Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:01 26.05.24 
dir.bg
   >> Предложения за нови клубове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано01.05.06 22:48



Напротив, тази информация е полезна на пациентите, които са на антиретровирусна терапия. Тя съдържа групите медикаменти, както и начина на приемането им и страничните ефекти. Тези медикаменти в България са безплатни. Тези сайтове съдържат и полезна информация относно начини на инфектиране, както и информация за най-новите проучвания в областта и новини. Също така има съвети на специалисти работещи в тази област. Не виждам нищо нередно в информацията, преценила съм кое е коректно да се сложи като линк и кое не.
И на мен тази информация ми е полезна и я следя, ама не защото печеля пари от нея, а по други причини.
Пак ти казвам, направи справка за значението на думичките "реклама" и "експериментален"
Тези обяснения ги пиша за хората, които тук не са длъжни да ни знаят разправиите и се чудят за какво иде реч, ти си ги знаеш. Иначе не бих си губила повече времето с теб.
Като искаш клуб-поискай си го, стига си плюл по други в които не си желан и не са желани идеите ти. Не е прилично.

In joy and sorrow my home's in your arms...

Редактирано от julkata_ на 01.05.06 22:59.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано01.05.06 23:48



Ама, Юлче, кой пациент ще ти извади 12 000$ на година?!
Естествено, че лекарствата за които лобирате и рекламирате като някакви панацеи са "безплатни". Но те се плащат!
Пак ти повтарям, че вместо да се плащат луди пари за пациентите, подложили се на лечение, самите пациенти трябва да получават пари от фармацевтичните компании, извършващи експерименти с тях. В България може би няма законова основа за това и чрез лобисти като вас навлизат одобренте "чудодейни илачи" от Запада. Показах ти на картинки какво правят вашите чудодейни препарати, ти взе, че се разстрои, изтри ги и заплахи за бан ми дръпна.
Вие лобирате в обществото, а други в НС, иначе не става. Казах как, в контролирания от теб форум, пропагандираше и продължава да пропагандира, вече не при теб, онзи пич. Имам информация, че самата проф.Аргирова е казала, че не им е чиста работата. Връзката им с компаниите производители на илачите е чрез EATG.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано02.05.06 07:28



Хайде, пак се почна
Ако всички СПИН-дисиденти са толкова сигурни като теб, досега някой да е взел съдбоносното решение да си инжектира кръв от ХИВ-серопозитивен, та да види цял свят как няма да умре от СПИН и ще е жив и здрав като вол дълги години, чак до дълбока старост. Ама шубето е голяма работа.
Лек ден!
ПП. Можеш ли да се закълнеш, че това Радка Аргирова го е казала и го е казала в този смисъл? Мога лесно да го проверя, тъй че недей да твърдиш, че някой е казал нещо и си е променил вижданията в областта в която работи от години. Това започва да бие на писаниците от жълтата преса. И това не е морално.
In joy and sorrow my home's in your arms...[/bluе]

Редактирано от julkata_ на 02.05.06 08:06.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (новак)
Публикувано02.05.06 14:48



Томов, разбирам, че "купонът" ти се е прехвърлин тук, макар отново да не виждам логиката.

И не знам дали му е мястото, ама да не се чудят четящите за какво е говорил "ХИВ+" ще обобщя, че представил се като ХИВ-серопозитивен се оплака от условията в болницата и, че му предлагали експериментални медикаменти. Което от своя страна е вярно само в първата част, а втората отдавам на недостатъчни познания или "полезното" въздействие на присъствието на доброволни вредители като дисидента прехвърлил сега и тук наглостта и незнанието си.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано10.05.06 18:49



Все повече в клуб "СПИН" е в сила правотата на многото усти.
Нещо толкова характерно за социализма, за разлика от демокрацията.

А защо ли демокрацията е по-подходяща за мисленето и правилните решения?

Редактирано от Toмoв на 10.05.06 20:35.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: no one]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано10.05.06 19:14



Сладур!

"Вредители", "купон", "наглост", "незнание"...

Мисля, че ти показах колко знаеш.
За мисленето при теб... Там се видя.

Я по-добре говори за анти-"ХИВ" "медикаменти"!

Даа, условията в болницата - от там може да се изпроси някой лев.
А от ревизия на системата с експерименталните "медикаменти" - нее.

Дали влизането в Европейския съюз не наложи затварянето на някои притурени кранчета? Едва ли тази инициатива може да бъде подета самостоятелно от наш здравен министър.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано10.05.06 22:35



Ако според теб "демокрация" означава неспазване на правилата след многократни предупреждения, постоянни подигравки към хората непризнаващи вашите теории, постоянно предизвикване на конфликти, въртящи се около няколко твои твърдения, то това повече прилича на анархия. Да не ти припомням, че явно "демокрация" означава и разкриването на имената и града в който живее пишещ в клуба човек, което пък е абсурдно да се чете във форум с такава тематика. Определено аз ако видя това, няма и да искам помощ точно там. И определено ако още тогава бях модератор, щеше на момента да излетиш от този клуб.

In joy and sorrow my home's in your arms...


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: julkata_]  
Автор Toмoв (запознат)
Публикувано11.05.06 21:05



Виж информацията за твоя юзер! Написана е от самата теб.
Пише някакъв град там.

Редактирано от Toмoв на 11.05.06 21:06.



Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор no one (мнителен ;))
Публикувано11.05.06 23:37



Я остави другите да преценят какво е качеството на информацията която съм давал. И тук ли си решил да досаждаш маниашки. Отказах се да споря с теб, защото спор е комуникация между двама, а не биене на главата в зидария с някакъв насраскан графит и чакане на отговор от нея.

Ако излезеш от ролята си на купчина изцапани тухли и отговаряш на конкретните зададени въпроси може и да се получи нещо като насрещна комуникация.
Дотогава си просто маниак затворил се в измисления си свят. Имаше една доста точна формулировка за теб, май нещо като "интернет идиот". И мисля е доста точна за такива като теб.

------------------------------
Е да, ама не!


Тема Re: клуб "СПИН-дисиденти"нови [re: Toмoв]  
Автор julkata_ (bla bla)
Публикувано12.05.06 00:01



Твърдиш, че давам лична информация за някой в клуба ли? Покажи ми го!
Томов, почти от година гледам какво правиш. Доста време ти отделям, доста предупреждения получи, как пък не се съобрази. Пак ти казвам, стига си коментирал клуб "СПИН", ясно написах какви са моите аргументи. Аз гледам да съм толерантна и търпелива, не съм излъгала и мога да подкрепя всяко свое твърдение по отношение на твоята особа. Моля, не ме коментирай повече, освен ако наистина не съм съгрешила. Говори за себе си, за теориите си, но, ако обичаш, не коментирай другите с цел да получиш нещо...

In joy and sorrow my home's in your arms...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.