста скъпи) за "лечение" на болни от СПИН в клуб "СПИН".

Поради невъзможното съжителство с тях в един форум, е наложително да се отвори нов клуб, където ще може спокойно да се търси ИСТИНАТА.

Моля за подкрепа в разкриването на клуб "СПИН-дисиденти"!
Така наричат учени в областта на медицината и микробиологията, болни от СПИН и други съмишленици, оборващи много аргументирано ретровирусната теория за СПИН и цялата СПИН-идеология.

Полезни връзки:




......



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор чepнa oвцa (минаващ)
Публикувано29.04.06 08:13



"Сто пъти повторената лъжа става истина"

Абсолютно потвърждение на това правило е историята с т.нар.СПИН-
синдром на придобита имунна недостатъчност.

Българският народ е наивен народ и вярва,в това което му тръбят
от медиите.А и ако не си специалист в дадена област приемаш това,
което ти се внушава вече по-вече от 30години.Възприета е една официална
политика,удобна някому и не се дава думата на опонентите.Нека не забравяме,че тази болест в България дойде отвън,както и лечението й.
Факт е,че в САЩ и Европа съществуват т.нар.СПИН-десиденти,които за разлика от тук пишещите са професионалисти,посветили живота си в
търсене на истината.СПИН десидентите са цивилни учени,независими,
работещи в университетски лаборатории.
Аз по-вече вярвам на онези,които се съмняват,а не на онези,които повтарят
като папагали наложена им политико-икономическа теория.
Нека не забравяме,че имаше твъврдения за този вирус,че е "изпуснат" от
лабораториите на НАСА,от учени,които са го създали преди да са го опознали.
Медицината е хуманна наука,но в нея също има твърде много бизнес и бг
народ вече се увери в това.Изглежда,че и българските лекари твърде не вярват в тази теория,щом не се захващат да я изучават,а изчакват.Знаем прекалено много за безпомощността не само на бг лекари,а и на световната медицина по този въпрос.
Вместо да се дърлим безполезно в една тема,която има цел да помага,
по-добре е да се отвори нова тема,в която инакомислещите ще могат да обменят знания,които надявам се да бъдат полезни за всички ни.

Г-т Томов и съмишленици,надявам се да се срещнем в новият клуб
"СПИН- десиденти"!




Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: чepнa oвцa]  
Автор Шилe (непознат)
Публикувано29.04.06 15:26



Е ние сме с теб Томов!
Давай напред...!



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Шилe]  
Автор kracci (търсач)
Публикувано30.04.06 09:29



Аз съм си дисидент по душа и се присъдинявам към вас. Не вярвам на бизнесмените, тоест медиците. Съответно си се лекувам сам и то успешно (не от СПИН, от друго не по-малко гадно нещо).

I like to move it


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано30.04.06 13:20



Моето мнение е, че всеки има определено виждане върху нещата. Въпросът е, че всичко си има граници и не е коректно в клуб за взаимопомощ да се тълкуват теории, според които ХИВ/СПИН не е проблем, както и клубът да се наводнява с такива теми, а не да се обръща внимание на хората, които имат реална нужда от помощ. Също така теориите на дисидентите, които се обсъждат от тях, са в разрез с някои точки от клубните правила. Тук съм го обяснила точно:



Това, че официалната медицина не толерира тези теории, е показателно. И понеже лично аз съм ЗА свободното слово в неговия чист вид, а не като такова което превръща един клуб в бойно поле, искам да изразя своето мнение-не съм против създаването на такъв клуб, дори в този момент го подкрепям.
Изборът е на администраторите, в случай че според тях е редно да съществува един такъв клуб, и в случай че ще има необходимата посещаемост.
П.П. В клуб СПИН никога не е имало пласьори на медикаменти, та дори и споменаване на техните наименования, освен в случай на спор между официалната и неофициалната теория.

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 30.04.06 13:24.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор Pязaнe kюнци (EB50)
Публикувано30.04.06 16:44



абе нали имаше там алтернативна медицина , хомеопатия , магия и окултизъм. за Кво ви е нов клуб ?

"a tuka v hotela doide kitaiskia prezident.nie se rahojdame mejdu tiah i nikoi nishto ne ni kazva"


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано30.04.06 17:41



Не имало ли, а какъв е този сайт в " Клубни правила и полезна информация":



Тези са от същия калибър:


А за Българската фондацийка, представител на EATG (European AIDS Treatment Group) няма да говорим. От правилата на клуба отивам тук:

и тук:


Благодаря ти поне, че сложи дисидентските сайтове. С това показа здрав разум.

А колко пъти защитаваше тези илачи? Макар да ти показвах до какво водят.
Имаше дори изцепка за превантивно приемане, не съм сигурен, че ти ко каза.
Не знам как ще се отрази на нечистия бизнес запушването на дупките в здравната каса, но някои усилено дупчат касата.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано01.05.06 13:36



Е хайде, нямам намерение да споря с теб И ТУК. Обсъждали сме тези неща и няма нужда да продължаваме.
Разбира се, че ще има сайтове свързани с официалната медицина. Това, обаче, не е реклама, а полезна информация. Все едно в клуб на раково болните да няма инфо за химиотерапия.
Точка.
Между другото,Рязане кюнци е абсолютно прав според мен.

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано01.05.06 15:07



О, Доктор Куин, о лечителке на СПИН, моля ти се!

Тази информация е полезна за тези, които печелят пари от нея.

Не ти ли го каза "ХИВ+"?

Редактирано от Toмoв на 01.05.06 15:38.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Pязaнe kюнци]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано01.05.06 15:14



Тук имаме представител на "стандартната" медицина, "лекуваща" СПИН.
Пардон ХИВ.

Как постигнахте този успех?
Да не би да сте обменили опит с колегите си от споменатите от вас подразделения на "медицината"?



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано01.05.06 22:48



Напротив, тази информация е полезна на пациентите, които са на антиретровирусна терапия. Тя съдържа групите медикаменти, както и начина на приемането им и страничните ефекти. Тези медикаменти в България са безплатни. Тези сайтове съдържат и полезна информация относно начини на инфектиране, както и информация за най-новите проучвания в областта и новини. Също така има съвети на специалисти работещи в тази област. Не виждам нищо нередно в информацията, преценила съм кое е коректно да се сложи като линк и кое не.
И на мен тази информация ми е полезна и я следя, ама не защото печеля пари от нея, а по други причини.
Пак ти казвам, направи справка за значението на думичките "реклама" и "експериментален"
Тези обяснения ги пиша за хората, които тук не са длъжни да ни знаят разправиите и се чудят за какво иде реч, ти си ги знаеш. Иначе не бих си губила повече времето с теб.
Като искаш клуб-поискай си го, стига си плюл по други в които не си желан и не са желани идеите ти. Не е прилично.

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 01.05.06 22:59.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано01.05.06 23:48



Ама, Юлче, кой пациент ще ти извади 12 000$ на година?!
Естествено, че лекарствата за които лобирате и рекламирате като някакви панацеи са "безплатни". Но те се плащат!
Пак ти повтарям, че вместо да се плащат луди пари за пациентите, подложили се на лечение, самите пациенти трябва да получават пари от фармацевтичните компании, извършващи експерименти с тях. В България може би няма законова основа за това и чрез лобисти като вас навлизат одобренте "чудодейни илачи" от Запада. Показах ти на картинки какво правят вашите чудодейни препарати, ти взе, че се разстрои, изтри ги и заплахи за бан ми дръпна.
Вие лобирате в обществото, а други в НС, иначе не става. Казах как, в контролирания от теб форум, пропагандираше и продължава да пропагандира, вече не при теб, онзи пич. Имам информация, че самата проф.Аргирова е казала, че не им е чиста работата. Връзката им с компаниите производители на илачите е чрез EATG.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано02.05.06 07:28



Хайде, пак се почна
Ако всички СПИН-дисиденти са толкова сигурни като теб, досега някой да е взел съдбоносното решение да си инжектира кръв от ХИВ-серопозитивен, та да види цял свят как няма да умре от СПИН и ще е жив и здрав като вол дълги години, чак до дълбока старост. Ама шубето е голяма работа.
Лек ден!
ПП. Можеш ли да се закълнеш, че това Радка Аргирова го е казала и го е казала в този смисъл? Мога лесно да го проверя, тъй че недей да твърдиш, че някой е казал нещо и си е променил вижданията в областта в която работи от години. Това започва да бие на писаниците от жълтата преса. И това не е морално.
In joy and sorrow my home's in your arms...[/bluе]

Редактирано от julkata_ на 02.05.06 08:06.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (новак)
Публикувано02.05.06 14:48



Томов, разбирам, че "купонът" ти се е прехвърлин тук, макар отново да не виждам логиката.

И не знам дали му е мястото, ама да не се чудят четящите за какво е говорил "ХИВ+" ще обобщя, че представил се като ХИВ-серопозитивен се оплака от условията в болницата и, че му предлагали експериментални медикаменти. Което от своя страна е вярно само в първата част, а втората отдавам на недостатъчни познания или "полезното" въздействие на присъствието на доброволни вредители като дисидента прехвърлил сега и тук наглостта и незнанието си.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано10.05.06 18:49



Все повече в клуб "СПИН" е в сила правотата на многото усти.
Нещо толкова характерно за социализма, за разлика от демокрацията.

А защо ли демокрацията е по-подходяща за мисленето и правилните решения?

Редактирано от Toмoв на 10.05.06 20:35.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано10.05.06 19:14



Сладур!

"Вредители", "купон", "наглост", "незнание"...

Мисля, че ти показах колко знаеш.
За мисленето при теб... Там се видя.

Я по-добре говори за анти-"ХИВ" "медикаменти"!

Даа, условията в болницата - от там може да се изпроси някой лев.
А от ревизия на системата с експерименталните "медикаменти" - нее.

Дали влизането в Европейския съюз не наложи затварянето на някои притурени кранчета? Едва ли тази инициатива може да бъде подета самостоятелно от наш здравен министър.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано10.05.06 22:35



Ако според теб "демокрация" означава неспазване на правилата след многократни предупреждения, постоянни подигравки към хората непризнаващи вашите теории, постоянно предизвикване на конфликти, въртящи се около няколко твои твърдения, то това повече прилича на анархия. Да не ти припомням, че явно "демокрация" означава и разкриването на имената и града в който живее пишещ в клуба човек, което пък е абсурдно да се чете във форум с такава тематика. Определено аз ако видя това, няма и да искам помощ точно там. И определено ако още тогава бях модератор, щеше на момента да излетиш от този клуб.

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано11.05.06 21:05



Виж информацията за твоя юзер! Написана е от самата теб.
Пише някакъв град там.

Редактирано от Toмoв на 11.05.06 21:06.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано11.05.06 23:37



Я остави другите да преценят какво е качеството на информацията която съм давал. И тук ли си решил да досаждаш маниашки. Отказах се да споря с теб, защото спор е комуникация между двама, а не биене на главата в зидария с някакъв насраскан графит и чакане на отговор от нея.

Ако излезеш от ролята си на купчина изцапани тухли и отговаряш на конкретните зададени въпроси може и да се получи нещо като насрещна комуникация.
Дотогава си просто маниак затворил се в измисления си свят. Имаше една доста точна формулировка за теб, май нещо като "интернет идиот". И мисля е доста точна за такива като теб.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано12.05.06 00:01



Твърдиш, че давам лична информация за някой в клуба ли? Покажи ми го!
Томов, почти от година гледам какво правиш. Доста време ти отделям, доста предупреждения получи, как пък не се съобрази. Пак ти казвам, стига си коментирал клуб "СПИН", ясно написах какви са моите аргументи. Аз гледам да съм толерантна и търпелива, не съм излъгала и мога да подкрепя всяко свое твърдение по отношение на твоята особа. Моля, не ме коментирай повече, освен ако наистина не съм съгрешила. Говори за себе си, за теориите си, но, ако обичаш, не коментирай другите с цел да получиш нещо...

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано13.05.06 06:49



Препоръчвам ви да видите последните три излъчвания на “Господари на ефира”! Ще има и обобщителна част.

Става въпрос за разследването на Стефан Курдов - "Лекарство-менте".
Там някои може да се саморазпознаят.

Става въпрос за възползването на някои от едно слабо място на медицината - НЕлекуването на псориазиса.
Малко журналисти, няколко бумаги с подписи и: "Насам народее!"
Тези играят соло, но в България има PRи на "лечебни медикаменти" не против какво да е, и не идващи от къде да е.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано13.05.06 11:35



Страхотен аргумент, отново! В твой стил, точно!
И при толкова задълбочен анализ как да не направиш аналогията с медикаментите срещо ХИВ.

Лудо, лудооо, че и няма кой да го върже и натъпче с лекарства, че да кротува.


Между другото има напредък в лечението на поне една форма на псориазиса.

И в България го представиха миналата година. Ма кое беше и как се казваше, че ... уф я ме подсети бе Томо..... Нали водиш картотека на всички шарлатании.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано13.05.06 15:19



Ето го първият саморазпознал се!



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано13.05.06 15:52



Много, ама много си заблуден. Яко ти се бъркат понятията. Аз пък друга аналогия намирам. Някой си решил да заблуждава хората, ама официалната медицина не е на това мнение. Кой ли беше този? Томов, погледни в огледалото
Знаеш ли, тези като теб, които твърдят, че няма СПИН, са много по-опасни от тези, които предлагат алтернативни методи на лечение. Щото ако бях проста и се връзвах, досега можеше тестът ми да е положителен. Някой май ми даваше съвет да не ползваме предпазни средства с ХИВ-позитивния ми партньор? Кой ли беше?!

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 13.05.06 15:55.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано13.05.06 16:55



Препоръчвам ви да видите последните три излъчвания на “Господари на ефира”! Ще има и обобщителна част.

Става въпрос за разследването на Стефан Курдов - "Лекарство-менте".
Там някои може да се саморазпознаят.

Става въпрос за възползването на някои от едно слабо място на медицината - НЕлекуването на псориазиса.
Малко журналисти, няколко бумаги с подписи и: "Насам народее!"
Тези играят соло, но в България има PRи на "лечебни медикаменти" не против какво да е, и не идващи от къде да е.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано13.05.06 19:39



Е добре, значи имаш вътрешна информация, че в "Господари на ефира" ще разобличават официалната теория за ХИВ-инфекцията.
Я пак го повтори да не вземе някой да го пропусне.

Иначе като фен на предаването трябва да си наясно, че по-скоро такива като теб са във фокуса му. Не те ли е страх да стане това или си защитен от анонимноста си и затова можеш да си смел разобличител на шарлатаните от официалната медицина. Куриозът е, че точно ти си на страната на шарлатаните, а обвиняваш другата страна в това.

Кой ти внуши, че имаш право на това не е ясно. Но начинът по който го правиш показва компилация от липса на логика, ненормално упорство без аргументи и дори липса на такт и морал ако щеш.

Айде продължавай да копираш пак по някоя глупост редовно, че темата ти скоро да не отиде на мястото си, знаеш къде.
Спестих ти описанието на нещото наречено ректум.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано14.05.06 08:04



Леко да не се опръскаш, лечителю на СПИН!



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано14.05.06 22:12



Намекваш, че се занимавам с теб ли

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано17.05.06 07:49



Намеквам, че си като тези от репортажа "Лекарство-менте" на Стефан Курдов, Господари на ефира.

Вашата системка е малко по-завъртяна и имате връзка в чужбина.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано17.05.06 09:40



ААА, това ли било

Аз пък бях достатъчно глупав да си спомня за приказката, че който настъпи рядко л...но, се опръсква

Ха със здраве изяснихме се вече.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано17.05.06 12:43



Никого не карам да чете това!

Понеже взе да се л...нясваш и тук, ще ти напиша пак онова, което ти написах и там:

За да кажеш на някои, че са в опасност, трябва да ти кажат, че са си разпрали таковато от таковане и е текло кръв като река.

Е, никой няма да ти каже това, така че направо ги пращай на тестче, за всеки случай! Няма да застояват тестчетата по складовете я. Казвай им, че има и по-скъпи, а за резултатите им си трай! Дано поръчат и от тях, да дръпне бизнесът!
Играй с открити карти бе, пич!
Успокой ги, че СПИН-терапията е много ефикасна и напълно безвредна!
Направо кажи, че СПИН се лекува! Мигар инсулинът лекува захарната болест?! Ма без него болните не могат. Казвай им, че и без вашите илачи не могат!
Нека знаят и онези в парламента, когато ви гласуват средствата!





Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано15.09.06 12:29



С две ръце подкрепям Томов,и искам да кажа на всички тук,че го познавам отдавна,той е изключително аргументиран и интелигентен.
Надявам се скоро клуб "СПИН-дисиденти"да бъде факт.
Заради смелите ни,но аргументирани изказвания ,аз и Томов получихме банове в клуб "СПИН",въпреки достоверната информация,подплатена с изказвания на видни специалсти,която пропагандирахме.Бяхме хулени и обиждани,както близките ни.Всяко наше мнение,дори възможно най-добронамерено бе посрещано със нападки и злобни коментари.Аз бях подведен чрез лични бележки да номинирам модератор.Същия модератор след като стана такъв ми лепна бан,на мен и Томов!
В клуб "СПИН"влизат трима човека,които пишат с различни никове.Това е факт.
Искаме нов клуб,в който да изразяваме свободно мнението си и да търсим истината!
Аз съм с Томов,подкрепете ни!

Само Бог може да ме съди!


Тема аргументиранонови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано15.09.06 22:56



поствайки лична информация за хора, които не са дали съгласието си за това?
За подобни прояви няма място в НИКОЙ форум.
Точка.



Тема Re: аргументиранонови [re: Kиpo]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано16.09.06 17:44



Каква лична информация даваме бе, Киро?! Тази "информация" си я дават те.
Ето - аз съм Томов. Дадох ти страшна информация.

Какво да кажем за подвеждащата "информация", която те дават. Една СПИН-активистка (явно на заплата при тях) се предствя под какви ли не никове и пуска какви ли не дивотии. Няма кой да я спре. Представя се като ХИВ серопозитивна. После не била... После под друг ник, пак като серопозитивна...
Под трети. Плещи такива глупости, че "ум да ти зайде". И нищо.
От време на време онзи, дето името му е забранено, й пробутва да пусне по нещо.
Освен това все повече се съмнявам, че Юлката дава лична информация.



Тема Re: аргументиранонови [re: Toмoв]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 15:03



Не виждате ли,че постоянно рекламират агенцията на един от "клубарите"??
Всеки канят в сайта му,а въпросната серопозитивна влиза с милион никове и пише само за наркоманските си изпълнения и пуска теми за гнойни пъпки,а за нея няма бан,ееее.....Да не говорим за вулгарния и,цветист тон,на който и каруцар може да завиди.Пусната бе една тема с намигане/

/за да я предупредят да е по-нежна за в бъдеще а тя си продължи още по настървено и бе причината за всички кавги във клуба.
А бановете ние отнесохме....

Само Бог може да ме съди!

Тема Re: аргументиранонови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 17:32



Необходимо ли е да казвам, че заради изнасяне от твоя милост на лични данни за ХИВ-серопозитивен се избра модератор? И че пак го направи, заради което си получи бана? Това го знаеш чудесно.
И двамата с Бейзболиста се интересувате само от интригите. Последната ти бележка към мен е показателна - явно се интересуваш от личния ми живот и от фамилията на моя приятел. Да не казвам и колко теми от 2001г. си вдигнал тези дни, като в тях беше написал само име и фамилия на някой, който има този проблем.
В новия клуб, който желаете да се създаде, ще си пишете само двамата и ще изнасяте списъци с имена на ХИВ+ хора... Как не те е срам?!



In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: аргументиранонови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 17:39



Ти пък изобщо какво отношение имаш към темата, като дори не си СПИН-дисидент?! Не видях твое изказване, свързано с теориите на Томов, ама нито веднъж. Единственото, което написа по темата, беше да се поинтересуваш как една ХИВ-серопозитивна е разбрала, че е такава. Откакто пишеш в клуб СПИН след дългото си отсъствие, се хвалиш със семейния си живот, бременната си приятелка, която е балерина, и се подиграваш с хората, като им казваш да си пият хаповете... НЕмам думи!
Това, че си участвал в избора на модератор, не означава, че трябва да ти "лижа задника".
Ако администраторът реши, че не си върша работата както трябва, ще си каже.
И да допълня, това, че оставям да се "рекламират" неправителствени организации и сайтовете им, не означава, че на някой му се плаща. Просто се опитвам да помагам на хората, понеже по един или друг начин съм намесена в ситуацията-това, което на теб ти е чуждо и не знаеш за какво иде реч.
Позволи ми сама да направя преценка кой в този клуб има нужда от помощ и кой е там само за да си запълва времето, както и да преценя кой пише по темата, колко често, как и защо.

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 17.09.06 18:03.



Тема Re: аргументиранонови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 17:42



Да добавя само, че явно с Томов живеете в заблуда относно многото никове. Ако беше така, щях да направя забележка на въпросния човек, както го направих с теб преди около месец. Избий си филмите на Томов от главата и спи спокойно-никой не се "размножава" в клуб СПИН



In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема аргументирано от Томов. Абслолютно!нови [re: Toмoв]  
Автор Aнo (Анонимната)
Публикувано17.09.06 19:57



Ето ти си Томов,
Не си спомням като какъв си се представил, но това което успях да събера за тебе, какво си писал в онзи клуб: СПИН (който е направен в радел Взаимопомощ), исключително много е помогнало на хората, които са търсели някаква информация за СПИН:


Така поне на хората ще им стане ясно че не някоя си пише със 100 никове, а един е писал с 1 ник и е писал какви ли не дивотии за хора с различна сексуална ориентация, опишаваш дядовците им бащите им братята им, по всякакъв начин!
В отговор на:


Ето - аз съм Томов. Дадох ти страшна информация.

Какво да кажем за подвеждащата "информация", която те дават. Една СПИН-активистка (явно на заплата при тях) се предствя под какви ли не никове и пуска какви ли не дивотии.



Така, поне, едвали администраторите на clubs.dir.bg биха ти позволили, да си направиш мясрто, дето да наричаш хомосексуланите, болни от вируса на гейа, ами не биха си наврляли главата в торбата, защото срещу тях ще скочат не само сдружбенията на серопозитивните а ми и на хомосексуланите.
Така че да наистина няма никаква лична информация Томов, има само едно:


Данчо! Обичам те, никога няма да те оставя!

Тема а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор Aнo (Анонимната)
Публикувано17.09.06 20:07



Защо не подкрепи другарчето ди по-рано? Преди 4 месеца както се вижда от последното му мнение, или когато е пуснал темата?
Или сега се сети, защото най накрая ти сложиха бан в клуб СПИН, в който ти си позволяваше да се гавриш със серопозитивни, опитвайки се тук да им препишеш някаки дейстъвия? Кои сте били хулени? Ти който си описвал сексуалките си преживявания, без и с барелили, и прехвалвал разни некадърни лекари, които наричан СПИН венерическа болест??? Остава и да ви обявим за най-великите и да ви боготволрят ли хората? например мене:
Няколко пъти забелязвам че ме наричаш Потвърденова.
Виж, логично е че, след като най-накрая те разкарахме и то с големи мъки, от онзи клуб, си се свържжал с приятеля ти по съдба, и той ти е казал да вдигнеш тази тема тук, защото да виу отворят мяасто където да ръсите простотиите си! Е да се надяваме, че едва ли администраторите ще си сложат главата в торбата. Никой не е длъжен да ти чете секс-историите, които ти си описвл в онзи клуб, както и прекалената ти реклама на вишистката ти жена, която е барелина.

Данчо! Обичам те, никога няма да те оставя!


Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: Aнo]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 21:15



Тц, грешиш малко


Системата е следната:
Томов му пуска бележка, с която бележка му праща текста, който аз съм му изтрила от клуба, понеже има бан. Бейзболистът /не е ясно защо/ автоматично поства това, което Томов му е наредил да постне, след което Бейзбол. получава бан /понеже не пише по темата и копира изтрити вече неща, сътворени от Томов/. После Томов се сеща, че е имало такава тема тук, и след като ме е уведомил с бележка, че ще се оплаче на администраторите, решава, че баш така няма да стане, защото все пак е сгафил /най-малкото с вдигнатите теми от 2001 година и с личните данни/, и решава да го направи "по-тънко", като кара Бейзболиста да напише в тази тема разни неща.
Най-смешното за мен е, че всъщност спортистчето не е СПИН-дисидент, което многократно е доказвал. Не ми е ясно какво точно ще прави в такъв нов клуб.
Той казва: "Заради смелите ни,но аргументирани изказвания ,аз и Томов получихме банове в клуб "СПИН". Тук изобщо не е ясно лирическият герой кога изобщо е правил изказвания, свързани с идеите на Томов, за аргументиране пък да не говорим, щото аз лично ги молих няколко пъти да го направят и Томов започна да ми говори за извънземни
Нищо де, да са живи и здрави, ама в клуб "СПИН" няма място за такива хора. Плащали били някой да пише нещо си... аман от мистерии, това е клуб за взаимопомощ

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 17.09.06 21:37.



Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: julkata_]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 22:39



Аз,съм
СПИН ДИСИДЕНТ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Капиш?????

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 22:47



Или не знаеш значението на думичката "дисидент", или имаш собствени теории, които не си казал.


Да видим какво си казал:

Ето какво ми казва Томов:






Нещо не ми се връзват работите
Хайде сега Томов да ти обясни на бележки поне какво е редно да пишеш, че да не се излагаш вече, а

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: julkata_]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 22:58



Достатъчно се излагах ,като ме параноясвахте и ми пълнехте главата с лъжи и глупости!
Дисидент съм и точка,напълно осъзнат при това!

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 22:59



http://www.aobg.org/forum/tree.php?id=105
я вижте



Само Бог може да ме съди!

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 23:10



Кво да гледам?
Ти почети малко по темата и не се радвай, че си "открил" една статийка, че и с опровержението даже


Да, имаше статия тази година, веднага на следващия ден излезе опровержение. И аз мога да работя с търсачка, ама малко поразмърдай мозъчето преди да ми даваш акъл следващия път, че да си в крак с "модата"
Ако искаш, може да направим, както ми предложи лично Томов: Аз да си легна с ХИВ-серопозитивен без презерватив и ако следващият ми резултат от теста е положителен-да ти прелеем кръв от мен Искаш ли? Голям купон ще е, пък после можеш ти да си легнеш с твоята бременна приятелка-така и тя, и бебето ще са в "безопасност" М? Искаш ли?

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Осъзнат ли?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 23:14



Защо тогава твърдиш, че мога да се заразя от първия път и ме пращаш да забременявам по друг начин?


Нали уж жените не ги хващало? /според Томов те са само "за цвят", направи справка, за да ми го кажеш следващия път/

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: julkata_]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 23:15



Продължавай да пишеш във клуб"говорим си за секс",ненаситна и вулгарна жено,а моята бременна приятелка ако обичаш,не споменавай!

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: julkata_]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 23:19



Нали си щяла да си вдигаш блузата и да си показваш циците пред пръчове,четох ти днес гнусните изцепки в клубовете за сексуални подвизи,а си модераторка в клуб "СПИН"
Бе ....жална им майка на читателите ти!

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 23:22



Ще пиша където си искам


"Ненаситна" и "вулгарна"? Пак ще те помоля да ми цитираш нещо вулгарно от клуб "СПИН", което аз съм написала, щото в случая това би трябвало да те касае
Клуб ГЗС е друга тема

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 23:26



Добре, отсега нататък модераторите в клуб СПИН ще се избират по непорочност и след проверка на постингите във всички възможни клубове-по ник и по IP


Какво те засяга къде пиша? И какво вулгарно съм написала в "СПИН", я ми кажи!
Ти с мозък не можеш ли да се защитиш, а?!

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: julkata_]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 23:34



Какво значение има какво си писала в клуб "СПИН" относно морала си,
писала си в клуба за секс,доста интересни неща,Юлче


Предлагаш се на този и онзи,а в клуб "СПИН" си споделяш за бойфренда...
Раздвоение на личността.....?Бреййй.....131313131
извършват ти се някои дейности,че 2 не видиш ама клуб "говорим си за секс"бил друга тема на разговор....
тцтццтцтцтццтцт

Само Бог може да ме съди!

Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 23:39



Май не правиш разлика между забавление в определен клуб и реалност


Нищо, отдавам го на интелекта ти
Желаеш ли трите ми имена и ЕГН-то? На бележка ли да ти ги пусна? Или ще поровиш да ги намериш?

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 18.09.06 00:22.



Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: julkata_]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 23:41



Имам изненада за теб-безинтересна си ми



Само Бог може да ме съди!

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано17.09.06 23:47



Тука някакъв г-н Чавров е споменал нещо дисидентско:



Малко му се размиват представите за ХИВ и СПИН, ама хайде.



Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 23:49



Ми тогава защо ме четеш в ГЗС?

Че и ми пишеш по нощите?!

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: Toмoв]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 23:52



Нищо,на него му е позволено!Да не говорим на какви пъцули даде трибуна,като 19 годишния Хив-ар Био,който пропагандираше,че вероятността да се заразиш с ХИВ от еднократен контакт била 0.01%



Само Бог може да ме съди!

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано17.09.06 23:57



Момчето явно е специалист по вероятностите.
Хвърляш боб и изтипосваш 0.01%.



Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: Toмoв]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано18.09.06 00:03



Е,може пък да е новата звезда в канал 2001,пише глупости а няма бан,доста окултен нюанс долавям тук....

Само Бог може да ме съди!


Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано18.09.06 00:08



Трябва да е ясно на Юлчето, че ние като СПИН-дисиденти не искаме да си бръщолевим отдалеч, а да бъдем конструктивни.

Хайде, Юлче, стиска ли им на твоите приближени да ти позволят да учавстваш дейно за поканата на проф Дюсбърг в България?!



Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: Toмoв]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано18.09.06 00:13



Дюсбърг в България!
Хайде,Чавров,Юлче,подкрепете ни



Само Бог може да ме съди!

Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: julkata_]  
Автор Last_Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.09.06 00:13



абе я ги за### тея веселяци и не се занимавай с глупости...
Roma locuta - causa finita /Рим отсъди - делото приключи/. Ако щат да се оплачат на арменския поп... Ето и мейла...



Vae victis


Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: Last_Roman]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано18.09.06 00:15





In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: Last_Roman]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано18.09.06 00:16



Юлче,любовниците ти те намериха



Само Бог може да ме съди!

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано18.09.06 00:24



Какво трябва да направя за Дюсбърг-да си покажа циците ли?

На кого?

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано18.09.06 00:30



На Слави и на Росен Петров.





Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано18.09.06 00:33



Верно?


Отивам, отварям изведнъж нещо, облечено върху голите ми.... и след 5 часа Дюсбърг и тук Това- в кръга на шегата.
Вече направих, каквото можах. За друго не се сещам.

In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано18.09.06 00:48



Най-добрият начин да направиш нещо за истината по нашия спор е да помогнеш за поканата на Дюсбърг! Ако истината е на страната на активистите, то правиш услуга и на тях!

Я виж Никито какъв е хубавец:


Почуруликай си с него, че изпускаме Дюсбърг, докато е в Европа!
Само то отваря телефончето. От него не можем да се чуем с колежките му - сладуранки.

Редактирано от Toмoв на 18.09.06 00:50.



Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано18.09.06 07:43



Ха, що пък точно аз?!

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: Осъзнат ли?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано18.09.06 08:36



Явно това човечЕ ревнува, че Юлчето обръща внимание на нас.

Аз все още се надявам, че нашия стар познайник ще започне да си изпълнява задълженията, ако може и Юлчето ще кротне.





Тема Re: а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: julkata_]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано18.09.06 11:24



Ще се дръннеш ли с него или не?Не ти ли стиска?

Само Бог може да ме съди!


Тема достатъчнонови [re: Toмoв]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано18.09.06 12:00



дори пре-достатъчно, смятайте това за предупреждение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.