Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 26.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано13.05.06 06:49



Препоръчвам ви да видите последните три излъчвания на “Господари на ефира”! Ще има и обобщителна част.

Става въпрос за разследването на Стефан Курдов - "Лекарство-менте".
Там някои може да се саморазпознаят.

Става въпрос за възползването на някои от едно слабо място на медицината - НЕлекуването на псориазиса.
Малко журналисти, няколко бумаги с подписи и: "Насам народее!"
Тези играят соло, но в България има PRи на "лечебни медикаменти" не против какво да е, и не идващи от къде да е.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано13.05.06 11:35



Страхотен аргумент, отново! В твой стил, точно!
И при толкова задълбочен анализ как да не направиш аналогията с медикаментите срещо ХИВ.

Лудо, лудооо, че и няма кой да го върже и натъпче с лекарства, че да кротува.


Между другото има напредък в лечението на поне една форма на псориазиса.

И в България го представиха миналата година. Ма кое беше и как се казваше, че ... уф я ме подсети бе Томо..... Нали водиш картотека на всички шарлатании.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано13.05.06 15:19



Ето го първият саморазпознал се!



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано13.05.06 15:52



Много, ама много си заблуден. Яко ти се бъркат понятията. Аз пък друга аналогия намирам. Някой си решил да заблуждава хората, ама официалната медицина не е на това мнение. Кой ли беше този? Томов, погледни в огледалото
Знаеш ли, тези като теб, които твърдят, че няма СПИН, са много по-опасни от тези, които предлагат алтернативни методи на лечение. Щото ако бях проста и се връзвах, досега можеше тестът ми да е положителен. Някой май ми даваше съвет да не ползваме предпазни средства с ХИВ-позитивния ми партньор? Кой ли беше?!

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 13.05.06 15:55.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано13.05.06 16:55



Препоръчвам ви да видите последните три излъчвания на “Господари на ефира”! Ще има и обобщителна част.

Става въпрос за разследването на Стефан Курдов - "Лекарство-менте".
Там някои може да се саморазпознаят.

Става въпрос за възползването на някои от едно слабо място на медицината - НЕлекуването на псориазиса.
Малко журналисти, няколко бумаги с подписи и: "Насам народее!"
Тези играят соло, но в България има PRи на "лечебни медикаменти" не против какво да е, и не идващи от къде да е.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано13.05.06 19:39



Е добре, значи имаш вътрешна информация, че в "Господари на ефира" ще разобличават официалната теория за ХИВ-инфекцията.
Я пак го повтори да не вземе някой да го пропусне.

Иначе като фен на предаването трябва да си наясно, че по-скоро такива като теб са във фокуса му. Не те ли е страх да стане това или си защитен от анонимноста си и затова можеш да си смел разобличител на шарлатаните от официалната медицина. Куриозът е, че точно ти си на страната на шарлатаните, а обвиняваш другата страна в това.

Кой ти внуши, че имаш право на това не е ясно. Но начинът по който го правиш показва компилация от липса на логика, ненормално упорство без аргументи и дори липса на такт и морал ако щеш.

Айде продължавай да копираш пак по някоя глупост редовно, че темата ти скоро да не отиде на мястото си, знаеш къде.
Спестих ти описанието на нещото наречено ректум.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано14.05.06 08:04



Леко да не се опръскаш, лечителю на СПИН!



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано14.05.06 22:12



Намекваш, че се занимавам с теб ли

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано17.05.06 07:49



Намеквам, че си като тези от репортажа "Лекарство-менте" на Стефан Курдов, Господари на ефира.

Вашата системка е малко по-завъртяна и имате връзка в чужбина.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано17.05.06 09:40



ААА, това ли било

Аз пък бях достатъчно глупав да си спомня за приказката, че който настъпи рядко л...но, се опръсква

Ха със здраве изяснихме се вече.

------------------------------
Е да, ама не!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.