Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 05.06.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано17.05.06 12:43



Никого не карам да чете това!

Понеже взе да се л...нясваш и тук, ще ти напиша пак онова, което ти написах и там:

За да кажеш на някои, че са в опасност, трябва да ти кажат, че са си разпрали таковато от таковане и е текло кръв като река.

Е, никой няма да ти каже това, така че направо ги пращай на тестче, за всеки случай! Няма да застояват тестчетата по складовете я. Казвай им, че има и по-скъпи, а за резултатите им си трай! Дано поръчат и от тях, да дръпне бизнесът!
Играй с открити карти бе, пич!
Успокой ги, че СПИН-терапията е много ефикасна и напълно безвредна!
Направо кажи, че СПИН се лекува! Мигар инсулинът лекува захарната болест?! Ма без него болните не могат. Казвай им, че и без вашите илачи не могат!
Нека знаят и онези в парламента, когато ви гласуват средствата!





Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано15.09.06 12:29



С две ръце подкрепям Томов,и искам да кажа на всички тук,че го познавам отдавна,той е изключително аргументиран и интелигентен.
Надявам се скоро клуб "СПИН-дисиденти"да бъде факт.
Заради смелите ни,но аргументирани изказвания ,аз и Томов получихме банове в клуб "СПИН",въпреки достоверната информация,подплатена с изказвания на видни специалсти,която пропагандирахме.Бяхме хулени и обиждани,както близките ни.Всяко наше мнение,дори възможно най-добронамерено бе посрещано със нападки и злобни коментари.Аз бях подведен чрез лични бележки да номинирам модератор.Същия модератор след като стана такъв ми лепна бан,на мен и Томов!
В клуб "СПИН"влизат трима човека,които пишат с различни никове.Това е факт.
Искаме нов клуб,в който да изразяваме свободно мнението си и да търсим истината!
Аз съм с Томов,подкрепете ни!

Само Бог може да ме съди!


Тема аргументиранонови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор KиpoАдминистратор ( homo pro se)
Публикувано15.09.06 22:56



поствайки лична информация за хора, които не са дали съгласието си за това?
За подобни прояви няма място в НИКОЙ форум.
Точка.



Тема Re: аргументиранонови [re: Kиpo]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано16.09.06 17:44



Каква лична информация даваме бе, Киро?! Тази "информация" си я дават те.
Ето - аз съм Томов. Дадох ти страшна информация.

Какво да кажем за подвеждащата "информация", която те дават. Една СПИН-активистка (явно на заплата при тях) се предствя под какви ли не никове и пуска какви ли не дивотии. Няма кой да я спре. Представя се като ХИВ серопозитивна. После не била... После под друг ник, пак като серопозитивна...
Под трети. Плещи такива глупости, че "ум да ти зайде". И нищо.
От време на време онзи, дето името му е забранено, й пробутва да пусне по нещо.
Освен това все повече се съмнявам, че Юлката дава лична информация.



Тема Re: аргументиранонови [re: Toмoв]  
Автор бeйзбoлиcтa (-----)
Публикувано17.09.06 15:03



Не виждате ли,че постоянно рекламират агенцията на един от "клубарите"??
Всеки канят в сайта му,а въпросната серопозитивна влиза с милион никове и пише само за наркоманските си изпълнения и пуска теми за гнойни пъпки,а за нея няма бан,ееее.....Да не говорим за вулгарния и,цветист тон,на който и каруцар може да завиди.Пусната бе една тема с намигане/

/за да я предупредят да е по-нежна за в бъдеще а тя си продължи още по настървено и бе причината за всички кавги във клуба.
А бановете ние отнесохме....

Само Бог може да ме съди!

Тема Re: аргументиранонови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 17:32



Необходимо ли е да казвам, че заради изнасяне от твоя милост на лични данни за ХИВ-серопозитивен се избра модератор? И че пак го направи, заради което си получи бана? Това го знаеш чудесно.
И двамата с Бейзболиста се интересувате само от интригите. Последната ти бележка към мен е показателна - явно се интересуваш от личния ми живот и от фамилията на моя приятел. Да не казвам и колко теми от 2001г. си вдигнал тези дни, като в тях беше написал само име и фамилия на някой, който има този проблем.
В новия клуб, който желаете да се създаде, ще си пишете само двамата и ще изнасяте списъци с имена на ХИВ+ хора... Как не те е срам?!



In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема Re: аргументиранонови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 17:39



Ти пък изобщо какво отношение имаш към темата, като дори не си СПИН-дисидент?! Не видях твое изказване, свързано с теориите на Томов, ама нито веднъж. Единственото, което написа по темата, беше да се поинтересуваш как една ХИВ-серопозитивна е разбрала, че е такава. Откакто пишеш в клуб СПИН след дългото си отсъствие, се хвалиш със семейния си живот, бременната си приятелка, която е балерина, и се подиграваш с хората, като им казваш да си пият хаповете... НЕмам думи!
Това, че си участвал в избора на модератор, не означава, че трябва да ти "лижа задника".
Ако администраторът реши, че не си върша работата както трябва, ще си каже.
И да допълня, това, че оставям да се "рекламират" неправителствени организации и сайтовете им, не означава, че на някой му се плаща. Просто се опитвам да помагам на хората, понеже по един или друг начин съм намесена в ситуацията-това, което на теб ти е чуждо и не знаеш за какво иде реч.
Позволи ми сама да направя преценка кой в този клуб има нужда от помощ и кой е там само за да си запълва времето, както и да преценя кой пише по темата, колко често, как и защо.

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 17.09.06 18:03.



Тема Re: аргументиранонови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано17.09.06 17:42



Да добавя само, че явно с Томов живеете в заблуда относно многото никове. Ако беше така, щях да направя забележка на въпросния човек, както го направих с теб преди около месец. Избий си филмите на Томов от главата и спи спокойно-никой не се "размножава" в клуб СПИН



In joy and sorrow my home's in your arms...

Тема аргументирано от Томов. Абслолютно!нови [re: Toмoв]  
Автор Aнo (Анонимната)
Публикувано17.09.06 19:57



Ето ти си Томов,
Не си спомням като какъв си се представил, но това което успях да събера за тебе, какво си писал в онзи клуб: СПИН (който е направен в радел Взаимопомощ), исключително много е помогнало на хората, които са търсели някаква информация за СПИН:


Така поне на хората ще им стане ясно че не някоя си пише със 100 никове, а един е писал с 1 ник и е писал какви ли не дивотии за хора с различна сексуална ориентация, опишаваш дядовците им бащите им братята им, по всякакъв начин!
В отговор на:


Ето - аз съм Томов. Дадох ти страшна информация.

Какво да кажем за подвеждащата "информация", която те дават. Една СПИН-активистка (явно на заплата при тях) се предствя под какви ли не никове и пуска какви ли не дивотии.



Така, поне, едвали администраторите на clubs.dir.bg биха ти позволили, да си направиш мясрто, дето да наричаш хомосексуланите, болни от вируса на гейа, ами не биха си наврляли главата в торбата, защото срещу тях ще скочат не само сдружбенията на серопозитивните а ми и на хомосексуланите.
Така че да наистина няма никаква лична информация Томов, има само едно:


Данчо! Обичам те, никога няма да те оставя!

Тема а ти какво прави от 17.05.06 до 15.09.06 ?нови [re: бeйзбoлиcтa]  
Автор Aнo (Анонимната)
Публикувано17.09.06 20:07



Защо не подкрепи другарчето ди по-рано? Преди 4 месеца както се вижда от последното му мнение, или когато е пуснал темата?
Или сега се сети, защото най накрая ти сложиха бан в клуб СПИН, в който ти си позволяваше да се гавриш със серопозитивни, опитвайки се тук да им препишеш някаки дейстъвия? Кои сте били хулени? Ти който си описвал сексуалките си преживявания, без и с барелили, и прехвалвал разни некадърни лекари, които наричан СПИН венерическа болест??? Остава и да ви обявим за най-великите и да ви боготволрят ли хората? например мене:
Няколко пъти забелязвам че ме наричаш Потвърденова.
Виж, логично е че, след като най-накрая те разкарахме и то с големи мъки, от онзи клуб, си се свържжал с приятеля ти по съдба, и той ти е казал да вдигнеш тази тема тук, защото да виу отворят мяасто където да ръсите простотиите си! Е да се надяваме, че едва ли администраторите ще си сложат главата в торбата. Никой не е длъжен да ти чете секс-историите, които ти си описвл в онзи клуб, както и прекалената ти реклама на вишистката ти жена, която е барелина.

Данчо! Обичам те, никога няма да те оставя!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.